90 дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 348

  • 34 589
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ПЕШЕХОДЧЕ  Hug Hug за сега нямам, дано и да нямам. Не знаех за това, че прави бели този сок  newsm78 
Сутринта забравих да те поФаля за картинките, особено първата е много вЕрна!!!  Hug Hug Hug

# 16
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро, бандичка!
Деми  Hug Hug Hug Hug
Ирка, Печеходче  Hug Hug Hug за кафето и настроението!
Заната, бързо оздравяване на момчето ти.
Скрит текст:
Подкрепям с две ръце Вангоби за черния бъз или пчелния клей (за коластрата - не съм ползвала), но не ти пречи да му даваш каквото и да е от тях, заедно с други лекарства. Ако нямаш време да търсиш нещо сега - във всяка аптека има клеева тинктура - вземи я и започни с нея (питай аптекарката за детенце как да започнеш - помня че имаше някаква схема в началото).
Вангоби  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed дано се чувства добре там. Scrye, успех и на ТМ на новата работа
Моето голямо момче също от днес е на нова работа - дано да им е успешен старта на всички наши мъже (малки и големи).
След почивните дни - днес мисля да съм на сливенски праскови  Party (дано нямат страничен ефект, че съм на дипломни защити и ... да не се окаже един от членовете на уважаемата комисия да е  "влез-излез" от стаята  hahaha)

Последна редакция: пн, 26 сеп 2016, 09:22 от desi_mama

# 17
  • Мнения: 3 347
Добро утро бандичка  smile3502.
   Деми благодаря отново  bouquet.
   Занатке дано се разминете само с хремата  Praynig.
   Вангоби,Скрай успех на мъжете ви  fingerscrossed.
Аз задържам единия килограм плюс,ще се пробвам днес на плодчета.Закусих вече почти цял пъпеш.Моят малкия млечко днес тръгна на градина.
Скрит текст:
На 4г.е,втора група,но заради пустата астма и алергии чак сега.Водих го миналия вторник да разгледа,за да е спокоен днес като отиде-много му хареса,цял час стоя и си игра там,аз чаках в коридора.Искаше още тогава да го оставя дори  Grinning.Днес си пожела батко му да го заведе и изпълняваме-в 7,30 цъфнахме в градината ииииииииии нито едно дете нямаше  Shocked.Остана усмихнат,дано мине добре  Praynig.Посъветваха ме да го оставя за цял ден,дано не сбъркам.
   За кръщенето какво да ви кажа  newsm78
Скрит текст:
мина нормално,ако не броим,че се наложи Отеца да ми напомня ,че трябва да му целуна ръка  Embarassed.Мисля че Гени и Деми бяха коментирали защо се дават парички-тука е така  Laughing.Обикновено правим заедно годинка+кръщене,но бебока е февруарски и така реши сестра ми-само кръщене с около 40-50 гости /основно близки роднини/,а годинката без банкет.Снимки нямам,но имаше фотограф,като ги разгледам ще реша  Sunglasses.
   Днес ме чакат едни задачки  newsm79 clean wash hang 1dishes clean  и супа топчета да сготвя за децата  Laughing.Хайде до после,почвам я...

# 18
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро Hug
Деми bouquet
Ир и Пешеходче bouquet Благодаря за кафенцето и закуска Heart Eyes
Заната, бързо да се оправя младежа Hug
Вангоби, Скрай и за вашите половинки Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Такая, снощи сте изписали темата, направо ме изумихте, знаете ли че...... Изписваме една тема за около 10 дена Shocked  Направо феномени, ей така и кила да падаха hahaha
Курдов, другарче, имам плюс, защото през останалото време гладуваш, само в белтъчен си набавяш полезна и пълноценна храна и тялото си я стиска Peace Недей да правиш тая глупост да спираш месото Naughty
Мимозо, лек път днес Hug
Аз вчера така си погладувах, ама пуст инат, хапнах пъпеш около 14.30, и ми беше гузно, та следобедната закуска си ми остана и вечеря и не питайте как съм заспала hahaha
Жулка Hug Днес мисля
Скрит текст:
Кокосови палачинки за закуска (около 9-9.30) с мааалко сирене и за В айсберг с тон (мисля да е по-късно, поне 18-18.30)Rolling Eyes
Лек ден, днес трябва да сготвя на дребо някаква манджа, да има да дроби хлебец милото, и хляб, и после ще се вихря в домашен фитнес Crazy Ще мина да ви видя по-късно Hug Мноого на всичкии Heart Eyes Hug Hug Hug
Да допиша: Мамексче, браво, че му е харесало, така и на теб ти е по-спокойно. За кръщенето, да и аз писах, май навсякъде е различно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 711
Сега видях, че днес много младежи тръгвали на работа, да им върви по вода  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Десииииииии... И аз другия месец имам защита, нали не сте много лоши преподавателите  hahaha
Гени, що само Жулка питаш? Аз мисля, че ти е малко яденето и ще направиш пак някоя простотия  Naughty

# 20
  • Мнения: 28 488
Добро утро....събираме багажа и отлитаме за България....така да не ми се тръгва! Sad
Занатка, взимайте спешни мерки...ако са изписали антибиотик почвайте го, да не се получат усложнения, че колко пъти съм го играла този филм с моята все кашляща.... Hug Hug
Вангобче стискам всички палци, ще стане, ще видиш, и после ще го полеем с една стрелчанска Simple Smile
Скрай и на теб стискам Simple Smile
Ничия и аз съм разсополивена, дано мине бързо и при вас!  Hug
Хайде банда, пак ще ви наглеждам Simple Smile

Последна редакция: пн, 26 сеп 2016, 10:05 от mimi.7299

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро и лека седмица!
demmy, тенк ю за темичката Hug bouquet
vangobi, scrye, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Ирка, Пешеходче,  Heart Eyes
Занатка, стискам палци да не се усложнява младежа!

