Искам да кажа ... (89)

  • 66 083
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Днес има голяма регата на реката. Различни забавления за цялото семейство - разходки с канута, панорамна обиколка с корабче по реката и още много. Бях се надъхала да ходим, обаче вали, хладничко е - 18 градуса. Та май ще си останем у дома  и ще гледаме Формулата.

# 46
  • Мнения: 22 473
Аз си знам недостатъците. Ревнив съм, това първо, лесно паля - това пак първо.
Въобще първото място е мое. Wink

Хаха за първото място е ясно.
Не съм ревнива обаче.

# 47
  • Мнения: 6 718
С мъжа ми сме лъвове, но доста различни.Аз съм много емоционална, чувствителна, лесно паля и бързо ми минава, той е много балансиран, спокоен и уравновесен.Добре, че има търпение и здрави нерви да ме търпи и да изслушва емоционалните ми тъпотии.Бившият ми беше близнаци, ееее голяма мъка беше Mr. Green

# 48
  • Мнения: 14 654
Зодия овен ми е любимата зодия - много хубаво се разбирам с тях. И мм, и едното дете, и сестра ми, и една добра приятелка са все овни. За жени много харесвам и тези от моята зодия - телец, много са ми приятни и лесно се разбираме.

# 49
  • До морето
  • Мнения: 7 121
А на мен пък Овен ми е най - ужасната зодия. Много са трудни, има един лаф - Ни се води, ни се кара  Laughing Много дипломация трябва.

Аз съм лъв с мъж близнаци - според астрологията сме тотално несъвместими, ама вече 13 години доказваме обратното  hahaha  Аз съм пожар - викам, блъскам, тръшкам и след 10 минути съм забравила, той е спокоен и търпелив и избухва веднъж на 6 месеца. Аз съм супер организирана и точна, той невероятно разсеян и вечно закъснява  Laughing
За бягството- пътуваме често за по 2-3 дни целият комплект. С приятелки не съм пътувала отдавна - вечно има някое с бебе и не става. Но иначе 1ден сама, без деца и с Киндъла, на тишина - също го броя за бягство и много ми помага да заредя батериите.

# 50
  • Мнения: 12 473
Баш по темата - днес зарязах всичко и досега бях на Витоша.
Навъртях към 20 км и сега нямам сила за нищо друго - ще реанимирам. Heart Eyes

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
Искам да имам възможност за бягство,ама йок. Даже и никъде да не ходя,ей така да си лежа и да си гледам в една точка пак е файда Simple Smile
Марипоса,как мина кръщенето?

Ние сме Козирог и Близнаци. Добре,че съм търпелив Козирог  Wink

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А аз като един типичен водолей, си оставих най-сериозната работа за последния момент.
Все си мислех, че класните са много натоварени, но сега от първа ръка видях, че не са много, а ужасно много заети със хиляда бумащини.

# 53
  • Мнения: 12 473
Ние у нас сме два Козирога.
Страшно е. Joy
Особено - аз с асцедент Близнак (шизофрения яка), а той - 2 пъти Козирог. #Crazy

# 54
  • Мнения: 6 718
Лили, аз миналата година бях класна на 8 клас, при нас са новопостъпили, постоянно списъци правех, картони надписвах, дни наред бях от сутрин до вечер в училище все нещо пишех.За разкош и проверявах входни нива на 12 класа  CrazyБях изпушила по едно време.

# 55
  • Мнения: 39 516
Ето ме.
Aз подхванах темата за зодиите, а вие сте я продължили, а?
Мър, когато даде описание на твоя Овен четях със зейнала уста, но не от глад. Ти, момиче, описа пълната противоположност на ММ, който също е овен. Единствено думата принципен му приляга. Какво си му направила на ТМ питам аз? Издай тайната! Аз никога не съм чела за зодии, не си чета хороскопа..... Обаче по едно време от връзката ни(повече от 21 години) се светнах, че тоя инат, темперамент и всички други екстри са само от зодията му.
Лято, дойде и това време, а? Нищо. Скоро ще сте заедно, но вече в нови приключения. Ще е интересно, различно, емоционално..... Нали ще ни пускаш снимки? Аз бих му сложила и един антибиотик. Да, знам, че трябва да е предписан от лекар, но като го има на разположение ти самата ще си по- спокойна.
Идеята за сладките неща в чорапите е супер. Дано я оцени подобаващо.


# 56
  • До морето
  • Мнения: 7 121
Лято, и на мен много ми хареса идеята с лакомства та в чорапите. Такива малки неща издават голямата любов  Wink

Лина, мерси, че питаш  Hug добре мина, даже много добре. Аз имам най- нахиленото бебе в света. През цялото време се смя на попа, на него също му стана смешно, гостите и те се заливаха от смях и така през цялото време. После в заведението - без забележки. Аз направо на магия го запазих това заведение в последния момент, те пък излязоха отличници. Много хубаво си изкарахме, доволна съм. Ако не бяха и пришките от обувките, всичко щеше да е идеално  hahaha Сега чакаме снимки и ще постна някоя да ми видите новоизлюпеното християнче  Heart Eyes

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
Радвам се,че минало добре. Ние днес бяхме на кръщене на едно бебе, обаче в църквата Мариана я хвана съклет та излизахме да се разхождаме. Ще я видим другата събота как ще се представи. После бяхме на същото заведение, на което ще сме и ние. Направо генерална репетиция направихме.
А за пришките аз винаги си нося резервни обувки и ми е добре. Само на сватбата изкарах без да сменям обувки,но там от еуфория не усещах нищо Simple Smile

# 58
  • Някъде там
  • Мнения: 16 156
Честито ви християнче Марипоса.
Аз съм в чуденка какво да правя..До сега винаги съм пращала кутия за храна на девойките,обаче сега отказват да носят каквото и да било от вкъщи защото щели да им се смеят.Никой не си носел в гимназия храна.Което не ми се вярва, но те така твърдят. В столовата им има храна но най евтината закуска е принцеса от 2 лева,а на мен ми идва малко в повече всеки ден 10 лева за закуска ,само да давам.Опитвам се до ги убедя и ако не успея,ще трябва да се превърна в лоша майка.

# 59
  • Мнения: 12 473
Давиз, те нали танцуваха?

Кажи им, че така шп-лесно ще спазват "линия" и че треньор/ката им г е казала.
Моят тръгна на фитнес и сега е на режим - та така започна да си носи храна. Иначе и той отказваше (срам голям).

Общи условия

Активация на акаунт