Искам да кажа ... (89)

  • 66 106
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде там
  • Мнения: 16 282
Excuse me обясних го. Отговора  беше,на нас да сме слаби ни е ген,няма да напълнеем. ooooh! Whistling
Ще пробвам различни методи,дано успея.Обаче смятам да отида да поразгледам дали никой не носи храна от вкъщи.И ако забележа,ще им натрия нослетата вирнати. Grinning

# 61
  • Мнения: 12 473
В частните училища задължително си носят храна от къщи. Peace
Как ли не ги е срам?Wink

# 62
  • Мнения: 748
Аз мога да потвърдя, че в нашето никой не си носи. Да им се чуди човек, като гледа гадните закуски. Столът предлага храна чак за обяд. Но и на нея се мръщят. Предпочитат закуски, които уж имат различни имена, а 80% от тях е тесто.

# 63
  • Мнения: 39 727
Mariposa, честито християнче! Снимките са задължителни! Hug
Моите са малки и си носят. Каката обича студени сандвичи, а малкия кекс.
Давиз, видя ли сега!! Ако беше дебела ти, щеше да ги поизплашиш на щерките.

# 64
  • Някъде там
  • Мнения: 16 282
Mariposa, честито християнче! Снимките са задължителни! Hug
Моите са малки и си носят. Каката обича студени сандвичи, а малкия кекс.
Давиз, видя ли сега!! Ако беше дебела ти, щеше да ги поизплашиш на щерките.

  Grinning аз съм,по моите критерии .Взетия ген е на таткото. Laughing Laughing Laughing
Точно това и аз се чудя,Дейзи.Аз също от вкъщи съм им пращала домашни милинки,кифлички и прочие,и не виждам разлика с купените,освен че са от вкъщи и знам какви продукти съм вложила в тях.
Имам една приятелка,маниак на тема здравословно и домашно.И като и се оплаках заяви че не съм ги научила... ooooh! Grinning


# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моята дъщеря сама проявява желание да ѝ приготвям вкъщи нещо. Големият обаче се храни изцяло навън.

# 66
  • Мнения: 39 727
Mariposa, честито християнче! Снимките са задължителни! Hug
Моите са малки и си носят. Каката обича студени сандвичи, а малкия кекс.
Давиз, видя ли сега!! Ако беше дебела ти, щеше да ги поизплашиш на щерките.

  Grinning аз съм,по моите критерии .Взетия ген е на таткото. Laughing Laughing Laughing
Мръсник!
Приятелката скоро ще съжалява за казаното. И на мен се случвало при непоискани съвети да бъдя пряма, но после съм съжалявала. Но го приеми приятелски- тя не е искала да те нарани или засегне!

# 67
  • Някъде там
  • Мнения: 16 282
Mariqt не съм се засегнала,познавам я и ми стана смешна реакцията и.Само казах,след 2-3 години пак ще си говорим.Нейната е в 5 клас.
Лилянa,сигурно е мъничка.Аз за това съм малко учудена от отказа им,защото до сега всичко са носели от вкъщи.

# 68
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Искам да имам възможност за бягство,ама йок. Даже и никъде да не ходя,ей така да си лежа и да си гледам в една точка пак е файда Simple Smile
Марипоса,как мина кръщенето?

Ние сме Козирог и Близнаци. Добре,че съм търпелив Козирог  Wink

И ние сме така. Добре, че съм търпелива Близначка Joy Joy.

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лилянa,сигурно е мъничка.Аз за това съм малко учудена от отказа им,защото до сега всичко са носели от вкъщи.

Малка е, в пети клас в гимназия. Но при тях забелязвам, че има някаква мода за здравословно хранене и много от децата също си носят домашна храна. Тя затова искаше и кутия. Все още не съм взела, че нещо не ми харесват тези, които намирам.

# 70
  • Някъде там
  • Мнения: 16 282
Дано се запази модата. В старото им училище на моите, беше модерно ,но сега явно други моди ги влекат.Laughing

# 71
  • Мнения: 14 654
Екс, екстра сте си двата козирога - това е зодията, за която твърдя, че трябва да се женят помежду си, защото никой друг не би могъл да ти търпи. Да се знае, че не съм сериозна, зодиите са за веселба, не за проучване на човека срещу теб.

# 72
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 916
Ааа, Янечек, пепел ти на клавиатурата. Добре, че това няма да го прочете мъжа ми - ще има да ми натяква колко ме изтърпява.  Joy
Мноооого сме си хубави козирозите  Mr. Green.

# 73
  • София
  • Мнения: 18 788
Добър вечер.
Да в такива днии се мятаме на мотора и нанякъде. #2gunfire за тези дни.

# 74
  • Мнения: 12 473
Екс, екстра сте си двата козирога - това е зодията, за която твърдя, че трябва да се женят помежду си, защото никой друг не би могъл да ти търпи. Да се знае, че не съм сериозна, зодиите са за веселба, не за проучване на човека срещу теб.

Хаха, абсолютного същото му го казвам на ММ.. Joy
Факт. Дори и аз искам понякога да го удуша с голи ръце, както и често виждам същото желание у него. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт