Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 57

  • 79 407
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 497
...
Няма, щото нали сме се разбрали, че ти си дежурна по деца и кучета? Mr. Green
Ъъъъ, май само по кучета ще да е, па нека са и най-дивите  - не съм убедена, че ще се справя със скорпионче, особено като си спомня младините Embarassed Embarassed Embarassed

# 61
  • Мнения: 1 849
Буена, браво за хубавите резултати, шампионка си с инсулина Hug  Дано и останалите са наред  Peace  Аз си поръчах Б 12 дъвчащи, четох много добри отзиви за него, искам да го вдигна малко.
Нандин, как мина прегледа  Hug
Клиър, сди теста не е ли излишен, щом ще се прави МАКС? Ние си спестихме сди, въпреки лошата морфология и приложихме всички възможни обработки на материала.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси, Таринка HugАко Б12 ми се окаже нисък, което и очаквам, ще те питам за тия дъвчащи, само такива хапчета нямам в чантата още Joy Днес ги преброих, на ден взимам общо 20 Crazy
Силно ти пожелавам да се преборите с гадостите и да направите един силен щурм в края на годината за Коледно чудо bouquet

# 63
  • Мнения: 1 849
Буена, ще ти кажа какви са, да си дъвчим, само дъвчащи не съм взимала Laughing
Моят е 300 и нещо, уж е в реф.стойности, но искам да го вдигна, може да е поне 400.
Трансферът няма да е тази година  Tired  Предстои хистеро, биопсия и чак тогава трансфер. Док е на мнение, че ще има проблем с мб биопсията, въпреки че с тези толкова аб се надявам до нея да сме избили всичко.
С ММ сме рожденици януари и февруари, пожелавам ни най-мечтания подарък Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 10 642
Таричка, моя преглед - 7 фукита (ама може и да не са се видяли всички, че левия яйчник ми е малко странен, като разделен на 2). 5 от фукитата са по 14 мм другите 2 по 11. още 2 дни на менопур и цетротид, в понеделник пак на преглед и да се готвя за пункция в сряда.

# 65
  • Мнения: X
Ух, Нандинче! Hug

# 66
  • Мнения: 129
Момичета, тъй като имам около два месеца да си чакам до коментара ми се иска, ако е нужно да направя някакви изследвания. До сега сме правили биопсия, диагностична хистероскопия, имунологични и съм изследвала ТСХ, ТАТ, МАТ. Чета ви и си мисля, това което вие изследвате някой назначава ли ви го или вие самоинициативно го правите? Вие какво бихте препоръчали преди евентуален следващ опит?

# 67
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз пуснах още преди първия опит генетични за тромбофилия (в последствие и кариотип), листериоза и токсоплазмоза.

Последна редакция: нд, 02 окт 2016, 08:24 от пънче-мънче

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Лелеее, изписали сте света, не мога да наваксам да ви изчета. Стискам палчета на всички!!! И благодаря за новата тема!
 bouquet  Hug
Пънчита, как си мила? Не остана много  Hug

# 69
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря, вече сме в очакване на малкото слънчице, пу-пу  Heart Eyes
babydust7 babydust7 babydust7

# 70
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз пуснах още преди първия опит генетични за тромбофилия (в последствие и кариотип), листериоза и токсоплазмоза.
Танита, задтлжително генетични за тромболия! Много добре ти го е казала Пънче, аз бих добавила цитомегаловирус, вит.Д, уреа и микоплазма, хламидия.По повод изследвания, аз всичко сама си назначавам и си ходя да ме боцкат по моя инициатива.

# 71
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
пациентка съм на д-р Персенска. Ще разкажа накратко историята си и бих искала съвет.
От 3 години правим опити, имам 1 спонтатнен аборт в 8г.с.; след това 2 години нови опити: имаме 1 инсе, 2 пъти опити за Икси на ест.цикъл, но за съжаление негодна, незряла Я за оплождане.... което вече е проблем, до който стигнахме най-накрая.
1. Въпросът ми е дали с този опит имаме право вече да кандидатстваме по фонда?
2. Другото - някоя от вас имала ли е такава ситуация, какво бихте ме посъветвали? Доволна съм много от д-р Персенска, тя ме посъветва, ако и втората пункция е с негодна Я, че трябва да действаме със стимулация, но ме предупреди, че ще е трудно и може да отнеме време докато стигнем до качествената Я. Не съм подготвена финансово за стимулации и т.н. приблизително колко лв. ще са ми необходими за да започна стимулация?
Поръчала съм си масло от вечерна иглика и вит.Б, но още ги няма. Не знам как да процедирам - как преди 2 години забременях - да, нарушена бременност, завършила с спонтанен аборт, но все пак...
3. Коя според вас е причината за негодните Я, просто са си такива ли....?
Извинете ме за дългия пост, но не знам кой път да хвана.

# 72
  • Мнения: X
Не пишеш спермограма правена ли е?

# 73
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако ще кандидатствате с "неясен фактор" ти трябват 4 процедури, инсета или ин витро, като инвитроохитите трябва да са завършили с трансфер. Ти в момента имаш само 1 процедура - инсеминацията. Другото не се признава от фонда като опит.

# 74
  • Мнения: 6 566
Това е отврат Confused Но пък ако спермограмата не е идеална може да се кандидатства с мъжки фактор.

Общи условия

Активация на акаунт