Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама

  • 475 244
  • 1 256
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 258
има една книжка с народни рецепти на Ванга и още някакви известни лечители.... Специално за гъбички (по спомени пиша) 10 дни сутрин се пие вода в 2-3 супени лъжици сок от лимон и скилидка чесън. Това се изпива 10 сутрини на гладно!!!!
Ако имам време по-късно или следващите дни ще напиша с подробности, точно от книгата както е Simple Smile

# 946
има една книжка с народни рецепти на Ванга и още някакви известни лечители.... Специално за гъбички (по спомени пиша) 10 дни сутрин се пие вода в 2-3 супени лъжици сок от лимон и скилидка чесън. Това се изпива 10 сутрини на гладно!!!!
Ако имам време по-късно или следващите дни ще напиша с подробности, точно от книгата както е Simple Smile
лелеее много те моля направи го, ще съм ти мн благодарна! дайе и самаката книга напиши как се казва и извади което ти смяташ за редно от нея
извиняваите че предните няколко пути писах с англииските букжи но ми се беше прецакало малко компиутърчето и ня можех да сменя езика

# 947
  • Мнения: 144
Tedky, аз бях като теб. Имах един определен период сърбежи в ануса. Това се появи след правене на анален секс и по точно след редуване на анален с вагинален секс. Това бяха лудите тийнейджърски години, когато всички беше удоволствие. Преди това пък прекалявах със сладкото и средата във влагалището ми е била прекрасна за живот на Кандида. След това започнах да правя промивки, по съвети на хора и 2 години не можех да се откача.
Момичета, много внимавайте точно какви съвети взимате под внимание, защото това може да ви коства здравето. Първо се поинтересувайте малко повечко. Всички тези неща са написани в този форум. Върнете се назад и ще видите, че и за меда и за содата и за чесъна е говорено. Не бих препоръчала тампон с мед на никой. Кандида - както е известно обича сладко, при слагането на тампон с мед....се получава неописуем сърбеж и определено ефектът не е положителен. Пробвала съм го....както и много други неща. Имам кандида от 4 години и не искам да отчайвам никой, но не се ли излекувате от първия път, вероятността да стане хронична е много голяма. В момента съм на Микомакс...вече 4 месеца и съм в затишие. Не правя никакви промивки, по никакъв повод. Вярно е, че облекчението след промивка е страхотно, но нормалната среда на влагаличето се отмива. Променя се P.H. - то и всичко се прецаква. Така че, бъдете внимателни с хорските съвети. Както и с аналния секс Crazy

# 948
  • София
  • Мнения: 5 729
Kak така 4 месеца Микомакс?На каква схема го пиеш?

# 949
  • Мнения: 144
по 1 хапче всеки месец на 5-тия ден от цикъла. Сега един месец ще почина и ще направя микробиология.

# 950
  • Мнения: 5 713
Аз миналата седмица пуснах пак микробиология и днес взех резултатите. Всичко е наред. Simple Smile Изпитах такова облекчение. Проверих си и кръвната захар, пуснах тест за хламидия. И там са ок нещата. Само дето хормоните не съм изследвала. Все още от време на време имам по-обилно течение и леко парене, което само отшумява. Днес и онзи ден се чувствах толкова комфортно, за разлика от вчера, когато ми идваше да... с това течение. Не мога да намеря логиката и обяснението от какво се засилва, когато му скимне. Често даже един път на ден се случва, но е неприятно.

# 951
софи4 ти викаш че вече 4 години се бориш с гъби..на какъв период ги хващащ? аз от толкожа много четене за тези гъби се побърках вече  ooooh! имам ги от 6-7 месеца като 4 от тези месеци бях чиста,а след толкова мн четене вече си мисля как и след 50 години ще ги хващам всеки месец тези гъби    Cry  не е ли възможно да си имал дълга борба с тези гъби ( приерно 1 година) но след това да ги нямаш поне 5 години( даи боже и повече)  Rolling Eyes

# 952
  • софия
  • Мнения: 257
Просто има хора предразположени към дадени заболявания , така е и с гъбичките.При някои всяко пиене на широкоспектърен антибиотик по какъв то и да е повод , ако не се взема и препарат срещу гъбички те се появяват отново. Ако не се лекува партньора ви също може да си ги предавате до безкраи, падането на имунитета , влагата , кърпи и т.н. причините са много резултата неприятен Wink

# 953
  • Мнения: 144
4 години си бяха горе долу постоянно. Като е на приливи и отливи. Първите две години ходих по лекари....които ми изписваха стандартните лекарства...на мен не ми минаваше и отивах при друг гинеколог. Казвах му какво съм пила и пак сменям няколко вида лекарства и глобули. След първите две години заминах за кратко за Щатите и нямах възможност за лечение. Тогава се обърнах към "хомеопат" и започнах лечение с продуктите на Боарон. От тях имаше облекчение, но гъбите отново и отново се появяваха, тогава реших да пробвам с цитросепт - промивки......и се завъртях в омагьосан кръг с тези промивки....нямаше ден без да направя....
много облекчават, но ефект - никакъв. И така...реших, че е от хранителния режим, спрях сладкото, не помогна. Захарта ми е на гранизата...може би просто съм предразположена. После започнах да следя този форум....и определено научих много неща, които преди това не ми е казал никой гинеколог. От лекарите съм се отчаяла. Или не съм попадала на добър специалист или просто всичките си експериментират със здравето на хората. Дори не е и експеримент, ами просто изписване на нещо, колкото да му се махнеш от главата.
Сега се чудя...след като от 4 месеца съм добре, което е просто похвално, благодарение на Микомакса, дали да продължавам с някакво лечение или да мина на Цитросепт.

# 954
Аз също страдах доста и ходех по лекари и се самолекувах и .....
Докато една позната ме помоли да отида с нея на гинеколог и аз я придружих и там реших да вляза. Е, тогава той ми направи изследвания и ми обясни, че в началото вероятно е било гъбична инфекция, но после дразненията са започнали от лекарствата. Спрях всичко и след това се установи, че имам малка раничка, която той обгори и с това се оправих. Само дето преди да лекува той прави пълни изследвания и на партньора и ако се налага лекува и него.
Доктора се казва Кирчев и кабинета се намира в София на ул. "Чаталджа" 71. За съжаление в момента не нямам актуални телефони да ви дам, но поне не е шарлататин. Той има практика и във Франция, но прегледите при него са по 10 лв., а изследванията по 20 лв., за обгарянето платих 50 лв.
Дано да помогна, защото изживяването никак не е приятно.

# 955
sofi4 според мен не почваи промики преди да приказваш е генеколог ,аз бях спряла жсичко и 4 месеца ми нямаше нищо и ако тогава бях почнала поне имунобор да пия сега можеше да не сум в това положение пак ... иди и попитаи ако не лекарства и промивки поне за някакви витамини или нещо такова....
аз сега на 12 почвам мукомакс стискаите ми палци да ми помогне защото много разчитам на него  Peace Peace Peace

# 956
  • София
  • Мнения: 5 729
На своя глава ли го почваш? newsm78. Няма ли да се консултираш с доктор.

# 957
 нем ,предписа ми го новия генеколог....

# 958
  • София
  • Мнения: 5 729
Стискам палци да ти помогне.Успех. Hug

# 959
много благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а ти как си сега? оплаквания се надявам да нямаш...

Общи условия

Активация на акаунт