По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 10

  • 46 893
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 360
Таричка, това истина ли е?
Знам, че звучи подозрително, но пусни изследването и на друго място. За всеки случай  Hug Консултирай се и с д-р Чалашканов.

# 676
  • Мнения: 1 849
Лайти, аз лично си носих секрета в Геника, след като ми го взеха в Селена, няма грешка  Sad
Точно за Чалашканов си мисля, утре ще реша как ще процедирам.

# 677
  • Мнения: 1 721
Таричка, не намирам подходящи думи, които да напиша..... Много те прегръщам   Hug

# 678
  • Мнения: X
Тара, ти си втората пациентка близо до мен, която споделя, че след два курса с антибиотици не е излекувана , другата дори се е  обогатила  с още бактерии.
И нея я лекуваха с твоя антибиотик само че на хапчета.

 Аз също сега си чакам мб. Мен ме лекуваха за клебсиела преди трансфер, след това не правихме контрола, а направо трансфер. Сега ако има рецидив и аз ще се хващам за главата.

Какво правят в тази клиника? Явно не умеят да изписват лекарства, до този извод стигам аз.
Някаква немърливост, да си правим трансфери на поразия, а мб не е важна.

# 679
  • Мнения: 2 360
Лайти, аз лично си носих секрета в Геника, след като ми го взеха в Селена, няма грешка  Sad
Точно за Чалашканов си мисля, утре ще реша как ще процедирам.

Предположих, че в Геника си го изследвала. Изследвай на друго място.  Peace

# 680
  • Мнения: X
Аз пуснах една мб  и цитонамазка в клиниката и утре ще дублирам  същото  в онкологията в Пловдив.
И ще ми е много интересно , ако покажат различни неща.

Днес попаднах на една изклютилно нелюбезна телефонистка и яко й се озъбих - скарах й се, че се държи с мен много рязко, и че щом работи в такакава клиника сигурно й е известно през какво минават пациентките, и как така си позволява лично отношение към мен, като тя няма право да го прави.

 После се обадих на друга нейна колежка, обясних си проблема и казах, че ми  е изключително мъчително да звъня по телефоните и другата много бързо ми разреши проблема.

 И представяте ли си, онази първата ми се обади по телефона да ми държи сметка, много нагла. Не ми се представи, ама аз като ида в понеделник ще питам, коя ми се е обадила да ми държи сметка, защо съм търсила друг да ми разреши проблема. Тия телефонистки нещо прекаляват.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 41 006
Та.ра...съжалявам  Hug Къв е тоя ужас Confused Аз направо късмет изкарах тогаз...ако ми е вярно изследването,де newsm78 Са др.седмица трябва да ида за МБ и се чудя де да я отнеса?В Геника ако ида,дали могат да ми вземат секрет?Май до АГ ще ходя...

# 682
  • Мнения: 6 573
И за мен девойките от кол центъра са най-неприятните личности в клиниката...

А тази уреаплазма...не знам, не съм предполагала, че е толкова упорита Sad Няма ли кой да сподели с какво я е изтрепал?

В Геника няма АГ, трябва някъде другаде да вземат секрета.

# 683
  • Мнения: 7 281
Като ви чета за тази уреаплазма и се отчайвам. Пуснаха ми изследване и от два показателя на уреаплазмата, единия ми е положителен (ureaplasma urealyticum). Ще ходя днес да ми назначат лечение. Ама почвам да се шашкам, че няма да е лесно  Tired

# 684
  • Мнения: 615
Tara, ако разбираш английски език тук има една полезна статия как едно момиче се е справила с нея, дискутират се и антибиотиците - https://www.inspire.com/groups/interstitial-cystitis-association … ma-there-is-hope/ (ако не, ми кажи и ще ти помогна)  Hug

# 685
  • Мнения: 571
 та.ра, имаш ли симптоми на заболяването, като болка или затруднение в уринирането и какви са показателите на бактериален разтеж от урина, ако  липсва  такъв, трябва да те изследват и за микоплазмена инфекция.

# 686
  • Мнения: X
При мен, колкото пъти са пускали уреаплазми за изследване винаги е било заедно с микоплазмите.
Уреаплазми, миколазми и трихомони.

# 687
  • Мнения: 2 360
Момичета, колко дни след спирането на Утрогестана най-дълго ви е идвал цикъла?
Миналият петък спрях лекарствата. Вече ми е 36-ти ден от цикъла, а със сигурност съм имала овулация.
Боли си ме корем и ми е напрегнато. Прогестеронът ли не пада, какво се случва, не знам.
Чувствам се като бомба, която всеки момент ще избухне.
А на спешния никак не ми се звъни, като знам колко са "любезни".  Tired

# 688
  • София
  • Мнения: 23 214
от 5 до 10 дни май пишеше някъде.
при мен е винаги на петия ден от спирането.
ама ако теста не е бил кръгла нула може и повече.

# 689
  • София
  • Мнения: 10 642
Лайти до към 10-тина дни след спиране на лекарствата е нормално. Ама що не вземеш да пуснеш пак един тест

Общи условия

Активация на акаунт