Майски мами 2016-Тема 2

  • 34 622
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 262
Ради, възхищавам се на силата ти  smile3501 Пожелавам ви да сте много здрави и щастливи

# 76
  • Мнения: 107
Аз, също като matahari, съм убедена, че децата избират семейството, в което да се родят. Вени не случайно е избрала именно вас, защото сте силни и точно с вас тя има възможността да расте обгрижвана и щастлива  Hug bouquet

# 77
  • Мнения: 167
Ради,ти си моят герой! Възхищавам ти се искренно!Браво момиче!От сърце ти желая много,много здраве на цялото ви голямо семейство,Господ да ви пази!

# 78
  • пловдив
  • Мнения: 72
Ееее...изчервих се 😀Не мисля,че правя нещо което друга майка не би направила за децата си.Сега се върнахме от консултация-Вени-5550кг.,Калоян-6580кг.Казаха да му увеличава витамин Д. Иначе всичко е наред,дадоха ни куп направления за изследвания - на 6 месеца дето се правят и така...Сега дано имам време малко да се пооправя,че довечера съм на родителска среща на баткото.Лек ден!!!😘

# 79
  • Мнения: 13 965
Ради, какви направления ви дадоха, че и на нас ни предстои другата седмица?

# 80
  • пловдив
  • Мнения: 72
Ради, какви направления ви дадоха, че и на нас ни предстои другата седмица?
Ами за кръв и урина,за  ехограф на коремни органи (това било ново нещо) и за очен...май тва беше.

# 81
  • Мнения: 13 965
За очния не знаех, мисля че и ортопед трябва сега, за да се види дали хрущяла на тазобедрената става е станал на кост.

# 82
  • Мнения: 1 109
Нашата педиатърка каза, че дава направление за ортопед в 6-ти месец, само ако е констатирала нещо "нередно" - нвкакво разминаване в гънките, закривяване на крачетата или друго, иначе нямало нужда. Каза, че ще ни праща на кръв и урина, и на нефролог, тъй като при момченцата нерядко имало някакви вродени аномалии по бъбреците и било хубаво да се направи една профилактична ехография.

# 83
  • Мнения: 13 965
И какво се оказа, всеки педиатър дава различни направления  ooooh!

# 84
  • Мнения: 2 532
Аз набързо да се оплача, че моята буба прихвана вируса на батко си. През нощта взе да похърква носа, а тази вечер вдигна и температура Crazy На всичкото отгоре сме и извън града за няколко дни и вместо да си почивам, съм на тръни Confused

# 85
  • Мнения: 262
Нас педиатърката ни прати на ортопед между 4 и 5 месец, явно наистина всеки си дава различно  newsm78
Цветна палитра и ние го изкарахме, много неприятно. Уж се пазим, уж не се събираме много много с други болни дечица и пак...в случая аз бях болна и милата прихвана от мен. Да не дърпам дявола за опашката, ама леко мина - първия ден температура, после само сополки, които също отминават. Бързо възстановяване и на вас  bouquet
Мами, вие как сте със захранването? Ние все още само опитваме пюретата - една, две лъжички и до там...кога трябва да се замести хранене?

# 86
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ние също опитваме по няколко лъжици, последно зелен грах броколи круша в комбинация със малко лимон.

# 87
  • Мнения: 51
Здравейте съфорумки Simple Smile ! Аз вече не се тревожа за зъбчето. Каквото- такова! Ради- всички сме с теб! Simple Smile)))
Имам едно питане относно пюретата- как ги пасирате? Аз с бкендер на Делимано, но остават малки парченца, никога не стават на 100% хомогенна смес ( както купешките ) Малката съответно избутва с език парченцата. Чудя се дали с пасатор ще стане идеално гладко пюре? Вие с какъв уред пюрирате?

# 88
  • Мнения: 13 965
Аз имам пасатор на Филипс, опитах с блендера, но наистина не е хомогенно и го избутват.
Първият път не го бях пасирала достатъчно дълго и стана по-зърнесто, но вече им хванах цаката и пюрето ми е по-гладко от купените.

# 89
  • пловдив
  • Мнения: 72
Аз пасища с най - обикновен пасатор. Но ние вече сме на кухня и хапва ме манджа.Да знаете така спира повръщането.Каза ми го един много стар педиатър (приятел на майка ми)още с баткото.И така е наистина. Сега ядат мляко само сутрин и вечер и само след него връщат.След другото - не.

Общи условия

Активация на акаунт