Цветолечението на д-р Бах - 9

  • 118 297
  • 787
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 339
Няма утайка и не мирише. Не ми се иска да ги спирам, защото добавих нов цвят. Вярвам, че ми помагат за някои проблеми макар, че ефекта не се забелязва веднага. Сякаш неусетно настъпва промяна Simple Smile

# 226
  • Мнения: 5 603
Да,промяната е плавна и се забелязва,ако се вгледаш назад.МНого е приятно Simple Smile
Годни са си капките,не ги мисли Simple Smile

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
Здравейте!
Не съм ползвала досега нищо на Бах,но искам да опитам с капките за впръскване Рескю.
Имам отскоро паник атаки,притеснителна съм,нервна,раздразнима,плаха,неуверена,депресирана....
.Дали биха ми помогнали?
Откъде мога да ги закупя?

# 228
  • Мнения: 305
Капките са страхотни, определено за този ти проблем, ще помогнат. 10 мл са 18 лв, 20 мл са 25 лв, ще ги намериш във всяка голяма аптека със сигурност. Икономични са и много удобни.

# 229
  • Мнения: 578
Момичета аз си поръчах капки от Аспен и сега прочетох,че не бива да се докосва устата с капкомера. На мен ми се случи леко да чукна зъба си докато ги слагам и сега какво да ги броя за замърсени ли:rolling_eyes:

# 230
  • Мнения: 5 603
Нищо им няма,ползвай ги спокойно

# 231
  • Мнения: 578
Ох, добре,че са ново шише и се притесних,чак после видях,че трябва да се измие капкомера под силна струя вода.На момента не реагирах веднага.Предполагам това е така за да не попадат бактерии от устата в шишето.Но аз само леко си чукнах зъба.Вече ще ги капя във вода

# 232
  • Мнения: 4
Здравейте!
От скоро ползвам капките на Бах за хроничен проблем. Имам изготвена комбинация от 6 броя цветове.Пия ги от 2 седмици и мисля , че има ефект и ще ги пия поне 4 седмици. Оня ден имах доста работа, и вчера, и днес чувствам умора. Въпросите ми са два :
1. Прочетох книгата на Мацарела. там за умората дава следната рецепта - "А сега ще ви предложа една рецепта-бомба, която можем да наречем „Вдигни ме на крака"! Смесете Olive, Oak, Hornbeam, Wild Rose и Elm"  - Мога ли да пия тази смес или поне едно цвете успоредно с моята комбинация? Т.е. сутринта 3 пъти да пия за умората, а след обяд да си почна пак моята комбинация.
2. Ако може да се прилага горното, то не ми трябва цяло шишенце, понеже няма да ми трябва скоро, как да си приготвя тази еднократна доза?
Предварително Благодаря на всеки отзовал се с отговор и добре е , че я има тази чудесна тема!

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
Доколкото си спомням трябва ной-много 5-6 цветя да се взимат наведнъж.  Но примерно както казваш ти инцидентно да ползваш сместа Вдигни ме на крака, тогава аз бих ги капнала в чаша от всички.Не знам дали е най-правилно, но ми се струва най-удобно.Иначе можеш да си ги приготвиш с изворна вода,+алкохол /оцет/.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 906
Здравейте,  опитвам се да преборя "проблем" при сина ми по отношение на спорта. От скоро започна да  се притеснява и това се отразява силно на начина му на игра ( колективен спорт). Попрочетох за решителността, притесненията, липса на амбиция ( завява "аз няма да се справя" ) и направих следната комбинация: Agrimony, Cerato, Larch, Sclerantus, Wild Oat.
 Моля за мнение. Да добавя нещо, да махна?...

# 235
  • Мнения: 4
Благодаря на Галчудо! Мисля да пробвам както ме посъветва - да капна в чаша изворна вода и до обяд да ги изпия. Светъл ден  на всички от темата!
 

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 559
Здравейте,дали приемането на капките може да помогне при алергичен ринит при дете-вече се чудя какви капки и антихистамини да давам.Отделно е много нервен,за всичко се ядосва.На 7 години е.

# 237
  • Мнения: 5 603
Според мен целИ характера.Това е,което би повлияло в най-голяма степен. Според мен не може да се разчита на капкита само за ринита .Нищо не пречи да пробваш,обаче.

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
Аз получих алергичен ринит миналата година, в чудо се видях.Не съм се оправила, но пробвах с шуслерови соли.Мисля, че в някаква степен ми помогнаха да прекарам зимата по-спокойно.

Скрит текст:
Пробвах комбинация 3 и 8 зимата.После правих реминерализацията.После експериментирах с една комбинация за поленова алергия, която видах във ФБ групата за шусл.соли и така  Crazy За дете естествено, не може да се екпериментира, но може да се поразровиш-има доста информация или да потърсиш шуслеров терапевт.

За капките, ако искаш сама да ги определиш трябва да почетеш и то не само по сайтовете съкратената информация, а някоя /или повече книги/ за да добиеш по-детайлна представа и както е писала Трапезица, да избираш според характера, а не според симптома.

# 239
  • Мнения: 578
Здравейте, за сега на 2 пъти си поръчвах комбинация с капки по избор и 2пъти се случи едно и също, първите 10 дни се чувствам прекрасно, но след това още на половин шише всякаш спират да ми действат, или почват по-слабо Thinking На какво може да се дължи това? Тоя път съм решила да купя от Пашкулев, но той каза, че не се занимавал вече и прехвърлил тая си дейност на сътрудника си Тошко. Та сега не знам от къде да си купя Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт