Каква чанта носите в момента

  • 17 649
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 366
Ех, чантиии...  Blush Аз съм голям ценител на чанти, а и не само. Според мен една жена с хубави обувки, чанта, очила и часовник, дори и да я увиеш в найлон или чувал, пак ще изглежда много добре. Дори и с някакъв невзрачен масов тоалет красивата чанта и обувки, очила или колан, човек придобива изключително добър вид. И обратно - дори най-красивия или скъп тоалет, може да бъде опропастен от кофти чанта или обувки.
Освен това, обикновено скъпите маркови чанти са гаранция за качество (е, има и изключения) затова предпочитам "да е едно, ама да е качествено", а то често е и доста скъпо. Ето например, най - голямото ми попадение е една шопър на Тоска Блу от Италия, отпреди.... 15 години сигурно, от времето когато все още се правеха чанти от естествена кожа. Чантата е бледо златна, релефна с крокодилска шарка, а дръжката е комбинация от кожа и златна верига. Една такава чанта би трябвало лесно да се захаби, заради характеристиките си. А единственото, което се е променило за толкова години са дръжките, които не са се напукали, разшили или скъсали, а съвсем леко са потъмнели. А колко учебници е издържала в университета...
Иначе в момента са ми фаворити една малка златна Blumarine, една шопърка черен лак със златна бродерия на Versace Jeans, и едно бежово платнено Gucci, което мъжо докара от Монако.
П. П. Съжалявам за липсата на снимков материал, но пиша от телефона, и си нямам идея как да приложа.

# 31
  • Мнения: X
Аз така от Милано си донесох чанта, на която пише: "Произведено в България".
Разбих си сърцето, вярвате ли ми .

# 32
  • Мнения: 15 848
Ех, чантиии...  Blush Аз съм голям ценител на чанти, а и не само. Според мен една жена с хубави обувки, чанта, очила и часовник, дори и да я увиеш в найлон или чувал, пак ще изглежда много добре. Дори и с някакъв невзрачен масов тоалет красивата чанта и обувки, очила или колан, човек придобива изключително добър вид. И обратно - дори най-красивия или скъп тоалет, може да бъде опропастен от кофти чанта или обувки. 

Ето това е и моята истина  Peace
Винаги ми е правило лошо впечатление и ми е "дразнило окото", когато видя добре облечена жена с хубава прическа и някаква сплескана, захабена чанта, която се носи просто ей така - да има в какво да си сложи нещата. Или протъркани обувки. Подчертавам дебело, че не говоря за хора със скромен бюджет, а за добре облечена и поддържана жена. Истината е, че дори и с по-скромен бюджет човек може да подбере нещата така, че да изглежда атрактивно

И в този ред на мисли да покажа моите две любимки от арсенала ми

Червената, която я нося най-често

Скрит текст:

И кафявата, която ми е най-любима и удобна, но я нося рядко, тъй като ми се връзва с малко неща

Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 5 892
Червената Фурла е божествена.  Heart EyesИ аз искам, но няма финанси вече.

# 34
  • Мнения: X
Не искам да обидя никого, но аз  винаги съм се чудила на жени с огромни метални надписи по чантите, по облекла, очила и т.н. ..
Било ЖИВАНШИ,АРМАНИ и т.н.

# 35
  • Виена
  • Мнения: 934
Аз така от Милано си донесох чанта, на която пише: "Произведено в България".
Разбих си сърцето, вярвате ли ми .


