♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Женени ~♡ Тема 45

  • 66 250
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 540
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

https://vk.com/feed?z=video207708034_456239133%2F65578abdd590947ea7%2Fpl_post_-96725873_903472

# 46
  • Мнения: 11 984
Здравейте! Hug

За Новата тема със старо заглавие, bouquet / аз търся пакета ooooh!/

Имаме озет / който, както винаги казва точно толкова колкото да те обърка/ и много снимки.

На който му се чете book

Да срещнеш Елчин Сангу, Баръш Ардуч и екип на снимачната площадка някъде в Истанбул

Скрит текст:
Ден трети на нашата туристическа обиколка из Истанбул, онзи град, който след поредния атентат вече не е същия, взираш се повече в лицата на минувачите, вниманието ти е изострено.... Но може ли да изчезне очарованието на този  град? Не, защото магията е в самата атмосфера, в аромата на рози и подправки, подвикванията на някой уличен търговец, в чашата чай изпита в някоя малка чайна или аромата на горещото, сладко турско кафе, в компанията на хората, които са с теб, сандвича с риба изяден на крак, рибарите по Босфора, в многоезичната глъчка на Истяклил и многообразието на тълпата около нас.... Отдавна мина времето, когато идвахме в този космополитен град за да  видим историческите му забележителности, срещата на различни култури в хилядолетната му история, сега просто идваме с приятели да си починем, да се разходим и да отседнем в онзи малък, уютен хотел на Чидем ханъм, на една тиха уличка в азиатската част на Истанбул.... И така, вървим в пръснат строй група от осем човека, все възрастни, тъй като децата ни отдавна пораснаха и вече не са част от нашите похождения, един се загледал в някоя витрина, най голямата чистница от нас се диви на липсата на боклук, мъжете се надприказват един на друг, аз си вървя и се чудя как да си вържа разхождаща се вързанка под носа ми, която ми пречи да преброя плочките или да видя някой загубен куруш... Съвсем практично решавам да не се навеждам напред, защото не знам какви асоциации ще предизвика тази поза, избързвам напред да седна на първата свободна пейка и естествено, че до мен със силата на стотината си кг сяда най бъбривата и любопитната ми приятелка, за която полета на мухата и бръмченето на комара успяват да отприщят порой от думи и очарование, вижда и невидимото общо взето не я отразявам винаги, иначе рискувам и аз от " ах и въх" да си загубя мисълта... Та, аз се мъча да си развържа стегнатия възел наведена напред и някъде над главата си чувам възглас " Я там става нещо.... Има камери... май пак е.... ама не.... Ха-ха снимат нещо.... Славе, абе да не е някой от твоите сериали''  и ме сръчква някъде около бедрото... Вдигам глава и леко в дясно, малко в ниското се открива цяла снимачна площадка на нещо като малък площад и много техника и хора тичащи насам-натам, може би и фенове.... Ставам и веднага се запътвам натам и гледам и не вярвам на очите си просто, това е  Любов под наем , червена коса и една висока изправена фигура се набиват сред      
