За тържествата в детските градини.

  • 1 815
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
ама колко е голямо детето ти,все пак това е от значение.И ние в началото нямахме тържества ама ето че миналата година едно и сега мина едно и после знам че ще имаме още едно.а моита щерксА е на 6 сега......
Детето е III гр.

Единствено се надявам да имат концерт на групата по латино танци в края на уч. година Grinning

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нашите имат за Коледа, за 8март и концерт за 24май. Под концерт разбирайте сериозна подготовка. Изнасят го в читалището за целия град с цел да се съберат парички за градинката.
Дени е на 6, т.е - ІІІгрупа. Не ми се брои колко стихотворения и песни знае. През ден-два си имам подарък - картина, скулптурка от пластелин или подръчни материали...Занимават ги, не мога да отрека. И на госпожите им е кеф да ни показват на какво са ги научили.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 765
При нас има, едни тържества без родител, други специално за родители. Последния беше за "1ва пролет". Скоро ново тържество май не се очертава. Освен може би завършека на учебната година по латино танци,  но то е друго.

И нашата детска ще има концерт - латино танци в зала "Христо Ботев" на 12 май. Да не би и Вие да сте там?
Миналата година бяха na 27ми май - "Танцувай с мен", в зала Христо Ботев. тази година не знам къде и кога ще бъдат. Миналата година бяха 12 градини.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В градината на детето повечето тържества са без присъствието на родителите, единствено като завършват се организира такова с родителско присъствие. Понякога обаче от градината решават, че вместо да си правят тържество в градината ще заведат децата в Патиланци, ето и сега за Великден събраха по 3 лева и си организираха купона там.
Иначе аз обичам да посещавам такива тържества, много са сладки малчуганите и ми е кеф да ги слушам как пеят и рецитират, ама никой не ме кани  Crossing Arms

Офф: daisy_g, изтекоха ми лигите по тези шоколади от аватара ти бе жена  Crazy

# 19
  • Мнения: 922
Офф: daisy_g, изтекоха ми лигите по тези шоколади от аватара ти бе жена  Crazy

Като мине Великден ще го махна, обещавам Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 10 758
2-3 на година.Последното беше миналата седмица, от танците.

# 21
  • Мнения: 55
В нашата детска градина вътрешни тържества има - за Коледа, 1-ви март и др. С родители има едно през пролетта - обикновено комбинират нещо- 8-ми март с първа пролет, Великден и т.н. Имат и по два открити урока по английски. А също така и латино концертите "Танцувай с мен" в зала Христо Ботев. Тази година пак ще са там, но ще са разделени в няколко дни т.к. наплива е голям. Ние сме на 5.05.06г. Много съм доволна от тези латино танци - и дъщеря ми и сина ми ходят. Много харесват и Милена и Митко. А концертите  са голямо изживяване за децата.   bigdance2   

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
тинки, питах. имат три нови деца в групата и местата са запълнени. говори обаче с директорката, може и да се получи.

Общи условия

Активация на акаунт