90 дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 348

  • 34 618
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 870
Може ли да смуча тик-так понякога??? Другарке?
Може, може, ний чак толкуз голяма грешка  Peace Туй ся само 2 калорий  hahaha

# 691
  • Берлин
  • Мнения: 4 594
Може ли да смуча тик-так понякога??? Другарке?
Може, може, ний чак толкуз голяма грешка  Peace Туй ся само 2 калорий  hahaha

 hahaha hahaha hahaha

# 692
  • Мнения: 2 844
Аз не обичам охлюви, пача, шкембета и други дреболии Sick А за канелата не съм много сигурна, рядко я използвам, но ще пробвам мляко с канела Simple Smile

# 693
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Може ли да смуча тик-так понякога??? Другарке?
Можи, можи, щом е понякога...  Mr. Green
 Joy
Нямат мноу захар.....  Flutter

# 694
  • Мнения: 1 517
Аз не обичам охлюви, пача, шкембета и други дреболии Sick А за канелата не съм много сигурна, рядко я използвам, но ще пробвам мляко с канела Simple Smile

Колежката яде мляко с канела за сваляне на кръвното  Mr. Green hahaha

# 695
  • София
  • Мнения: 5 572
Ехо, привет, режимни! Hug

Искам да питам какво правите в случаите, в които не успеете да хапнете добре на обяд - вечерята пак мъничка или си ядете нормално на вечеря?  newsm78

# 696
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ехо, привет, режимни! Hug

Искам да питам какво правите в случаите, в които не успеете да хапнете добре на обяд - вечерята пак мъничка или си ядете нормално на вечеря?  newsm78
Хапвам по-навреме и компенсирам с по-голяма салата и по-малко режимно. Peace

# 697
  • Русе
  • Мнения: 4 775
ММ закусва кисело мляко с канела и чия - за регулиране на кръвната захар
Скрит текст:
но не мога да кажа дали действа, че не ми дава да му я измеря  Crossing Arms
Мими, в същност то не е точно масаж - мсажа обожавам и си правя поне веднъж месечно (понякога и седмично  Joy)
Скрит текст:
ходя на кавитация - ще видим дали има ефект, казаха ми, че трябва да има видим ефект след 7-8 процедура, а аз съм на 4-та  Thinking
За баничките - много ги харесвам, правила съм с праз и гъби, както и с кайма (но не са режимни). Не ми беше идвало на акъла за маслини, така че приемам идеята и определено ще я пробвам.
ММ прави салата - вечерята е ярешко печено (трябва да се изяде  Rolling Eyes).

# 698
  • София
  • Мнения: 4 142
Курдов и мили мои момичета, благодаря ви за пожеланията, оправихте ужасния ми ден и ако можете да ме видите как съм се захилила и колко мило ми стана ще стане по - хубав и вашия ден! Рожден ден има Вили, а аз съм класен водолей и празнувам на 23-ти януари, но ме направихте щастлива и то много!
Обичам ви, всички Heart Eyes

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Колежката яде мляко с канела за сваляне на кръвното  Mr. Green hahaha
Лелееее, ми то аз трябва да го ям полегнала, щотУ както ми е ниско кръвното, дън зема да са парлатисам, да се затрия демек rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Обядът ми беше спагети, а сега във фурната къкри прясно зеУе с булгур.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
vangobi, честит НЕрожден ден!!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
Обожавам Пипи Дългото Чорапче и като малка исках да си има един господин Нилсон Crazy
Усмивката ти е прекрасна и заразяваща, така че не я крий! Не винаги нещата стават така, както на нас ни се иска, но наистина всяко зло за добро. Просто понякога моментното ни състояние не ни позволява да го видим.
Прегръщам те, другарче, мило Hug Hug

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 19:44 от Irinita

# 701
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Вангоби  Hug Hug Hug ОбъркАл съм рейса, пич! , както се казваше в онази реклама. Извинявам се че подведох и другите.  Въпреки всичко аз и всички тук те обичаме и се радваме на твоето присъствие  bouquet bouquet bouquet bouquet

Така. Отчитам - обяда знаете, вечерята беше 200 грама пилешки дробчета плюс още две дробчета, които откраднах от чинията на Нейно величество, виноват. Салатата беше пак от Кауфланд зелена и червена маруля 400 грама. Изядох и 4-5 люти пукани чушлета. С водата обаче трябва да наваксвам, поне 800 мл имам още  Whistling
 А такива грешни помисли ми дойдоха при вида на салатата - имам чудесна ракийка в хладилника. Но не посегнах.

Айде всички останали - на отчет!!!!  Hug Hug Hug

П.П. пропуснах да добавя и следобедната закуска към 16.30 часа - два трахизана.

# 702
  • София
  • Мнения: 11 127
Ехооо  Hug
Наспах се!  Laughing
За канелата да споделя, че имам една гръцка подправка за мусака с канела и винаги си слагам в мусаката, правя я режимна с елда, което ме подсеща, че скоро не съм я правила.  Wink
Сега пека домашни картофи за вечеря със салатка също с домашни домати, май ще са последните за тази година.  Confused Дали ще успея да хапна преди 20.00 ...  newsm78

Много  Hug Heart Eyes Hug на всички!

# 703
  • Мнения: 2 870
Вечеря миш- маш с два огромни домата и 5-6 чушки. После си доядох с още един гигантски домат, но нали са домашно производство ммммммммм сладки, хубави.

Сега ми е тежко и отивам да храносмилам.

Ако заспя да не забравите да ме завиете, ей  Grinning

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
ЗеУе с булгур и зеУе без булгур преди 20 минути Mr. Green
Сериозно!!!!
Вместо салата хапнах само сготвено зеУе, от което съм си оставила и за утре с нещо,което ще добавя - или фпх или някакво мИсо,а след това основното беше зеУе с булгур  Crazy
Добре, че утре съм на зъбар, че ако ми пораснат зъбките, да ги понамалим hahaha

Общи условия

Активация на акаунт