Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама

  • 475 251
  • 1 256
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 540
Те всичките лекарства вредят на черния дроб. И са скъпи, изръсих се 50 лв за 12-дневно лечение.
Мед не бих си пъхнала, честно казано... Но пък ще гледам да не ям редовно тесто и сладко. Всъщност преди няколко месеца спрях /почти/ да ям тесто и пържено и взех че се вталих  Peace

# 916
  • Мнения: 200
браво за вталяването , една добро до си видяла от гадните гъби.
а за урунгала едно е вредят друго е до го увреждат. Но иначе само така не им се даваи на гадинките. аз за сега стискам палци да не ме намерят пак.  успех дано да ги избиеш да крак  Peace  Hug

# 917
  • Мнения: 1 540
браво за вталяването , една добро до си видяла от гадните гъби.
а за урунгала едно е вредят друго е до го увреждат. Но иначе само така не им се даваи на гадинките. аз за сега стискам палци да не ме намерят пак.  успех дано да ги избиеш да крак  Peace  Hug

Амин!

# 918
tedky изледваха ли ти вида на гъбичките може да имаш обратния вариан анална инфекция във влагалището
ми единствено са ми правили тест дали имам гъбички никакви др тестове не са ми правени Sad предната ми ген. беше некадърница а сега съм мн уплашена понеже от 1 месец нямам покои а само сменям лекарствата Cry плаче ми се !!!! можете ли да ми кажете какви тестове трябва да си направа заради тези гъбички Sad

# 919
  • Мнения: 200
гинеколога ти взима секрет, и го носиш в микро лаборатория. ако при прегледа ти каже ....да имаш гъбички искаи да ти ги изследва а не да ти изписва рецепта на сляпо. след изследването когато е готова ще се знае какви са гъбичките и в каква степен са , и ще се знае на какво лекарство реагират т.е какво ще ги изтрепе. после се връщаш с резултата при гинеколога и той ти пише рецепта ако са в малка степен ще имаш само промивки например ако с във висока степен ще има комбинирано лечение - промивки с таблетки.

искаи изследване за хламидия. може гъбичките да са в следствия на друго заболяване например - хламидия.

изследване на кръвна захар ти трябва - може да имаш начален диабет.

може проблема да е при партньора ти, ако той има начален диабет и да те заразява без да знае .

той трябва да отиде но кожен лекар да му вземат натривка от главичката на пениса .

задължително е да се лекувате едновременно.

ако нямаш постоянен партньор , задължително секс със презерватив .

ако си от Бургас мога да ти препоръчам добър гинеколог.

# 920
 е аз съм си с постоянен партниор но с него не сме правили секс без презерватив от както ги хванахме тия гадости Sad((((((((((( то при мен можеше вече да ги няма но моята генеколожка е тъпа!!! преди бях чиста за 4 месеца и ги хванах пак понеже не ми беше предписала дайе и за профилактика някакви лекарства...и ми даде гинопежарил за 3 дни от 50 мг а то трябжало по 150 с кандизол.. от тогава 1 месец вече нищо не ми помага а смених 4 вида лекарства!! и аз незнам какво ства но сум шашната до безбожие Sad(( преди като ме лекъваха от раз се махаха и оставаше само да чакам да се минат 6 месеца че да мога да дишам спокоино знаейки че скоро няма да ги видя пак Sad а сега по 12 глобула клотримазол и още съм зачервена!? какво ми предлагате да направая? сменила съм генеколога но маи и тои няма да помогне

# 921
  • София
  • Мнения: 5 729
Сменяй пак,щом не се справя няма смисъл при него,може и грешна диагноза да поставя. Peace

# 922
to problema ne e v genekologa tolkova kolkoto v tva 4e ot 1 mesec nito 1 lekarstvo ne mi deistva

# 923
  • София
  • Мнения: 5 729
Може да има друга болест, която да ги предизвиква.Не можеш да пробваш самолекуване.Все пак си пробвала една част от лекарствата.Не се стабилизирах докато не пих хапчета и едновременно слагах глобули.Преди това се влачех през 2 -3 месеца на доктор.Много рядко причината е в партьора.Те и от синтетичното бельо могат да ти се появят.

