Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 36

  • 66 337
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 796
Светле, спокойно, щом сте видяли и ембрионче на мястото си, значи вдичко е наред. Съгласна съм с helios,повече почивка и се пази от тежко и бързоход. Hug bouquet

# 16
  • Мнения: 3
Добро утро мамчета!Моля за помощ!Аз съм нова и не съм наясно много още със сайта ,дори незнам дали въпросът ми е за тази тема!В 7 г.с. Съм и вчера бях за потвърждение,но имам зверски киселини и ми се повръща!Генеколожката ми изписа гавискон и деган,но аптекарката ме посъветва,че Дегана не е препоръчителен и ме посъветва да си взема Антиметил.Никаква информация не намирам за този Антиметил !?Някой пил ли го е ,може ли да сподели впечатления !? От Гавискона също ,но на таблетки моля за инфо?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Можеш да пробваш с натриев цитрат - на мен само това ми разрешиха, защото е абсолютно безвредно. Антиметилът го рекламират много, но явно е ново и още нямат достатъчно достоверна информация за действията при бременни, въпреки че рекламата е от първия месец на бременността. Пробвай със спрайт, тик-так, лукчета, вода с лимон, соленки сутрин и такива неща. При различните хора действат различни неща. Важното е да намериш своите. Дано скоро се почувстваш по-добре  bouquet

# 18
  • Мнения: 3
Оххх дано !На всичкото отгоре и утре съм булка,направо незнам как ще издържа !!!!Меко казано ми се вие с глас !!!:(((

# 19
  • Мнения: 969
И аз преборвах гаденето с вода с лимон, и със солетки или бисквитки веднага след събуждане сутрин. На мен АГ-то ми предписа Вомитусхил, хомеопатични капки, хич не ми помогнаха. И от началото на бременността спя на две възглавници, полуседнала!  Hug
Да си изкараш страхотно утре! Пробвай днес някое от предложенията ни!  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Аа, разбирам Simple Smile и на мен в деня преди сватбата ми се гадеше мощно  Mr. Green а дори не бях бременна. Всичко ще е наред, ще видиш  Hug

# 21
  • Мнения: 117
Момичета, пак съм аз Sad Вече съм в края на 7 седмица, миналата събота видяхме сърце и няма да ви казвам какво щастие беше, сега обаче от 2 дни имам леки болки низко долу, които са ту в дясно, в ляво, по средата, не са постоянно, но са си там колкото да ме дразнят и да не ме оставят на мира. Не са силни, но се усещат. Говорих с док каза да пия но шпа  3 по 2 и дуфастона да не спирам, и в понеделник имам час, но не каза нормално ли е, да се притеснявам ли... имам една неуспешна бременост заради кухо яйце и сега изпадам в шок от най малкото и много ме е страх да не загубя бебчето, особено когато му видях сърцето Sad някоя имала ли е такива, нормално ли е ?

# 22
  • Мнения: 110
Момичета, пак съм аз Sad Вече съм в края на 7 седмица, миналата събота видяхме сърце и няма да ви казвам какво щастие беше, сега обаче от 2 дни имам леки болки низко долу, които са ту в дясно, в ляво, по средата, не са постоянно, но са си там колкото да ме дразнят и да не ме оставят на мира. Не са силни, но се усещат. Говорих с док каза да пия но шпа  3 по 2 и дуфастона да не спирам, и в понеделник имам час, но не каза нормално ли е, да се притеснявам ли... имам една неуспешна бременост заради кухо яйце и сега изпадам в шок от най малкото и много ме е страх да не загубя бебчето, особено когато му видях сърцето Sad някоя имала ли е такива, нормално ли е ?
и аз имам болки, моята гинеколожка каза,че са нормални ,тъй като матката се разширява. Бъди спокойна Simple Smile

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 436
Ще ми бъде интересно да разбера има ли мами,чиито половинки са присъствали на нормално раждане и как им се отрази това?

# 24
  • Мнения: 796
Ще ми бъде интересно да разбера има ли мами,чиито половинки са присъствали на нормално раждане и как им се отрази това?
Интересна тема !
Аз не бих позволила  Naughty имам чувството, че после ще се депресира, а стига един следродилно деприсиран вкъщи. Зълва ми ме попита дали ММ ще присъства,  казах категорично !не!, че тя като ми зейна едни уста, че той бил баща и не знам си какво... в интерес на истината мисля, че и той няма да има желание Grinning

# 25
  • Мнения: 969
Елфичка, има доста жени с болки в този период, а и не само! Хубави неща ти е дал доки да пиеш, много сме минали през тези лекарства, аз включително. Да, най-вероятно е от разтягането на матката! А вече сте видели сърчице, няма как да е кухо яйце Simple Smile Пий си хаповете и почивай повечко, по възможност лежи повече Simple Smile Лека бременност!
Кара миа, и мен ми е интересна тази тема. Аз още не знам ММ иска ли да присъства, но аз се надявам да е секцио. Май ще го решим в последния момент!

# 26
  • Мнения: 2 850
Добро утро мамчета!Моля за помощ!Аз съм нова и не съм наясно много още със сайта ,дори незнам дали въпросът ми е за тази тема!В 7 г.с. Съм и вчера бях за потвърждение,но имам зверски киселини и ми се повръща!Генеколожката ми изписа гавискон и деган,но аптекарката ме посъветва,че Дегана не е препоръчителен и ме посъветва да си взема Антиметил.Никаква информация не намирам за този Антиметил !?Някой пил ли го е ,може ли да сподели впечатления !? От Гавискона също ,но на таблетки моля за инфо?
Гавискон може да се пие по време на бременността, моя приятелка с гастрит го ползваше.А за Деган - аз бих си попитала лекаря, ако имам някакви съмнения за лекарството, което е изписал.
Антиметил чета, че е джинджифил и е хранителна добавка.

# 27
  • Мнения: 256
Моя ММ каза, че няма да присъства на раздането пък аз ще съм секцио. Щял да чака отвън.

# 28
  • София
  • Мнения: 22 954
Aз бях със секцио и ММ присъстваше.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета!Има ли някой с намалени води в 8 месец?Каква опасност има в тоя случай?

Общи условия

Активация на акаунт