множеството... Появяват се отнякъде едри момчета и любезно разтребват насъбралата се тълпа и молят за тишина, тъй като започват да снима главните герои.... Няколко минути се въртя и обикалям за да мога да избера стратегическо място някъде по отдалеко , качена на пейка ,че нещо ръста ми не стига  и да съм по далеко от онези стройни момчета с размера на гардероба в спалнята ми и се абстрахирам от всичко около мен и се пренасям в атмосферата на  ЛН. Баръш Ардуч е застанал в полуанфас, облечен в бяла риза и светъл панталон, Елчин със събрана на тила коса е срещу мен, но е навела глава и не мога да видя изражението на лицето и, само леко кима с глава и е облечена в тъмна рокля, Баръш явно говори или обяснява нещо разпалено имайки в предвид енергичното му жестикулиране... спират...заобиколени са от екипа... Елчин се дърпа малко в страни и се навежда да погали котката, която се появи от нищото, Баръш се дръпва нервно от дамата която се мъчи да приглади косата му, виждайки котката кляка до колежката си започва да я гали леко по гърба и говори нещо на Елчин, която леко се усмихва...Леко се разсейвам, тъй като чувам боботещия глас на милото някъде в страни от мен, който се мъчи на английски да обясни нещо на тип който явно не владее техническите термини на мм / иженер , с немска езикова гимназия, англ му е хоби, турския понятен на ниво мараба аркадаш/... Вече снимат друга сцена, Елчин и Баръш един до друг, срещу  тях Салих и Онур в спортни екипи и червени раници нещо разпалено коментират, около тях технически екип, оператори и котката, която търпеливо чака май за автограф...Баръш е доста висок на фона Салих и екип, строен, личи си че е спорна натура... Елчин е много фина и нежна и толкова бяла, че до мургавия Баръш направо "свети".... И точно в момента, когато Ардуч поглежда напред все едно, че ме пронизва мен с очи / така ми се ще/, милото ме бутва леко по ръката " Славе, Славе .... ако знаеш откога те викам... Ти сякаш се снимаш в тази сцена, така си се съсредоточила... А защо не снимаш, ами само гледаш?" Ами, джанъм как да ти отговоря, като и аз не знам защо.... " Ще те запозная с някого" , обръщам се и онзи с който говореше се хили срещу мен или така ми се струва, защото от многогодишната му брата с плитка / а стига изненади/  нищо се не види, само едни сини очи ме гледат весело " Това е Осман С... / така и не запомних странната фамилия, част е от техническия екип, колега по образование, мечтател по призвание и най важното знае немски" . Усмихвам се служебно на мм и новия му познат, подавам ръка и се мъча все още от стратегическото си място на пейката да видя какво става на снимачната площадка, но уви Баръш и Елчин не се виждат, екипа събира техниката или пият кафе, Онур говори по телефона си , а Салих разнася въпросната котка и отнякъде се появява Сечкин и отива към Салих с леко пружинираща походка и широко усмихнат..... " Май ви е интересно?" попита ме Осман С., естествено че половинката не пропусна да каже каква запалена фенка съм на турските сериали и тази с огнената коса му е позната от тв-то или нещо такова.... И тогава се отприщи моята многословност, та чак мм не смогваше да превежда и май в повечето време интерпретираше , аз какво съм му крива на онзи, че не е научил англ.... В крайна сметка се разбрахме, че след ден два ще ми уреди среща с някои от актьорите, а може и със самите Елчин и Баръш стига да не са уморени, тъй като снимат много интензивно в момента... Най после се отдалечих от това място, щастлива и благодарна на милото, че е толкова контактен и винаги намира начин да ме изненада приятно.... А как се срещнах с тях друг път, че стана много дълго....Приятелите ни съвсем търпеливо ни чакат в близкото кафене, а аз нямам търпение да разкажа преживяването си, а мм да обяснява каква техника е видял - мъже.... До колкото ги познавам преди това Елчин ще бъде обсъдена подобаващо, а аз да им покажа ли Баръш?.... Тц, те турски сериали не гледат, но знам ли....

