Искам да кажа ... (89)

  • 66 105
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 388
Мария, питам за лекарства при първа необходимост. Той не пие алкохол, дори бира не пие Crossing Arms.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 002
Мария, питам за лекарства при първа необходимост. Той не пие алкохол, дори бира не пие Crossing Arms.

Зависи от човека - нещо за разстройство, против повръщане и гадене, противоалергични също ако е нужно, нещо за смучене за гърлото, ако има чувствителен стомах /ентерол например слагам аз/. Ти прецени кои са му слабите места.

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
По моя опит- няма смисъл от нищо, честно казано. Разбира се, малко парацетамол и ибупрофен за първо време, ако нещо вдигне Т или нещо го заболи. Но в Испания, например, лекарствата са по- евтини, намира се всичко.

# 33
  • Някъде там
  • Мнения: 16 280
Искам да кажа че една неделя за нищо бе стига... #Cussing out
Това сливане на почивни дни е безумие щом ще се отработва...

# 34
  • Мнения: 3 609
Аз съм Овен, той Скорпион. Не вярвам в зодиите на 100%,но определено има нещо. Аз съм принципна, честна, добра до глупост ама бързо паля и съм мега експресивна. Той е умерен, здраво стъпил на земята, резонен..ама ядоса ле се, не става лесно, ама стане ли...бррр. по 3-4 дни е като буреносен облак. Малко ми писва, защото аз пък не мога да се товаря с негативизъм и гледам всячески да не правя нещата на проблем. Иначе други неща супер ни се получават Blush Той уравновесява моя темперамент, а аз внасям лудост в прагматизма му.

Но всеки човек е една малка Вселена в крайна сметка...

# 35
  • Мнения: 22 524
Лято, в БГ ли ще е командировка? Ако си е тук, нищо не му трябва, аптеки има на всяка крачка.

И при нас, аз съм овен, а мъжът ми скорпион. Едва се понасяме...Simple Smile Но вече 9г сме заедно, та не знам.

Мусака не обичам да готвя, мъжът ми си я прави и то страхотно. Той готви много добре, само някой трябва да върви след него и да му мие съдовете. Не знам как успява да ми направи тенджерите на нищо, ама мълча и ги мия.
Ако обаче двамата се съберем да готвим едно ядене...след 3мин. един е сърдит и направо излиза от дома, защото иначе ще се сбием.

Много мразя това сливане на работни дни, отработване и само 1почивен ден после. И без това само държавните служби почиват, крайно време е да го премахнат.
Ако някои искат 4дни, да си пускат отпуска и толкова.

Нали съм в процес на търсене на работа, вчера са пуснали обява за работа в държавна структура. Подаването на документите е лично, в София. Сега се чудя дали да вадя всичко, което искат (не е никак малко) и да отида до София...или отново ще е за наши хора.
Не е обявена като конкурс, което за мен е странно.
И друг път съм кандидатствала за подобни позиции, и задължително след подбор по документи има тест и след това събеседване. А тук не са посочен подобен регламент.

# 36
  • Мнения: 5 388
Сесил, местим се в Чехия. Първо заминава той, за да подготви терена за нас.

# 37
  • Мнения: 14 389
По темата за  мусаката  Mr. Green Снощи правих с тиквички вместо с картофи. И понеже не обичаме дебелата заливка разбих 2 яйца, готварска сметана и прясно мляко. Стана божествена! Едвам се спрях да не омета тавата.

Иначе много обичам да готвим заедно, голям екип сме. Ей сега той довърши бонбните Рафаело, аз правих мекици. И по принцип готварстваме двама, става много по-бързо.

След малко отиваме на село на нова къща на кумовете  Heart Eyes Довечера сме по женски на театър. Хубави почивни дни.
Отработването и аз не го разбирам и е безсмислено за мен. Никога не съм била продуктивна в отработващите се съботи...

# 38
  • Някъде там
  • Мнения: 16 280
За зодии сте си говорили.В къщи всички сме огнени зодии.Той лъв,аз стрелец,децата овен,майка ми стрелец.
Два остри камъка брашно не мелели,мелят мелят,с такава емоция и енергия и хъс Grinning че брашното май е от най- фините.17 години сме заедно с малко прекъсване от 2 години..15 сме семейство.В постоянна война на доказване на характери сме но си го обичам моят Лъв Simple Smile и май и той мен. Wink Grinning
Сесил, аз мисля че трябва да рискуваш,не се знае къде може да ти излезе късмета.
Лято успех на новото място. bouquet

# 39
  • Мнения: 22 524
Лято, тогава му направи една аптечка за първа необходимост. Парацетамол, нещо за главоболие (каквото пие) стомашни болки, разстройство (Лопедиум, Имодиум), ако има язва и т.н. нещо и за нея.

# 40
  • Някъде там
  • Мнения: 16 280
ММ е скаран с кухнята а и аз съм забранила,той за една салата цапа като за 20 души сготвена вечеря от мен.
А и не му се отдава.
Муска аз и децата обичаме всякаква с всякакви продукти,той не.Манджа без мръвка не признава,а каймата за него не била месо. Laughing

# 41
  • Мнения: 870
Аз съм Овен,......Не вярвам в зодиите на 100%,но определено има нещо. Аз съм принципна, честна, добра до глупост ама бързо паля и съм мега експресивна.
И аз съм Овен. Тук още като се регистрирах и ми направиха хороскоп Simple Smile Люти са, но отзивчиви, не мога да отрека.  Wink
Не ми се връща назад да чета, забавно ми беше.

# 42
  • Мнения: 22 524
Само един мъж Овен познавам, непоносим е като мен. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 870
Аз си знам недостатъците. Ревнив съм, това първо, лесно паля - това пак първо.
Въобще първото място е мое. Wink

# 44
  • Мнения: 3 609
Борил Hug и аз така!

Лято, Чехия..супер!
Аз бих сложила аналгетик някакъв за болка и температура, нещо за гадене и диария, лепенки евентуално, нещо противогрипно и това е.

Общи условия

Активация на акаунт