Аз така си донесох дънки от Милано. Отне ми два дена, за да открия два чифта  еднакъв размер от един прекрасен модел на Макс и Ко, купих и за мен, и за сестра ми. След като й дадох нейните ми звънна по телефона - каза,че при събуването е видяла на етикета надпис,че са произведени в България Simple Smile Разсмяхме се, защото аз самата съм работила в България за агентура, която шие дрешки на известни марки. Фурла шият в България например. За мен надписа "произведено в България" си е повод за гордост и радост.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Много е хубава червената Фурла,да.Аз на марки не робувам,имам доста чанти и си ги съчетавам според това с какво съм облечена.Харесвам големите чанти. Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 366
О, да, Герда е права. Младата българка много обича да има огроооомен надпис с името на бранда, пък ако можеше да остави и етикета с цената, щастието щеше да е пълно. Аз като се замисля, нито една от чантите, очилата или обувките крещят името на "създателите" си. Всичко е дискретно, с малки емблеми, етикетчета или инициали. Хубавото си личи отдалеч, че е хубаво, не по кичозните надписи, а по-скоро по материя, шевове, качество, изработка.
И не мисля, че става въпрос до някаква колосална финансова възможност. Едни дават 500 лв за козметика, други за цигари, трети за пиене, аз пък съм решила да си позволя някаква хубава чанта. И съм доволна от "инвестицията" си, защото подбирам нещата да са кажи речи по - класически и качествени и да издържат във времето.
В никакъв случай не отричам модели, които са по - достъпни. Но за съжаление последния ми опит с едно евтино, но сладко чанте, съвсем ме отказа от подобен тип покупки. В рамките на седмица, след като си я бях взела, видях сигурно 10 жени с такива. Е, отщя ми се.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Шоши,права си всеки за различни неща харчи парите си.Защо да не се зарадваш със скъпа чанта,няма лошо.В Бургас все по-често засичам момичета с ментета на Шанел. Crazy Всъщност може да има и някои с оригинал,но ме съмнява да са много. Thinking

# 39
  • Мнения: 5 892
Дразнят ме само ментетата- и Шанел, и ЛВ, и МК... Харесвам китайски боклук, който ще се скъса за 1 месец, но не и ментета. Не мога да разбера и това да си купуваш ФДТ менте на Мак за 20лв, като за 15 може да си вземеш много по-добро качество от дрогерийния клас.  Peace

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Абсолютно не,че ме дразнят,но много ми се набиват на очи.Просто с тези Шанелски ментета са ми смешни.Из дискотеките масово са с такива чантички.

# 41
  • Мнения: 15 848
Мен например много ме дразни тази масовка с чантите Майкъл Корс. Във всяка бутка сложили чанти МК, всяка леля, баба и стринка по улиците с чанта МК. Още повече ме дразни, че на менте на Валентино пак сложили МК отгоре. И колкото и хубави оригинални модели да има МК - ами отщява ми се да дам 600 и нагоре лева за такава чанта, като знам, че докато се прибера от магазина до нас ще срещна поне 70 човека с подобна марка чанти по улиците.
А пък за LV да не говорим - то от хеликоптер се вижда, че са ментета, обаче с едно такова високо самочувствие се носят, все едно наистина са платили такива пари за оригинал  ooooh!
Между другото съм виждала менте на LV, което беше толкова добре изработено, с хубава кожа, хубави шевове - направо убиец. Мацката каза, че си го е поръчала от Алиекспрес и цената никак не е била малка, обаче беше наистина трепач.

# 42
  • Мнения: 888
Някой има ли чанта David Jones? По магазините са около 65-75 лв. и изглеждат добре, без криви шевове.
http://www.david-jones.bg/index.php/bg/bags-la?limitstart=0

# 43
  • Мнения: 4 696
Някой има ли чанта David Jones? По магазините са около 65-75 лв. и изглеждат добре, без криви шевове.
http://www.david-jones.bg/index.php/bg/bags-la?limitstart=0
Aз съм имала преди години, издържа доста и ми беше много удобна, но това все пак зависи от модела.

# 44
  • Мнения: X
Харесвам също така чанти българско произвоство.
Харесва ми да подпомагам българския производител да отваря работни места.

В интерес на истината не деля чантите на скъпи и евтини, нито на оригинали и ментета, имам си други критерии.

Общи условия

Активация на акаунт