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 19:35 от Slawena

# 47
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Превод на стотията на Дя Доган на руски

Скрит текст:
От известной журналистки Ойи Доган рецензия на 53 серию нового сезона. В прошлом сезоне она на каждую серию писала свое мнение.
ВЫ ПРОСИЛИ ПЕРЕВОД, МЫ ПРОСИМ ВАС ЧИТАТЬ И НЕ МОЛЧАТЬ, А ДЕЛИТЬСЯ СВОИМИ МНЕНИЯМИ. 😉

В прошлом году "Любовь Напрокат" был лучшим сериалом.

Омер, который старался быть правильным человеком в мире, из-за своих травм оградил себя от общества, Дефне, которая старалась быть правильной женщиной, влюбляясь в Омера, отрекается от своей гордыни и мы влюбились в эту в историю. Их отношения начались со лжи Дефне, она врет Омеру на протяжении 52 серий, дабы не потерять его. Омер же ложь презирает и на протяжении всего этого времени мы призываем Дефне сказать Омеру всю правду. То есть самое главное в этом сериале было то, что Дефне не рассказывала всю правду Омеру и благодаря этому сериал продолжался.
Весь сериал был основан на этой лжи и в 52-ой серии, в финале сезона, когда Омер и Дефне собирались пожениться, Дефне открыла Омеру всю правду.
После окончания первого сезона, зрителей ждал перерыв в три месяца. 23 сентября состоялась премьера второго сезона. Несомненно, больше всего меня интересовало как изменилась жизнь главных героев после того, как весь обман раскрылся. Хотелось бы увидеть эти моменты, но сериал начинается с новой работы Дефне, она специалист по логистике. Из первых минут сериала мы узнавали о её новой жизни. Меня удивил тот факт, что она работает в интернет магазине. Этот сектор способен удивить человека. В этих сценах мы увидели основную мысль фильма "Стратегист". Там тоже главная героиня работает в интернет магазине. Приход нового руководителя все меняет. И после того, мы видим Омера в Италии и он сожалеет о ситуации с Дефне.
В сериале не было главных сцен.
После этого всего прошло столько времени, и мы так и не смогли узнать, почему эта пара распалась. До того момента, пока младшая сестра Дефне Эсра не сказала что "братец Омер женился на сестре. Он её не опозорил. На следующий день они развелись." Потом кто-то сказал что прошел год. То есть, самую главную новость серии мы узнаем от ребенка. То есть, ни одной общей сцены с Омером и Дефне, кроме финальной сцены, где Дефне падает на руки Омера. Это может подействовать на рейтинг сериала. Но, по-моему, этого очень мало для открытия нового сезона. Я считаю, нам должны были показать сцены свадьбы и первую брачную ночь. И вообще, мы не знаем что случилось с Ясемин, кроме того, что Синан рассказал нам о их разводе. Куда делась одна из главных героинь? Думаю что ответ на этот вопрос мы узнаем на следующей неделе в сериале "Вдребезги".
Скрит текст:
В этот раз мы увидели новую игру. И создатель этой игры снова Нериман. Новый руководитель Памир и Дефне - жертва этой игры. Но Омер им эту игру испортит.
Несмотря на все недостатки и нововведения, новых актеров, по поводу этого я ничего не могу сказать. В любом случае, сериал от этого хуже не стал.
Памир добавил ритма в сериал.
Режиссер Шенол Сонмес -уже третий режиссер этого сериала, потратил много усилий для того, чтобы вдохнуть в сериал новую жизнь. Места, костюмы, образы- он создал атмосферу для плодотворной работы. Съемки в Италии прошли очень хорошо и мы благодарим его за это. Могу сказать что "Любовь Напрокат" это самый лучший сериал, где играл Сечкин Оздемир. Он очень подходит для этого сериала и роль, которую он играет, противоположна его характеру. Мюжде Узман мне тоже понравилась. Исо нашел новую любовь. Посмотрим, какая у них будет история с Айшегуль. Признаюсь, что всем понравилось, что король льдов- Омер стал жаждать любви. Но хотелось, чтобы создатели сериалы показали самые главные сцены. Тогда бы я сказала первая серия нового сезона отличная.

Дефне и Омер, добро пожаловать, мы по вам сильно соскучились.
Надеюсь, вы нам опять покажете ту любовь, о которой мы уже давно забыли.
Но если сказать точнее, как и говорил Омер "В Любви и Гордости в этот раз я выберу Любовь". Благодарность всему коллективу!

Перевод: Сакина Аскерова, Ева Филатова.

Не мисля, че серията пострада от това, че нямаше общи сцени на ГГ  Naughty И освен това съм сигурна, че ще ни бъде показано всичко, което не сме видели и кой къде и защо е отишъл, както обикновено с ретроспекции. Така показана серията беше интригуваща и изненадваща накрая  Heart Eyes
Надявам се Мерич да не започне да изпада в умопомрачение с напредването на втори сезон, при условие, че започна многообещаващо  Praynig Praynig


От озета:
Цитат
Нериман очень сожалеет о том, что сделала. Ей нужно поговорить с Омером. Она просит прощение у племянника. Хорошо, а остался ли у Омера лимит прощения Нериман? Примет ли Омер, который сломал свою скорлупу, предложение к примирению Нериман?
Тази нахалница има наглостта да се прави на жертва, а в същото време плете пак интриги  Shocked Shocked Ако Йомер й прости, ще съм адски разочарована от него, защото тя не се е променила изобщо  Naughty  Отново се опитва да обърка живота на Дефне, но този път по друг начин  ooooh! ooooh! ooooh! Няма ли кой да й даде да се разбере на тази "вещица"  Rolling Eyes


