Къде да отидя на 3D?

  • 1 960
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
3D има в Торакс и във ВМИ - Хирургиите на Пещерско. За Тракс незнам кой лекар добре разчита, но за ВМИ ми казаха, че само един от лекарите се справя добле с това. Понеже и мен ме нтересува довечера ще питам как се казваше и ще пиша. Мисля, че цената в Торакс е 80 лв., а във ВМИ - 50лв. Ходи се 16-17 г.с. такъв спмен имам.

# 16
  • Мнения: 61
Нито в "Медицинска академия" /между впрочем такава отдавна не съществува, може би се има предвид "Майчин дом"/, нито в "Света София" /бивша "Тина Киркова"/ има триизмерен ехограф. С тази разлика, че в "Света София" упорито заблуждават бременните, че имат и им се правел като бонус при записване в училището за бременни. Нагла лъжа! Някои да е виждал тяхно документирано 3Д изображение? От обществените болници 3Д има във ІІ градска и в правителствена. Има и във Военна, но там не обслужват бременни. Истината е, че хората които могат да гледат на 3Д го правят в частни заведения. Това са  "Фемина", "Св. Лазар" и "Св.София" /болницата на д-р Мазнейкови/. /Всички лекари, които гледат на тези места, са излезли от "Майчин дом" и са най-добрите специалисти по ултразвукова диагностика в България.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
Някой да има отзиви за Болницата на Щереве и за 3Д там и лекар.

Общи условия

Активация на акаунт