Детската кухня-по-високи цени,по-ниско качество

  • 1 084
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 038
Майчета, оплачете се, при нас в квартал Люлин имаше преди 3 години такъв проблем след оплаквания на няколко майки взеха доста бързо мерки, жените се оплакаха в ХЕИ.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
ми май така ще стане
Искам си предишните вкуснотии

# 17
  • София
  • Мнения: 11 708
На времето за сина ми взимах храна от същата тази кухня и бях много доволна,а и той ядеше до 3 годинки!
Днес за първи път взех за дъщеря ми и изяде половината бурканче от яденето,но тя по принцип напоследък е злояда по отношение на зеленчуковите и месни пюрета!Отваряйки бурканчето усетих приятната миризма от преди години!
Иначе като отидох да заверявам купоните и да взимама храната,ами те са си същите физиономии от преди "n" години,като n=7

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз също все още много харесвам вкуса на второто ядене,супата не я и отварям даже/нито мъника нито аз я харесваме/ но понякога например десерта е мнгоо рядък и нестава да го давам с лъжица!
За един месец това два пъти се случва:(

# 19
  • София
  • Мнения: 11 708
Може не оспорвам!Аз вечерта ще се пробвам да и дам супата или част от нея по-скоро да видим дали ще я яде!А крем какаото ще е за баткото или таткото!А и на нас все пак ни е първи ден!Утре няма да взимаме храна,че е агнешко и след това отзиви чак във вторник!

# 20
  • Мнения: 4 668
Ще следя темата с интерес , защото ние от 5-ти май сме записани в същата кухня - тази на Белмекен . Много ще е жалко ако са скофтили храната , защото досега съм чувала много добри отзиви .  Weary

Общи условия

Активация на акаунт