Да срещнеш Елчин Сангу, Баръш Ардуч и екип на снимачната площадка някъде в Истанбул
Скрит текст:
Ден трети на нашата туристическа обиколка из Истанбул, онзи град, който след поредния атентат вече не е същия, взираш се повече в лицата на минувачите, вниманието ти е изострено.... Но може ли да изчезне очарованието на този  град? Не, защото магията е в самата атмосфера, в аромата на рози и подправки, подвикванията на някой уличен търговец, в чашата чай изпита в някоя малка чайна или аромата на горещото, сладко турско кафе, в компанията на хората, които са с теб, сандвича с риба изяден на крак, рибарите по Босфора, в многоезичната глъчка на Истяклил и многообразието на тълпата около нас.... Отдавна мина времето, когато идвахме в този космополитен град за да го видим историческите му забележителности, срещата на различни култури в хилядолетната му история, сега просто идваме с приятели да си починем, да се разходим и да отседнем в онзи малък, уютен хотел на Чидем ханъм, на една тиха уличка в азиатската част на Истанбул.... И така, вървим в пръснат строй група от осем човека, все възрастни, тъй като децата ни отдавна пораснаха и вече не са част от нашите похождения, един се загледал в някоя витрина, най голямата чистница от нас се диви на липсата на боклук, мъжете се надприказват един на друг, аз си вървя и се чудя как да си вържа разхождаща се вързанка под носа ми, която ми пречи да преброя плочките или да видя някой загубен куруш... Съвсем практично решавам да не се навеждам напред, защото не знам какви асоциации ще предизвика тази поза избързвам напред да седна на първата свободна пейка и естествено, че до мен със силата на стотината си кг сяда най бъбривата и любопитната ми приятелка, за която полета на мухата и бръмченето на комара успяват да отприщят порой от думи и очарование, вижда и невидимото общо взето не я отразявам винаги, иначе рискувам и аз от " ах и въх" да си загубя мисълта... Та, аз се мъча да си развържа стегнатия възел наведена напред и някъде над главата си чувам възглас " Я там става нещо.... Има камери... май пак е.... ама не.... Ха-ха снимат нещо.... Славе, абе да не е някой от твоите сериали''  и ме сръчква някъде около бедрото... Вдигам глава и леко в дясно, малко в ниското се открива цяла снимачна площадка на нещо като малък площад и много техника и хора тичащи насам-натам, може би и фенове.... Ставам и веднага се запътвам натам и гледам и не вярвам на очите си просто, това е  Любов под наем , червена коса и една висока изправена фигура се набиват сред      
множеството... Появяват се отнякъде едри момчета и любезно разтребват насъбралата се тълпа и молят за тишина, тъй като започват да снима главните герои.... Няколко минути се въртя и обикалям за да мога да избера стратегическо място някъде по отдалеко , качена на пейка ,че нещо ръста ми не стига  и да съм по далеко от онези стройни момчета с размера на гардероба в спалнята ми и се абстрахирам от всичко около мен и се пренасям в атмосферата на  ЛН. Баръш Ардуч е застанал в полуанфас, облечен в бяла риза и светъл панталон, Елчин със събрана на тила коса е срещу мен, но е навела глава и не мога да видя изражението на лицето и, само леко кима с глава и е облечена в тъмна рокля, Баръш явно говори или обяснява нещо разпалено имайки в предвид енергичното му жестикулиране... спират...заобиколени са от екипа... Елчин се дърпа малко в страни и се навежда да погали котката, която се появи от нищото, Баръш се дръпва нервно от дамата която се мъчи да приглади косата му, виждайки котката кляка до колежката си започва да я гали леко по гърба и говори нещо на Елчин, която леко се усмихва...Леко се разсейвам, тъй като чувам боботещия глас на милото някъде в страни от мен, който се мъчи на английски да обясни нещо на тип който явно не владее техническите термини на мм / иженер , с немска езикова гимназия, англ му е хоби, турския понятен на ниво мараба аркадаш/... Вече снимат друга сцена, Елчин и Баръш един до друг, срещу  тях Салих и Онур в спортни екипи и червени раници нещо разпалено коментират, около тях технически екип, оператори и котката, която търпеливо чака май за автограф...Баръш е доста висок на фона Салих и екип, строен, личи си че е спорна натура... Елчин е много фина и нежна и толкова бяла, че до мургавия Баръш направо "свети".... И точно в момента, когато Ардуч поглежда напред все едно, че ме пронизва мен с очи / така ми се ще/, милото ме бутва леко по ръката " Славе, Славе .... ако знаеш откога те викам... Ти сякаш се снимаш в тази сцена, така си се съсредоточила... А защо не снимаш, ами само гледаш?" Ами, джанъм как да ти отговоря, като и аз не знам защо.... " Ще те запозная с някого" , обръщам се и онзи с който говореше се хили срещу мен или така ми се струва, защото от многогодишната му брата с плитка / а стига изненади/  нищо се не види, само едни сини очи ме гледат весело " Това е Осман С... / така и не запомних странната фамилия, част е от техническия екип, колега по образование, мечтател по призвание и най важното знае немски" . Усмихвам се служебно на мм и новия му познат, подавам ръка и се мъча все още от стратегическото си място на пейката да видя какво става на снимачната площадка, но уви Баръш и Елчин не се виждат, екипа събира техниката или пият кафе, Онур говори по телефона си , а Салих разнася въпросната котка и отнякъде се появява Сечкин и отива към Салих с леко пружинираща походка и широко усмихнат..... " Май ви е интересно?" попита ме Осман С., естествено че половинката не пропусна да каже каква запалена фенка съм на турските сериали и тази с огнената коса му е позната от тв-то или нещо такова.... И тогава се отприщи моята многословност, та чак мм не смогваше да превежда и май в повечето време интерпретираше , аз какво съм му крива на онзи, че не е научил англ.... В крайна сметка се разбрахме, че след ден два ще ми уреди среща с някои от актьорите, а може и със самите Елчин и Баръш стига да не са уморени, тъй като снимат много интензивно в момента... Най после се отдалечих от това място, щастлива и благодарна на милото, че е толкова контактен и винаги намира начин да ме изненада приятно.... А как се срещнах с тях друг път, че стана много дълго....Приятелите ни съвсем търпеливо ни чакат в близкото кафене, а аз нямам търпение да разкажа преживяването си, а мм да обяснява каква техника е видял - мъже.... До колкото ги познавам преди това Елчин ще бъде обсъдена подобаващо, а аз да им покажа ли Баръш?.... Тц, те турски сериали не гледат, но знам ли....
Страхотен разказ от "фенче", много весело написан  Heart Eyes
Благодаря, Славена  bouquet bouquet

