Карти таро 15

  • 60 065
  • 760
  •   1
Отговори
# 420
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Жената пита какво чувства мъжа към нея.

# 421
  • Мнения: 845
Според мен картите показват страха на жената да не остане сама, не разбрах дали имат връзка, но нейния страх е от самотата, липсва й душевен покой. Това е така обаче, защото жената много драматизира, а и силно желае да бъде с въпросния мъж. Не се дава отговор какво изпитва мъжа към жената, най-вероятно мислите му са навън, извън нея, към Света.
За да има по-пълен анализ можеш да изтеглиш карти с допълнителни въпроси.

# 422
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Благодаря ти.

# 423
  • Мнения: X
И да се наредя тук за една изключително болезнена ситуация...

С Х ще си говорим ли открито за проблема,който възникна преди 4 месеца?

Паж пентакли-3 жезли-5 мечове

Според мен е възможно,но той толкова ме мрази,че направо не знам какво да очаквам(така съдя по картите).

Само да поясня,че питам за този същия,който ме наблюдава постоянно.

# 424
  • Мнения: 4 771
И да се наредя тук за една изключително болезнена ситуация...

С Х ще си говорим ли открито за проблема,който възникна преди 4 месеца?

Паж пентакли-3 жезли-5 мечове

Според мен е възможно,но той толкова ме мрази,че направо не знам какво да очаквам(така съдя по картите).

Само да поясня,че питам за този същия,който ме наблюдава постоянно.

Картите според мен, показват твоето намерение за разговор, мислиш какво да му кажеш Паж пентакли и 5 меча, надяваш се на положителен резултат по 3 жезли. В момента си в очакване и планове за изхода на разговора.

# 425
  • Мнения: 845
И да се наредя тук за една изключително болезнена ситуация...

С Х ще си говорим ли открито за проблема,който възникна преди 4 месеца?

Паж пентакли-3 жезли-5 мечове

Според мен е възможно,но той толкова ме мрази,че направо не знам какво да очаквам(така съдя по картите).

Само да поясня,че питам за този същия,който ме наблюдава постоянно.

Човекът Х изобщо няма намерение да говори с теб за проблема. Нямате комуникация, само от твоя страна има желание за такава. Ако продължаваш с опитите да се "изяснявате", той наистина ще си покаже рогата. И тогава вече хич няма да е приятно. Все пак оцени това, че до момента имаш НАМЕЦИ, че той не иска да комуникирате, а не те отрязва грубо, както би могъл.

# 426
  • Мнения: 48
Попитах картите защо Х ми отговори така на едно нещо, което му казах?

Колесницата Крал Чаши Страшния съд

Предположения нямам.... Той в момента е в период на забавления и затова мисля, че излиза като Крал Чаши. Има и едно пътуване и може и затова да е Колесницата. Не знам...

И още едно питане, което обаче не е свързано с мен.

 

много тъпо изказване...

Това картите Таро ли ти го казаха или излезе резултатът от възпитанието, което си получила у дома? Simple Smile

# 427
  • Мнения: 990
Нибиру, ти погледни своето възпитание....
Първо, за мен таро е хоби. ННикога не съм претендирала за професионални познания, въпреки това съм помагала на хора с тях, както всички тук и имам много обратни връзки, че съм казала на хората, неща, които в крайна сметка стават.

Какво е таро е въпрос, който не е изяснен до ден днешен през вековете, едва ли ти си капацитета, който може да каже таро е това, не е онова.

И да, занимавам се с таро и извличам от него много информация, както за миналото, така и за настоящето и за бъдещето.

В последно време поствам тук комбинации, за да чуя второ мнение, както и да разбера по-обективно мнение за комбинациите, които касаят моят живот. Това не означава, че нямам познания за тях, дотолкова, че да имам нужда ти да ме усведомиш, за това, че картите нямат едно значение. Много благодаря за великото откритие! Не знам, как съм живяла, досега без него..... Коментара ми беше такъв, защото в крайна сметка искам вашето мнение, а не да давам моето. Просто написах обстоятелствата, които може да имат значение за тълкуването.

И като цяло наистина погледни себе си, а не мен, защото изказването ти беше феноменално! В две изречения ме зашемети! Първо коментираш и обиждаш мен, после казваш, че картите, нямат едно значение само, което, ако погледнеш предишните ми публикации в темата, ще видиш, че ми е пределно ясно и накрая правиш изводи за таро, които и най-големите таролози едва ли дават.

# 428
  • Мнения: 48
Нибиру, ти погледни своето възпитание....
Първо, за мен таро е хоби. ННикога не съм претендирала за професионални познания, въпреки това съм помагала на хора с тях, както всички тук и имам много обратни връзки, че съм казала на хората, неща, които в крайна сметка стават.

Какво е таро е въпрос, който не е изяснен до ден днешен през вековете, едва ли ти си капацитета, който може да каже таро е това, не е онова.

И да, занимавам се с таро и извличам от него много информация, както за миналото, така и за настоящето и за бъдещето.



В последно време поствам тук комбинации, за да чуя второ мнение, както и да разбера по-обективно мнение за комбинациите, които касаят моят живот. Това не означава, че нямам познания за тях, дотолкова, че да имам нужда ти да ме усведомиш, за това, че картите нямат едно значение. Много благодаря за великото откритие! Не знам, как съм живяла, досега без него..... Коментара ми беше такъв, защото в крайна сметка искам вашето мнение, а не да давам моето. Просто написах обстоятелствата, които може да имат значение за тълкуването.