# 924
ot samoto na4alo piq antibiotici s globuli Sad(((((  do sega ne sum imala takuv problem 4 vida lekarstva za 1 mesec + antibiotik d ane me opravqt Sad

# 925
  • Мнения: 200
може би гъбичките са в следствие на друго заболяване . ПРАВИ СИ ИЗСЛЕДВАНИЯ. повтарям се но ме е яд на некъдрните гинеколози и на тези гадни гъби. изледваи си кръвна захар може гъбичките да сав следствие на диабет, може да имете хламидия и тя да е причината за гъбите, може да имаш проблеми със щитовидната жлеза -изследваи си хормоните и от хормоналния дисбаланс да се множат., може да е проблем с бъбреците и от урината да става замърсяване на влагалището и съответно гъби. може да има хиляди причини.
ТРЯБВА ТИ СВЕСТЕН ГИНЕКОЛОГ, МНОГО ПАРИ ЗА ИЗСЛЕДВАНИЯ , И ПАРТНЬОР ГОТОВ ДА СЕ СЪОБРАЗИ С ТЕБ И ДА СЕ ИЗСЛЕДВАТЕ И ЛЕКУВАТЕ ЗАЕДНО.

ИЗСЛЕДВАИ СЕЕЕЕ.......ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО ХРОНИЧНО. МОЖЕ ДА ИМА МНОГО СЕРИОЗНИ ПОСЛЕДИЦИ.

# 926
  • София
  • Мнения: 5 729
ot samoto na4alo piq antibiotici s globuli Sad(((((  do sega ne sum imala takuv problem 4 vida lekarstva za 1 mesec + antibiotik d ane me opravqt Sad
Антибиотика ги предизвиква.След пиене на антибиотик те пак се появяват.Микомакс,низорал пила ли си?

# 927
  • Мнения: 200
ot samoto na4alo piq antibiotici s globuli Sad(((((  do sega ne sum imala takuv problem 4 vida lekarstva za 1 mesec + antibiotik d ane me opravqt Sad
Антибиотика ги предизвиква.След пиене на антибиотик те пак се появяват.Микомакс,низорал пила ли си?

 Peace ДА ТАКА Е ОТ АНТИБИОТИКА СЕ МНОЖАТ. ЗАСТРЕЛЯИ СИ ГИНЕКОЛОГА. #2gunfire

# 928
  • Мнения: 1 540
ot samoto na4alo piq antibiotici s globuli Sad(((((  do sega ne sum imala takuv problem 4 vida lekarstva za 1 mesec + antibiotik d ane me opravqt Sad
Антибиотика ги предизвиква.След пиене на антибиотик те пак се появяват.Микомакс,низорал пила ли си?

Да, антибиотика би трябвало да е провокатора. В информацията из интернет за тази напаст се споменава, че след прием на антибиотици може да има бум на гъбички.

ot samoto na4alo piq antibiotici s globuli Sad(((((  do sega ne sum imala takuv problem 4 vida lekarstva za 1 mesec + antibiotik d ane me opravqt Sad
Антибиотика ги предизвиква.След пиене на антибиотик те пак се появяват.Микомакс,низорал пила ли си?

 Peace ДА ТАКА Е ОТ АНТИБИОТИКА СЕ МНОЖАТ. ЗАСТРЕЛЯИ СИ ГИНЕКОЛОГА. #2gunfire

Не съм медицинско лице, но и аз знам, че гъбички НЕ СЕ ЛЕКУВАТ с антибиотици! Ей значи, егати лекарите!

# 929
ami noviq mi sega mi predpisa tepurva 6te po4vam mukomas da piq Sad prednata mi be6 epredpisvala antibiotici no az zaneq si znam 4e enakadurnica Sad((((((((

Общи условия

Активация на акаунт