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 21:10 от mama_an_ji

# 48
  • Мнения: 11 984


Интересно, дали Йонер тук ще бъде отразен с шамар / визирам онази снимка, която според мен не е  влажна целувка от някоя напориста фенка, не мога да я намеря Crossing Arms/

А езика на ръцете следите ли?

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 19:41 от Slawena

# 49
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:

Интересно, дали Йонер тук ще бъде отразен с шамар / визирам онази снимка, която според мен не е  влажна целувка от някоя напориста фенка, не мога да я намеря Crossing Arms/

А езика на ръцете следите ли?

Тази отдолу ли  Mr. Green Mr. Green



И малко по- друг превод  Thinking Thinking

Дефне, собралась покончить со всеми своими надеждами, связанные с Омером. Но в этой серии, она оказывает, как говориться между двух огней. Что же одержит верх: Страсть или Ненависть?

# 50
  • Мнения: 11 984
Баш Темпи, но явно ще е по рано, но пък не е късно за още една загрявка на лицевия мускул Mr. Green

# 51
  • Мнения: 9 540
Ледената кралица.. дали ще се разтопи толкова бързо, колкото му се иска на новоизлюпения крал  Mr. Green Mr. Green Границата между любовта и омразата е тънка и винаги може да бъде пресечена.. особено ако катализатора е от Италия и е в пола  hahaha hahaha

# 52
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Нова фотка от Зерин

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Ролите се смениха!