Другите болнички малчовци да оздравяват също!!!
 bouquet

Забравих да пиша днес кошиям:
З - ябълка
О - 4 ню-ню кюфтета на скара, салата от домати и краставици фпх
В - предполагам, че боб и салата.


Кантарев се държи добре - 56,4 или 800 гр. от завършването на врътката.  newsm44
ПП Ако батериите му свършват по-малко ли показва newsm78 От както съм го купила, по време на голямото кантаропазаруване от Лидл, не съм му сменяла батериите. Да не се е бъгнал newsm78

# 22
  • Мнения: 1 517
Добро утро  Tired
Благодаря за темата  bouquet
Менюто за днес:
З: 2 банана
О: ориз със спанак (350 гр.) + режимни зеленчуци
В: ориз със спанак (175 гр.) + режимни зеленчуци
Хубав ден от мен!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро,
след пилешкото вчера изкарах два часа в тоалетната вечерта. Толкова зле не съм се чувствала от години. Изключвам варианта месото да е било развалено, защото изглеждаше добре и само при мен имаше такъв ефект. Мисля си, че след като последните две четворки хапнах сирене може би месото ми е дошло в повече вчера.

За днес
З-нектарина
О-боб+Фпх+салата
В-боб+салата

Ир, Пешеходка, благодаря за кафето и настроението  Hug
Деми, благодаря за новата тема  bouquet
vangobi, scrye имате едни палчета и от мен  Hug
desi_mama , едни палчета от мен и за твоя младеж  Hug
Мамекс, дано бързо се адаптира детенце към градинската среда.  Hug
Заната, дано този път минете леко и без усложнения.  Hug
Мими, лек път!  Hug


Лека и успешна седмица на всички!  Hug



 

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Благодаря ви!

Мамекс, сано бързо да се адаптира  Hug

Донеса в офиса промишлено количество банани, днес ще е моно банани Simple Smile 1 път съм го правила и имах страхотен минус след 7 голями банана. Ще видим утре.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Дубрутрууу  Crazy

Демииии  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet
Всички малки и големи да оздравяват!  Hug Hug
Ир, пешеходче  Heart Eyes

Ничия, ми чакам класирането Октомври.  Flutter Дано я приемат тугаз, че полека лека да почваме и ние с болестите...  Mr. Green Ох, дано НЕ.  Praynig

Гени Heart Eyes ми да, както Стаситка е казала, мноу е малко това. Особено вечерята хич не ти е мазнинна. Няква трева и суха риба тон. Пробвай се като искаш неска, ама няма смисъл от гладуване, знаеш. Целта на режима е да няма резки промени в инсулина, за да не си постоянно гладна и да се нахвърляш на глупости.

Вангобиии  Heart Eyes  Heart Eyes стискам палци за ТМ!
Скрай и за ТМ!  Hug

Хайде, усмихнат ден на всички!  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 719
Добро утро, групаааа Hug

Изпратих малчо на градина, таткото на работа и си релаксирам сама Blush

Кантара явно се уплаши от написаното тук вчера, че се отказвам и фръкна надолу - 74.700 bowuu
Продължавам напред.
Днес варива
з. купичка сини сливи
о.ориз със зеленчуци
в. също

Хубав ден на всички  Hug Hug Hug

# 27
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Добро утро! Приплъзвам се и аз тук  261uu

С килцата сме си приятели /трупнах само 3-4 след стоте режима/ но не ги броя. Напоследък почнах да се храня много безразборно, нямам време, все тичане и още 100 оправдания да сгъна някой мазен дюнер, пица или сандвич за обяд; за вечерята не стига,че в салатата почнах случайно да побутвам сиренце и филенца, ми и газиранко се хващам,че попийвам. Та от днес в редиците. Менюто - банан, пилешко филе със зеленчуци на фурна + домати и краставици + филийка, вечерята или само филенце, или к.мляко - не е ясно.
Радвам се,че ви заварвам все така усмихнати и позитивни  Hug

# 28
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Папурчееее  Crazy  Heart Eyes  Heart Eyes Добре дошла!!!  Hug
Съншаайн  Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 5 566
Привет и от мен! Hug Hug Hug

Не съм писала в почивните дни, ама то и не беше за писане, тъй като поомазах тая четворка... Въпреки омазването, отчитам -200 ефект и от вчера вече продължавам пак сериозно и режимно.

Вчера ядох:

з: 2 нектарини
о: телешко със спанак и салата домати
в: сьомга на фурна и салата домати, краставици, лук

За днешното въглехидратно хапване ще пиша утре. Засега съм закусила бяло грозде и съм си приготвила две варени царевици, но не е ясно дали за обяд ще ги хапвам или за вечеря.

Стиснати палци за скрай и вангоби! Peace

Хубава седмица, банда! Hug

Общи условия

Активация на акаунт