Звездни компромати - 300 част

  • 119 797
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Само една адвокатка ли има в техните среди  Shocked
Само една толкова добра явно Mr. Green

# 46
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Предполагам, тази тема е на вълната на развода на Бранджелина. Включвам се, без новина, но с адско любопитство до къде ще стигнат тези двамата.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 588
Накъде върви светът щом и Бранджелина се развеждат.
Нали  Mr. Green

# 48
  • Мнения: X
Васер се е специализирала вече в звездни разводи, доста са минали през нея. А и е много добра. Други нейни клиенти са били Стиви Уондър, Денис Ричардс, бившия на Джесика Симпсън, Мария Шрайвър( бившата на Шварценегер), Кардашианките и още..

# 49
  • Вестерос
  • Мнения: 38 274
Само една адвокатка ли има в техните среди  Shocked
Само една толкова добра явно Mr. Green
Joy Joy

# 50
  • Мнения: 4 821
Защо всички нападат Анджелина в тази тема? И тя беше по-хубава преди да се хване с него. Той явно си е сериен ”cheater", ще изневери и на следващата. И Анджи и Джен заслужаваха нещо по-добро, много беше гнусно как с години и едната и другата бяха обвинявани в какво ли не, а той милия невинен като момина сълза.

# 51
  • Мнения: 4 293
Винаги жените са виновни и винаги са обвинявани от други жени. Един и същ сценарий, само главните герои се сменят.

# 52
  • Мнения: X
Брад може всякакъв да е, но през всичките години това което се набиваше на очи е колко е отдаден на децата си.

Е, само те си знаят какво е зад затворени врати. От едни снимки не може да се направи извод какъв баща е.

# 53
  • София
  • Мнения: 8 664
Аз си я харесвам Анджелина(май Брад най-не го харесвам от тримата с Дженифър).Просто последните години е скучна  Tired Ясно е за децата, но с тази красота може да направи много неща...а тя си носи черните униформи и си върши там някакви неща, вместо да снима филми, в които да и гледаме очите и устните  Laughing

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Харесвам Анджелина, Брад - не чак толкова, но като двойка ги харесвах.
Дженифър изобщо не ми допада. Не знам защо, може би заради постоянното изтъкване, че е жертва.

# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 38 274
Не съм ви чела, ама Брад е изневерявал и ще се развеждат?

# 56
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Tiffany Aching, масово е излезла информацията,че Анджелина е подала молба за развод.

На някои места се коментира,че Брад е имал афера с Marion ,но масово не е прието,като факт и причина за раздялата.

# 57
# 58
  • Вестерос
  • Мнения: 38 274
Мерси  bouquet Жалко за многото челяд. Изглеждаха ми , че се обичат двамата.

# 59
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Вие сериозно ли ги съжалявате тези деца? Тя е поискала да останат при нея, с право Брад да ги посещава. Тези деца са израстнали с един куп обслужващ персонал, не са бебета и не мисля, че ще им е толкова трудно да живеят без баща си. Предвид факта, че той е актьор и често го няма, надали ще усещат липсата му.

Общи условия

Активация на акаунт