# 54
  • Мнения: 7 006
Интересно - чия е вината?

# 55
  • Мнения: 8 098


На който му се чете book

Да срещнеш Елчин Сангу, Баръш Ардуч и екип на снимачната площадка някъде в Истанбул

Скрит текст:
Ден трети на нашата туристическа обиколка из Истанбул, онзи град, който след поредния атентат вече не е същия, взираш се повече в лицата на минувачите, вниманието ти е изострено.... Но може ли да изчезне очарованието на този  град? Не, защото магията е в самата атмосфера, в аромата на рози и подправки, подвикванията на някой уличен търговец, в чашата чай изпита в някоя малка чайна или аромата на горещото, сладко турско кафе, в компанията на хората, които са с теб, сандвича с риба изяден на крак, рибарите по Босфора, в многоезичната глъчка на Истяклил и многообразието на тълпата около нас.... Отдавна мина времето, когато идвахме в този космополитен град за да  видим историческите му забележителности, срещата на различни култури в хилядолетната му история, сега просто идваме с приятели да си починем, да се разходим и да отседнем в онзи малък, уютен хотел на Чидем ханъм, на една тиха уличка в азиатската част на Истанбул.... И така, вървим в пръснат строй група от осем човека, все възрастни, тъй като децата ни отдавна пораснаха и вече не са част от нашите похождения, един се загледал в някоя витрина, най голямата чистница от нас се диви на липсата на боклук, мъжете се надприказват един на друг, аз си вървя и се чудя как да си вържа разхождаща се вързанка под носа ми, която ми пречи да преброя плочките или да видя някой загубен куруш... Съвсем практично решавам да не се навеждам напред, защото не знам какви асоциации ще предизвика тази поза, избързвам напред да седна на първата свободна пейка и естествено, че до мен със силата на стотината си кг сяда най бъбривата и любопитната ми приятелка, за която полета на мухата и бръмченето на комара успяват да отприщят порой от думи и очарование, вижда и невидимото общо взето не я отразявам винаги, иначе рискувам и аз от " ах и въх" да си загубя мисълта... Та, аз се мъча да си развържа стегнатия възел наведена напред и някъде над главата си чувам възглас " Я там става нещо.... Има камери... май пак е.... ама не.... Ха-ха снимат нещо.... Славе, абе да не е някой от твоите сериали''  и ме сръчква някъде около бедрото... Вдигам глава и леко в дясно, малко в ниското се открива цяла снимачна площадка на нещо като малък площад и много техника и хора тичащи насам-натам, може би и фенове.... Ставам и веднага се запътвам натам и гледам и не вярвам на очите си просто, това е  Любов под наем , червена коса и една висока изправена фигура се набиват сред      
множеството... Появяват се отнякъде едри момчета и любезно разтребват насъбралата се тълпа и молят за тишина, тъй като започват да снима главните герои.... Няколко минути се въртя и обикалям за да мога да избера стратегическо място някъде по отдалеко , качена на пейка ,че нещо ръста ми не стига  и да съм по далеко от онези стройни момчета с размера на гардероба в спалнята ми и се абстрахирам от всичко около мен и се пренасям в атмосферата на  ЛН. Баръш Ардуч е застанал в полуанфас, облечен в бяла риза и светъл панталон, Елчин със събрана на тила коса е срещу мен, но е навела глава и не мога да видя изражението на лицето и, само леко кима с глава и е облечена в тъмна рокля, Баръш явно говори или обяснява нещо разпалено имайки в предвид енергичното му жестикулиране... спират...заобиколени са от екипа... Елчин се дърпа малко в страни и се навежда да погали котката, която се появи от нищото, Баръш се дръпва нервно от дамата която се мъчи да приглади косата му, виждайки котката кляка до колежката си започва да я гали леко по гърба и говори нещо на Елчин, която леко се усмихва...Леко се разсейвам, тъй като чувам боботещия глас на милото някъде в страни от мен, който се мъчи на английски да обясни нещо на тип който явно не владее техническите термини на мм / иженер , с немска езикова гимназия, англ му е хоби, турския понятен на ниво мараба аркадаш/... Вече снимат друга сцена, Елчин и Баръш един до друг, срещу  тях Салих и Онур в спортни екипи и червени раници нещо разпалено коментират, около тях технически екип, оператори и котката, която търпеливо чака май за автограф...Баръш е доста висок на фона Салих и екип, строен, личи си че е спорна натура... Елчин е много фина и нежна и толкова бяла, че до мургавия Баръш направо "свети".... И точно в момента, когато Ардуч поглежда напред все едно, че ме пронизва мен с очи / така ми се ще/, милото ме бутва леко по ръката " Славе, Славе .... ако знаеш откога те викам... Ти сякаш се снимаш в тази сцена, така си се съсредоточила... А защо не снимаш, ами само гледаш?" Ами, джанъм как да ти отговоря, като и аз не знам защо.... " Ще те запозная с някого" , обръщам се и онзи с който говореше се хили срещу мен или така ми се струва, защото от многогодишната му брата с плитка / а стига изненади/  нищо се не види, само едни сини очи ме гледат весело " Това е Осман С... / така и не запомних странната фамилия, част е от техническия екип, колега по образование, мечтател по призвание и най важното знае немски" . Усмихвам се служебно на мм и новия му познат, подавам ръка и се мъча все още от стратегическото си място на пейката да видя какво става на снимачната площадка, но уви Баръш и Елчин не се виждат, екипа събира техниката или пият кафе, Онур говори по телефона си , а Салих разнася въпросната котка и отнякъде се появява Сечкин и отива към Салих с леко пружинираща походка и широко усмихнат..... " Май ви е интересно?" попита ме Осман С., естествено че половинката не пропусна да каже каква запалена фенка съм на турските сериали и тази с огнената коса му е позната от тв-то или нещо такова.... И тогава се отприщи моята многословност, та чак мм не смогваше да превежда и май в повечето време интерпретираше , аз какво съм му крива на онзи, че не е научил англ.... В крайна сметка се разбрахме, че след ден два ще ми уреди среща с някои от актьорите, а може и със самите Елчин и Баръш стига да не са уморени, тъй като снимат много интензивно в момента... Най после се отдалечих от това място, щастлива и благодарна на милото, че е толкова контактен и винаги намира начин да ме изненада приятно.... А как се срещнах с тях друг път, че стана много дълго....Приятелите ни съвсем търпеливо ни чакат в близкото кафене, а аз нямам търпение да разкажа преживяването си, а мм да обяснява каква техника е видял - мъже.... До колкото ги познавам преди това Елчин ще бъде обсъдена подобаващо, а аз да им покажа ли Баръш?.... Тц, те турски сериали не гледат, но знам ли....

