Лечение на псориазис 6

  • 139 108
  • 761
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3

Бай Гошо, изкушавах се да ти плясна това във фейсбук страницата, ама айде, викам и Асан човек, ляб да яде, но доколкото знам правилата на този форум явната реклама не се толерира.
Та да си дойдем на думата, въпросният крем е аюрведа, произведен в Индия, не знам какви са далаверите там с Германия и дали не е само пакетаж с името на държавата, но е ясно, че става дума за пари.

Имам от 6 год. регистрация в inspire, та знам откъде да си го купя за 120 рупии ($1.86) и знам със сигурност, че го тестваха за стероиди, които липсват в продукта. Коментираме го там от преди година време.
Не е панацея, на някои хора действа по-добре от на други, но има и такива без грам ефект.

Като искате да печелите, поне дайте пари за истинска реклама, така във фейсбук и бг мама и баба знае  Tired

[/quote]

Бибит, аз пък най-напред ще те поздравя с Воскресението Христово и ще ти пожелая много здраве и любов. Та като оставим неразбираемата за мен агресия в тона ти и незаслужените с нищо нападки, ако искаш истинска дискусия със смислени обяснения и отговори на въпросите ти - с удоволствие. Мога да помогна с набавянето на отговорите, защото по стечение на обстоятелствата познавам германците, които са разработили заедно с индийците точно тази версия на крема за Европа и Америка. Всъщност аз през тях стигнах до него. Апропо - и те и аз страдаме от псориазис! И те и аз го ползваме. Индийският крем (със син етикет), за който говориш е с различен състав от одобреният в Европа крем в зелена опаковка. Гугъл знае всичко - дай си труда да провериш. В индийската версия има съставки, които Европейската фармакопея не разрешава. В европейската версия има съставки, липсващи в индийската. Не става дума за "далавера" (що ли на българина все далавера му е в главата?) или "пакетаж". Различни продукти са. Inspire, както казваш е пълен с отлични отзиви. Моята лична оценка е също супер и я споделям с други хора, които може би търсят помощ и/или препоръки от първо лице. Ти пробвал/пробвала ли си крема? Аз да. Не правя реклама, споделям мой опит. Ти имаш ли личен опит? Разбира се, Сорион не е панацея и не излекува псориазиса. Всъщност не знам медикамент, който го прави, дори и прескъпите биологични препарати не излекуват, а само облекчават симптомите и в най-добрия случай вкарват в ремисия. С цената на тежки странични ефекти, понякога. За жалост в медицината няма 100% и не всяко средство действа на всички и еднакво.  Отворен съм и за други въпроси или притеснения, стига тонът да е възпитан и човешки. От интелигентната дискусия винаги може да се научи нещо. От емоционалната и с предразсъдъци - не само нищо не се научава, ами се въвеждат в заблуда и не помагаме на четящите ни. Надявам се, не си от тези, които са и против ваксините или войнстващ веган например? Защото тогава всяка дискусия е предварително обречена на провал  Simple Smile 
И накрая отново ще ти пожелая светли празници и повече любов, доброта и смирение Simple Smile Хубав ден! 

# 196
  • Мнения: 132
Христос Воскресе!

1. Поста ми е отклик на желанието ти да събираш клиенти от места, където това не е позволено. Направи си сайт и го разпространявай легално с обявени цени, защото в случая говорим за подмолна реклама - Ето "Фейсбук страницата на българските вносители: https://www.facebook.com/sorion.bg/
От тях можете да поръчате и безплатна мостра за изпробване. Отзивчиви са и реагират бързо."
2.Никъде не отричам действието на крема, казах - на някои хора действа по-добре от на други, но има и такива без грам ефект.
3. Да, пробвах 2 опаковки по 5 гр. и не, не ми помогна на плантарният псориазис.
4. Разлика в основните билковите компоненти на индийският и германският крем НЯМА - нийм, куркума, кокосово масло, да, мога да ползвам гугъл. "Добавките" в немския са предимно химически пълнители - Petrolatum, Microcrystalline Wax, Paraffin Wax, Perfume, Butylated Hydroxyanisole, Titanium Dioxide.
5. Не знам за каква дискусия апелираш, след като правиш бизнес за своя угода?!
Има хора с 50-60% покритие с плаки, дай, вземи им душата с по 30лв за 50 г туба, след като могат за тези пари  да си купят 10!

Карай, всеки прави избор за себе, аз казвам, че изборите са повече от 1.

# 197
  • Мнения: 147
Как може някой, който рекламира продукт на езически практики да поздравява с Христос Възкресе:) Simple Smile Simple Smile Както и за китайския боклук, за който ви писах, че го опитах на вкус, да, щото знам кви са измамници и маймуни, та той е базисен крем с есенция. Тва е. СТИГА СМЕ ЗАЛИТАЛИ ПО АЗИАТСКИ ТЪРГОВСКИ ТРИКОВЕ!

# 198
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Да напомня, че псориазис не е кожно заболяване. За хидратиране чудесно помагат зехтин и вазелин. Лечението се прави отвътре навън.

# 199
  • София
  • Мнения: 1 914
тези, които ползват лимона със содата- имали ли са стомашни оплаквания от терапията- гадене, киселини и т.н.?

# 200
  • София
  • Мнения: 2 429
До сега - не. Вече около месец

# 201
  • София
  • Мнения: 1 914
в какви дози от двете съответно ги пиеш? сутрин преди ядене, нали?

# 202
  • Мнения: 33
тези, които ползват лимона със содата- имали ли са стомашни оплаквания от терапията- гадене, киселини и т.н.?
Пробвах лимона със содата.2 пъти по три месеца.Оплаквания със стомаха нямах.Но не ми и помогна .Даже сега (миналия месец завърших второто тримесечие)към края с постопляне на времето местата се повъзпалиха повече от нормалното.И за китайския крем...за съжаление не ми помогна.

# 203
  • Мнения: 33
Здравейте,споделете ми мнението си за Др.Марио Нешков?

# 204
  • Мнения: 82
Здравейте, вече една седмица ходя на процедури във ВМА. Изследванията ми са добри и евентуално ще ме предложат за някое от биологичните. Ако някой е включен в тези експерименти моля да сподели какви са резултатите. Аз съм доста скептично настроена newsm78!

# 205
  • Мнения: 9 483
Оказах се с по един в повече- Psoriazin унгвент и шампоан; продавам ги за колкото съм ги купувала-някой има интерес, нека ми пише.

# 206
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте!  Някой да си е правил изследване за вит. Д?

# 207
  • Мнения: 82
И така, до утре трябва да реша. Инфлектра е биологичното  което ми предлагат. Много съм раздвоена. Доста са страничните ефекти, а и още е в процес на проучване. Дайте съвет, моля ви! Някой ползва ли го?  #Crazy

# 208
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
И така, до утре трябва да реша. Инфлектра е биологичното  което ми предлагат. Много съм раздвоена. Доста са страничните ефекти, а и още е в процес на проучване. Дайте съвет, моля ви! Някой ползва ли го?  #Crazy
Никак не е лесно да се дава съвет за подобни неща Thinking Не са ми познати подобни процедури, а и никога не съм стигала до много драстично лечение и експериментални процедури ShockedМалко странично ми звучи.

# 209
  • София
  • Мнения: 618
Рresty, във ВМА при кой мина на преглед и как става. Мой колега е много зле, но не знае какво да направи, за да го приемат за процедури във ВМА.

Общи условия

Активация на акаунт