И като цяло наистина погледни себе си, а не мен, защото изказването ти беше феноменално! В две изречения ме зашемети! Първо коментираш и обиждаш мен, после казваш, че картите, нямат едно значение само, което, ако погледнеш предишните ми публикации в темата, ще видиш, че ми е пределно ясно и накрая правиш изводи за таро, които и най-големите таролози едва ли дават.

Аз не съм виновна, че имаш проблеми. С това държание и без карти Таро ситуацията е от ясна по-ясна. Simple Smile

# 429
  • Мнения: 48
Може ли помощ и по моите карти! Въпросът е какво чувства мъж към жена?

Деветка мечове Светът Шестица мечове

Ще се радвам ако някои даде мнение, защото според моето тълкуване по шестица мечове и деветка мечове има някаква депресия. 
Категоричо не му омекват краката при вида на тази жена. Няма романтични чувства. Толкова е погълнат от собствените си мисли, планове и идеи, които със сигурност има възможност да осъществи, че друго не му е в главата. Отделен е въпросът,че е в тежка депресия. Бягай далече от този мъж.

# 430
  • Мнения: 10 210
Правих Келтски кръст за едни партньорски взаимоотношения. Може ли и второ мнение по картите. Ето кои се паднаха:

1. Рицар чаши
2. 2 меча
3. Магът
4. 8 пентакли
5. 4 жезли
6. 3 пентакли
7. Кралица жезли
8. Обесеният
9. 6 жезли
10. Император

# 431
  • Мнения: 385
Правих Келтски кръст за едни партньорски взаимоотношения. Може ли и второ мнение по картите. Ето кои се паднаха:

1. Рицар чаши
2. 2 меча
3. Магът
4. 8 пентакли
5. 4 жезли
6. 3 пентакли
7. Кралица жезли
8. Обесеният
9. 6 жезли
10. Император

Мога да ти дам някои подсказки, без да изпадам в подробности.

Интересна е оста Рицар чаши - 2 меча - Кралица жезли - Обесеният - 6 жезли - Императорът.
Второ: липсата на устойчиви дворцови карти, ти имаш само две - едната, която е първа по ред и седмата - аватар на твоето отношение в ситуацията - положение средно между гняв и примиренчество. Кралицата е готова на пореден опит за комуникация, въпреки, че отвътре изпитва сериозни съмнения: ако направим тройка от Рицар чаши-2 меча-Кралица жезли.
В подредбата липсват други дворцови карти, липсват и повече пентакли (имаш само два: 8 и 3), които са недостатъчни, за да се оформи кръг на зависимост с други хора.

Т.е., този Келтски кръст обяснява твоята ситуация, като обектът липсва. За него има косвени податки в 6 жезли на 9-та позиция и в 5-та от 4-ка жезли. Но тази ос не обяснява завишените очаквания по 6-та.

После, оста Магът - Обесеният - Император, ни говорят за стагнирана ситуация, която Кралицата жезли иска да промени, но засега - само в мислите си, чертае планове за промяна, но на този етап няма капацитет да ги осъществи. Обесеният е обезокуражаваща ситуация, в която само карти от боя мечове биха внесли порядък. Като контрапункт на 6 жезли е още повече затвърждаваща позицията на Императорът като последна 10-та карта. На този етап не може да има промяна с наличните емоционални средства.
В картите липса актум (действие), нямаш нито една карта от боя мечове, с изключение на 2 меча, която пресича Рицар чаши, което само по себе си, трябва да ни наведе на определени мисли. И понеже е 2 (все още непроявена като тройка, т.е. разделя ноуменалния от феноменалния свят), и е атрибутивна на Рицаря,  говори за колебания, неустойчивост и подчинение.

П.С. Ако имаше повече мечове в подредбата, вече можехме да говорим за отношение между субект и обект на действието, в случая, всичко се върти около субекта.

# 432
  • Мнения: 10 210
Благодаря, Секхмет!  bouquet

# 433
  • Мнения: 48
Правих Келтски кръст за едни партньорски взаимоотношения. Може ли и второ мнение по картите. Ето кои се паднаха:

1. Рицар чаши
2. 2 меча
3. Магът
4. 8 пентакли
5. 4 жезли
6. 3 пентакли
7. Кралица жезли
8. Обесеният
9. 6 жезли
10. Император

[/quote .     

Аз бих направила КРУСТ ТАУ. Келтският кръст, според мен, не е походящ за такъв въпрос, защото вижда нещата само от гледната точка на единия от партньорите. В случая за отговор разчитаме само на последната карта, тъй като всички други дават информация само за питащия и липсва обективизъм. Лично мнение.

# 434
  • Мнения: 10 210
Благодаря, Нибиру. Не я познавах тази подредба. Потърсих информация и изтеглих тези карти:

1. 10 меча
2. Колесницата
3. Асо меч
4. Жрецът
5. Кралица меч
6. 2 жезли
7. 2 пентакли

Ако споделиш мнението ти за тълкуването или още по-добре, ако и ти ми изтеглиш карти, ще съм много признателна. Емоционалното ми състояние по други причини не е добро в момента и не знам това как влияе.

Общи условия

Активация на акаунт