Цветолечението на д-р Бах - 9

  • 117 533
  • 787
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 592
Като друга ефективна техника добавям ,,лечебния код,,. Алекс Лойд и още един.

# 271
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 228
Нова информация за продажбата на капки - на същото място е - до МОЛ Скай сити; цена за 20 мл 3.50 (много скъпо бе  Grinning). Куриер - Еконт.

Скрит текст:
Като стане дума за капките все се сещам за Пит.
Пити, с голяма благодарност към теб  bouquet Hug Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 92
Нова информация за продажбата на капки - на същото място е - до МОЛ Скай сити; цена за 20 мл 3.50 (много скъпо бе  Grinning). Куриер - Еконт.

Скрит текст:
Като стане дума за капките все се сещам за Пит.
Пити, с голяма благодарност към теб  bouquet Hug Heart Eyes

Много се извинявам, явно нещо съм пропуснала - какви са тези капки, толкова евтини? Къде точно се продават? Искам и аз! Simple Smile

# 273
  • Мнения: 1 117
 Здравейте! Възможно ли е Рескю Ремеди да се ползва от деца? Има ли специален продукт, който да е предназначен за деца?
Проблема е, че наесен детето ще се наложи да посещава нова група с непознати деца и госпожи и се опасявам, че ще му се отрази зле новата среда.
 Преди време се бяхме опитали да го запишем на допълнително занимание извън детската градина, но като надуши какво го очаква много се притесни и дни наред плака, въпреки че той искаше "като порасне " да ходи.
 По принцип е по - страхлив, притеснителен, в нова среда постоянно ни търси и трябва да сме пред погледа му, докато свикне.

# 274
  • Мнения: 5 592
Може да се ползва и РР,но по полезна би била индивидуална комбинация.

# 275
  • Мнения: 1 117
Може да се ползва и РР,но по полезна би била индивидуална комбинация.
Можете ли да ме насочите към Бахов терапевт, който да изготви индивидуална комбинация за сина ми?
Аз купих Рескю Ремеди спрей, но не сме го използвали още...

# 276
  • Мнения: 5 592
Онлайн аспен.бг изготвяха,не съм ги ползвала,споделяли са момичета тук в темата.
Мога за Пловдив ( не съм аз,не си правя реклама  Laughing  ),за Варна познавам една терапевтка,София -Др Тодор Господинов и за други градове съм пас.
Пиши ми на ЛС,ако те интересуват координати.

# 277
  • Мнения: 1 117
 Може ли някой да сподели конкрекни впечатления за резултатие от есенциите или рескю ремеди спрея, приложени върху деца?
Благодаря предварително!

# 278
  • Мнения: 39
Здравейте,бих искала да се вкшюча в темата,искам да попитам дали е по различно от хомеопатията,защото за първи първи път вижсам да тези капки

# 279
  • Мнения: 21
Записвам се. Интересува ме темата

# 280
  • Мнения: 5 592
Здравейте,бих искала да се вкшюча в темата,искам да попитам дали е по различно от хомеопатията,защото за първи първи път вижсам да тези капки


Здравей,в първия пост има много полезна информация.
 Да,по-различно е от хомеопатия. Има някои паралели.
Simple Smile

# 281
  • Мнения: 572
Здравейте, търся книжка с репертониум за след Баховите цветя

# 282
  • Мнения: 132
Здравейте.Бих искала да попитам някой ползвал ли е капките за лечение на хиперактивно дете с дефицит на внимание.Бих се радвала да споделите.

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 752
Да, аз давам.Не мога да кажа, за някакъв много силен ефект и все има положителна промяна,дала от тях или от израстването  .Аз върху себе си усещам ефекта им и на детето му давам .

# 284
  • Мнения: 132

Да, аз давам.Не мога да кажа, за някакъв много силен ефект и все има положителна промяна,дала от тях или от израстването  .Аз върху себе си усещам ефекта им и на детето му давам.
Благодаря ви за отговора Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт