Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 479

  • 52 349
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 488

Доживяхме диваните. Mr. Green
Joy Joy Joy

# 16
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Киарче, питах за сцената между двете банди в ресторанта, когато се оказа, че всъщност бандата е една и всички се обърнаха срещу Йомер. Peace

Таман щях да кажа, че почна ама само крайни надписи дадоха и сега фрагмантни Wink сцени от следващия епизод. Оп, Сарп май разбира, че Мерт е изгубения му брат Умут.

Айде пак го почват.  Shocked

# 17
  • Мнения: 21 201
Излъчиха фраг.
Забравила съм след всяка серия на АФК дали даваха трейлъри, newsm78 Вие помните ли, питам, че нали и той бе по същия канал!?!

# 18
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Който го е изпуснал, сега е моментът. Почват серията отново. Peace

# 19
  • Мнения: 27 666
Ако сте изпуснали нещо повтарят епизода от начало  току що почна  Joy

и аз мисля? че ша разбере Сарп за брат   си Мерт но не ли рано  нали уж са  врагове
Стилистите кои са  пулих са на надписите ма не разбрах
 

# 20
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 488
https://www.instagram.com/eceyorenc01/



Вече само на снимка ще може да се щрака с него, за обща работа няма и да го помирише толкова отблизо  tooth


# 21
  • Мнения: 21 201
Такааа, изгледах в Тубето това, което пропуснах и съм много впечатлена от играта на всички.
Като, че ли маааааалко Бенсу на моменти куца с игра, но вярвам, че с времето, ще задобрее, а Четин Текиндор ме изпълни, страхотен актьор е, по нищо не ми напомни на предишните си роли.
За Ча и Арас е излишно да пиша, страОтни, страОтни, страхотен тандем са.
След края на серията пуснаха трея за следващия епизод, ето го(ако някой го е пропуснал).

https://www.youtube.com/watch?v=QAAIk1mMVxo


Ще ми отговорите лиииииии, попитах Ви нещо?


Ей няма отърване от лелката Едже и туй то, ooooh! на всяка манджа мирудия, ай няма нужда. Stop

# 22
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 488
Наде, понякога имаше, но по-често не. Аз съм от тези които почти никога не гледат фрагмани- едно че не искам да знам предварително, а и те са повече от объркващи.

От партито по случай началото



И малките са там Grinning

# 23
  • Мнения: 21 201
Наде, понякога имаше, но по-често не. Аз съм от тези които почти никога не гледат фрагмани- едно че не искам да знам предварително, а и те са повече от объркващи.

От партито по случай началото

Скрит текст:

И малките са там Grinning
Ясно, забравила съм и затова попитах.
И още нещо, много мутряци в този сериал, ooooh! много нещо, #Crazy все едно съм ги ваяла от кал,  Mr. Green а този с конската двуметрова глава Sick ме отблъсква на ента степен, бъррр. Sick

# 24
  • Мнения: 1 571
здравеите , да питам - сериал4ето ще се превежда ли? в смисъл има ли екип и къде ще се ка4ва Simple Smile знам 4е сериала едва запо4на за да питам веднага за превод , но нямам търпение  Mr. Green

# 25
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 488
Малиии #Shocked #Shocked #Shocked



Това лице е направо нереално Sick

# 26
  • Мнения: 21 201
Малиии #Shocked #Shocked #Shocked

Скрит текст:

Това лице е направо нереално Sick


Бега-мани, да го гълта човек за страх, не че и другите са китки, ooooh! но той е върха на грозотията. doh
Муци не знам.
Все забравям да споделя нещо, което ми направи впечатление и все се отплесвам, но сега се сетих и то е, че с тази ретроспекция с малчуганите гледайки Вътре се сещам за Езел.
Лека. smile3524

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 23:53 от Neidjal

# 27
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Бясна съм. Като започнаха повторното излъчване взех да свалям епизода. И понеже в един момент почнаха рекламите рекох да не барам, а евентуално после да ги изрежа. Да де, ама те по едно време само музика и 10 минути шапката на телевизията и то точно преди полунощ. И аз реших, че явно от полунощ им тръгва друга програма и ... дръпнах шалтера. В мига, в който го направих, тия серсеми взеха та пуснаха остатъка от серията. И сега имам файл със свален до половина епизод и нямам шанс вече да сваля останалото, че не отреагирах навреме. ooooh! ooooh! ooooh! Embarassed

Муци, лично аз вече в предната ни тема ти написах, че има друга тема, в която сигурно ще правят превод на филма. Надявам се все пак да четеш какво пишем. Peace

# 28
  • Мнения: 33 424
Доста добро начало, дано не го съсипят  Praynig

Чаатай  newsm20

# 29
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Да, Тери, отдавна не бях гледала нещо, дето да ми грабне вниманието. Много добро начало наистина. Peace

Общи условия

Активация на акаунт