АПРИЛче в коремчето расте, скоро пред всички ще ни издаде - Тема 4

  • 29 982
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Германия
  • Мнения: 47
Аз съм за 7 април и от днес съм в 12гс  Peace може всеки, който иска във фейсбук групата, да си праща на лс ел. поща на основателя и той да праща покана. Така бяхме с групата за сватбите ☺ мисля, че групата е невидима и при търсене
може ли да дадете линк или нещо друго за да влезнем в тази група Joy newsm78 Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 1 111
Все още не съществува.

# 692
  • Мнения: 46
Аз съм за 7 април и от днес съм в 12гс  Peace може всеки, който иска във фейсбук групата, да си праща на лс ел. поща на основателя и той да праща покана. Така бяхме с групата за сватбите ☺ мисля, че групата е невидима и при търсене
Невидима е групата. Виждат я само членовете и никой от познатите ни не вижда, че сме се присъединили към нея. Поне така е тази, в която съм в момента от малката.

# 693
  • Germany,Bielefeld
  • Мнения: 51
Не знам дали чаят от мента е вреден,но аз до като бях в болницата ми даваха по 2 пъти на ден чай от мента.Гледам да не се вглеждам много в тези неща,да ограничила съм вредните неща,цигари и кафе,но пък си ям каквото ми се яде!Сега ще пращате и луканка до Германия....и български магазин в моя район няма да си купя,много тъпо.

# 694
  • Мнения: 1 149
Искам медал. Joy
Изядох 5 резанчета лимон  с мед.

Както казах толкова мразя лимон , че за първи път в живота ми изяждам толкова Crazy

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Искам медал. Joy
Изядох 5 резанчета лимон  с мед.

Както казах толкова мразя лимон , че за първи път в живота ми изяждам толкова Crazy
Яж, яж  Laughing
Аз от два дни само кихам и се сополивя.

# 696
  • Германия
  • Мнения: 47
Аз лично спрях и цигари и енергийни напитки. Алкохол не съм пила че да го спирам. Генекологът ми каза да спра ако пия и пуша, но когато започнахме опитите и от само себе си един ден просто казах стоп и така  Laughing Laughing Laughing  освен чайовете нещо друго пиете ли ?

# 697
  • Мнения: 1 149
Искам медал. Joy
Изядох 5 резанчета лимон  с мед.

Както казах толкова мразя лимон , че за първи път в живота ми изяждам толкова Crazy
Яж, яж  Laughing
Аз от два дни само кихам и се сополивя.

Ужас Tired
Изпих си чая, изядох гадните лимони😣 и между другото съм си навлякла зимната пижама Joy
Гледам тв и хем не съм гладна, хем се чудя какво да изям Joy

# 698
  • Мнения: 1 111
Давайте предложения за име на новата тема.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Мен луканка не ме блацни, но
Скрит текст:
пастет и кренвирши
ми се ядат, едва удържам фронта   Crazy
Към лимона някаква въображаема непоносимост развих от периода с мощното повръщане, когато повярвах, че от вода с лимон не се повръща - да, бе, да  Outta Joint купила съм си четири лимона, но все ги отлагам. Дано ми мине това втълпяване  ooooh!

# 700
  • Мнения: 9
Аз съм за 7 април и от днес съм в 12гс  Peace може всеки, който иска във фейсбук групата, да си праща на лс ел. поща на основателя и той да праща покана. Така бяхме с групата за сватбите ☺ мисля, че групата е невидима и при търсене
Лелеее, вярно, в 13-та съм!!! Shocked Много съжелявам, че ви обърках, и себе си.. Praynig

# 701
  • София
  • Мнения: 18 679
Сега е моментът да си промениш вкуса и да заобичаш нещо полезно Grinning
Аз като бях бременна с малкия страдах от жестоки киселини и тогава пропих сода, която цял живот съм смятала за отвратителна напитка. Облекчаваше ме и така я заобичах, че не минава седмица без да съм си купила. Не че е върхът на полезността, все пак е газирано, но поне не е кола, фанта и пр. още по-големи гадости.

# 702
  • Мнения: 40
Добре дошки и от мен на новите мами и лека бременност!

Много ми е трудно да ви изчета и само от горе от горе поглеждам....

Не се впрягайте чак толкова за храни и напитки, изобщо не е толкова страшно и не е толкова опасно за бебето... На мен ми е втора бременност и съм доста по смела и изобщо не се съобразявам. По принцип не пуша и не пия, така че всичко друго си пожелавам. Даже и бира, това е единственото питие.


За фб групата тя ще си има има и без значение какво е то, никой няма да може да го намери във фейса. Другата ми отчетна е със скрита група и да иска някой да я види няма как. По принцип който направи групата може да каже тук и на него вече ще се изпращат покани във фейсбук, за да може да ни добавя в групата. Тъй като е скрита и няма как да я виждаме. Наистина мисля, че там много по-лесно се следи всичко. Може да си пуснеш отделни теми и какво ли още не. С времето форума поизостава... Просто така се получават нещата и после с децата е по трудно. А там сме си затворена групичка и ще си станем близки. Ние например сега в другата отчетна си размвняхме и подаръци за рд на децата... Голяма емоция. Сигурно станах досадна.... Лека от нощ мен, много ми е студено, отивам да си хвърля един топъл душ ☺☺☺

# 703
  • Мнения: 1 149
Белиндичка, за моя вкус ли говориш? Grinning или аз изпуснах някоя друга нишка Blush

# 704
  • Мнения: 519
според моите наблюдения и опит - скромен, разбира се, яденето на солени и кисели храни при мен се оказа момче
Скрит текст:
изяждах по 1 буркан с кисели краставички

миналият път не исках да поглеждам
Скрит текст:
шоколад
, а преди ядях по 1 на ден сама.

сега обаче е друго - хапвам си сладичко и то не какво да е, а от това скритото Wink
кафето го намалих мнооого, защото ми ставаше лошо иначе много обичам, просто ми е вкусно. сега ми се допива понякога и си правя.
относно магданоза, целината и т.н. - аз съм с нисък хемоглобин и лекарят ми каза, че ако вляза да раждам и ми е много нисък, може да се наложи да ми преливат кръв - и познайте колко табуле изядох последния месец - така че си зависи. доколкото знам всички тия зелении вдигат желязото.

за фб група и аз съм за, че тука трудно успявам да ви следя.

не помня кой написа, че е до южния парк - като си идвам в София - ще имам компания за разходки. това ми е любимо място - мога там да си прекарам и 2те години майчинство Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт