Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) (16)

  • 28 623
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 902
Блингче  Grinning, за да допълня изненадата ще кажа, че съм естествено руса, но косата започна да ми потъмнява преди 10 години и сега е много тъмно руса към светло кестенява и понеже не си я харесвам я боядисвам. Така че си ме уцелила лекичко:) А моят Ц винаги бърза... Макар за сефте да имам ЛФ от 13 дни. Май трябва да почерпя:)

# 16
  • Мнения: 5 894
Е то и аз съм като теб, но последните петнайсетина години също се изсветлявам, че не си харесвам естествения цвят. Последната година обаче съм друга цветова тоналност и направо се преоткрих Heart Eyes Никога не съм вярвала, че е се харесвам с друг цвят.
Няма лошо за ЛФ, от моята нямам забележки. Но О леко се отнесе до такава степен, че съм в пълно неведение този месец Laughing Както никога до сега...

# 17
  • Мнения: 1 721
Блинг,  bouquet
Магнетична, подсети ме във ФБ малко преди идването ги, че тук трудно следя всичко  Hug

# 18
  • Мнения: 5 894
А така тайни приятелства Thinking  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 863
А така тайни приятелства Thinking  Laughing
Налиии! Искам и аз, искам и аз! Laughing

# 20
  • Мнения: 5 894
Дам, Фран ще ревнуваме Crossing Arms  Mr. Green За наказание ще направим ние тайно приятелство хаха Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 5 193
Страхитна тема, Блинг! bouquet
Фран гледам още държи фронта.   Mr. Green Леко и безпроблемно като дойде! Hug

# 22
  • Мнения: 5 894
Аз малко съм със смесени чувства относно този тип "разкриване". Имам лоши спомени от една такава сформирана група, от която се махнах в последствие. Разбира се нямам против да се "сближа" по този начин с хора, с които поддържам по-сериозен контакт. И все пак да ти светне писъмцето за ново съобщение тук е някак по-ретро и специално Heart Eyes Напомня ми на детските години и пощенска кореспоненцията с приятелчета по света и у нас Flutter
Представете си, че съм една идея по-грозна от аватара си Mr. Green
Кашмирче как сте с балеринка Flutter Онзи ден си седнах пак под нея и си я нагледах.

# 23
  • София
  • Мнения: 863
Блингче, ми хайде де!  Party
Кашмирче, държа още, ама тия дни така ме налегна шубето... Потреперват ми шортите вече Joy Целувки на вас двете специални Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 6 041
Фран, ти как ще раждаш - нормално или секцио? Точно сега четях за упойките.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 23:49 от boby_pl

# 25
  • Мнения: 882
Блингче, много хубава тема, както винаги!  Hug Казвам ти аз, че с тази скорост 20 и някоя ще е нашата тема! Grinning Много бързо пишете, но успях да ви изчета.

Цопвам се прясна прясна след командировката и последния опит за порочно! Rolling Eyes Ще видим какви сме ги свършили след 2 седмици. Не възлагам кой знае какви надежди, но поне се успокоявам като знам, че месецът не е пропуснат и правим всичко каквото зависи от нас. Утре съм при док да начертаем план за действие и да пусна изследвания, ще докладвам после.

Боби, Соренда, Блингче, Sunlight, Поли, Брайда...ако има други момичета преди или в процедури, които изпускам, мноооого силно стиснати палчета за всички  Praynig

Синеока, с малко закъснение, честити ти сини гащи!  Crazy За името, има много хубави именници в нета с по 3-4000 имена и за момичета, и за момчета, може да се поровиш за нещо с М  Wink

Франн, то не остаанало! Леко и безпроблемно раждане!  Hug Чакаме и Кристи скоро! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 894
Фран, ми хайде де пращай ми писъмце с данни хахах Mr. Green На твоето място ще съм пълно куку. Това е един от огромните минуси за мен на нормалното раждане. Не обичам нещата да не са ми планирани.

Лив, тихичко никаква 20-та тема. 17-та най-късно Naughty

# 27
  • София
  • Мнения: 1 152
Sun, ще се обадя. Simple Smile Аз съм се подготвила с четиво и ще мога да чакам.

Таблица имаме отдавна с разходите. Не само за бебето, а за всичко. Тя ръководи живота ми и не съм й фен, но така се справяме по-добре.
Списък за бебето имам, който в последните 2 години се актуализираше от О да цикъл.  Mr. Green Така се успокоявах. И списък за бейби шауър имам. Ще правя голям, с много приятелки и сладки неща. Дай Боже!
За имена не знам. Това само не сме обсъждали с ММ до сега. Ще е трудно, имаме различни вкусове.

Стискам палци на всички в процедура и нека това е вашата тима.  Hug

Фран, стискам палци всичко да мине леко. Сигурно вече ти е много тежко и в очакване.  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 863
Боби, за нормално съм се нагласила и аз тъкмо чета за епидуралните упойки. Аз по принцип нося на болка, ама като не съм раждала, знам ли какво ме чака   Crazy
Люксенче Hug

# 29
  • Мнения: 6 041
Ох, не мога да си представя да мина без упойка. На мен една МБ не могат да ми вземат нормално. Днес сестрата ми каза, че толкова съм се стегнала, че ще й счупя инструмента  Joy  И док като ме гледа ми се иска да се залепя за стената отзад  Laughing Никак не търпя на болка.

Общи условия

Активация на акаунт