Славена lovekiss lovekiss lovekiss

Благодаря ти, за удоволствието! Толкова живо и увлекателно пишеш! newsm51

Ще чакам с нетърпение разказа ти за срещата с Елчин и Баръш!

Колкото до ръцете на Йомер, мисля, че изразяват самочувствие и увереност, но и голямо напрежение.

Много интересно съчетание на  текст и музика от един друг сериал.. Thinking  

https://twitter.com/ezgidemir0049/status/780813281996996608

# 56
  • Мнения: 7 006
Много интересно съчетание на  текст и музика от един друг сериал.. Thinking  
https://twitter.com/ezgidemir0049/status/780813281996996608
Тойгар - "Езел", нали? Peace


Колкото до ръцете на Йомер, мисля, че изразяват самочувствие и увереност, но и голямо напрежение.
За малко да си помисля друго Mr. Green  но се сетих, че в Рим се е отдал на разврат Whistling

# 57
  • Мнения: 8 098
Много интересно съчетание на  текст и музика от един друг сериал.. Thinking  
https://twitter.com/ezgidemir0049/status/780813281996996608
Тойгар - "Езел", нали? Peace

Колкото до ръцете на Йомер, мисля, че изразяват самочувствие и увереност, но и голямо напрежение.
За малко да си помисля друго Mr. Green  но се сетих, че в Рим се е отдал на разврат Whistling 



НежиbouquetЕзел, толкова трайна следа остави, че няма начин да се сбърка, а гласът на Tuncel

Кurtiz ... Tired

А, на Йомко ще му изкарат разгулния живот в Рим през носа! Що не замина като Синан за Катманду, ами

отиде в Рим да се утешава с италианките... Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 7 006
Aлекс, права си - няма начин да се сбърка "Езел" , Тойгар и Вуйчо Peace

Колкото до Йомер - чак не мога да повярвам, че този работохолик е решил да направи завой на 180° Crazy  Ама мъже - какво да очакваш? ooooh!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Алекс, къде къде по лесно е да се утешаваш с италианките отколкото да се катериш по чукарите на Катманду smile3532

Общи условия

Активация на акаунт