Лидл - 91 Ледена епоха - втори дубъл за взимането на играчки

  • 114 448
  • 760
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 466
Успяхме да се доредим до бебешките дрешки. Добре, че изпратих майка ми рано, защото е  имало опашка пред вратата. Взехме от всичко. Най ме е яд за едни жълти панталонки, защото са били огромни и за пантофките, защото не успяхме да си набутаме крачето вътре. Иначе всичко е хубаво. Чакам следващото зареждане на бебешорски неща. Някой знае ли през колко време зареждат?

# 661
  • Мнения: 5 062
В нашия Лидъл от днес има някакви нови месца - свински руладини с бекон и кашкавал, цариградски кюфтенца, комплект за пача и още някакви неща  chef Взех първите две.  Heart Eyes

# 662
  • София
  • Мнения: 16 042
И аз видях днес новите меса.
Но ми се струва, че с тях цените на месото са нагоре с около 2 лв.
Какво да се чудя - всичко расте, само заплатите замръзнаха.
Блеки, чакам отзиви за кюфтенцата и руладините.
У нас често хапваме полуфабрикати.

# 663
  • Мнения: 5 062
О, месо от Лидъл по принцип не купувам. Това се случи, след като на два пъти пиле и пилешки разфасовки миришеха на мърша  Sick Но сме фенове на всякакви овкусени кайми и като има нещо интересно, взимаме  Peace За цените: Не ми се вижда логично свинско чисто месо да е толкова близо до цената на шарени гърди, че и с кост.

Цариградските кюфтенца обаче може да ги пропуснете. Освен, че трудно се обръщат в тигана, не са нищо ново. Това е балканският шиш в друга форма  Mr. Green Ще видим утре руладините дали не са онези ущипци в по-подредена форма  Laughing

# 664
  • Мнения: 47 991
Винаги взимам месо от там
Снощи взех от фантастико и сега супер много се ядосах #Crazy

# 665
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Аз съм много доволна от свинското и телешкото

# 666
  • Мнения: 316
Мнение за ботите от новата брошура за другата седмица?

# 667
  • София
  • Мнения: 11 767
Малее аз ще фалирам другата седмица...
Много неша си харесах, дънки, блузи, пижамки, оформящо боди (имам подобно от Кауфланд), палатка... от италианската седмица...

Я кажете етажерката за баня става ли? Ръждясва ли бързо? Че точно такава ми трябва ама и цената не и е много далавера.

# 668
  • Мнения: 3 546
Я кажете етажерката за баня става ли? Ръждясва ли бързо? Че точно такава ми трябва ама и цената не и е много далавера.

Имаме я от миналата година, още не е ръждясала. Много ми е удобна, страхотна работа ми върши. Но съм ги виждала в К по-евтини същите.

# 669
  • Мнения: 1 806
Хубаво им е телешкото месо,и наистина е телешко, не баба му, ама пък баш от Холандия ли трябваше да го внасят...

# 670
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Хубаво им е телешкото месо,и наистина е телешко, не баба му, ама пък баш от Холандия ли трябваше да го внасят...
Българските меса ги изнасяме за чужбина, а ядем техните. Къде им е логиката, не знам. И ние тази вечер от БИЛЛА си купихме испански вратни пържоли. Със същия произход бяха и в ЛИДЛ предната седмица.
От ЛИДЛ купихме кюфтета, кебапчета, бутчета, течен шоколад, мини франзели, Старопланински суждук и топено сирене. Вкъщи забелязах, че бутчетата са два вида - на Пилко и на Градус.

# 671
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 267
Да, и аз взимам месото само от Лидл много хубаво е телешкото а и свинското сега преоткрих пилешкото филе - винаги съм мислела че бялото месо на скара е прекалено сухо обаче ако се пече кратко и намазано предварително с олио е много вкусно Simple Smile

# 672
  • Мнения: 152
От месото в Лидл основно купуваме пилета Дюк. Друго не.
И аз си взех BB кремчето, светлото. Идеално е, много ми допада.

# 673
  • Мнения: 453
здравейте, някъде да сте виждали останали термо чаши? (София)
ходих до кварталния лидл и до този на сердика, но не намерих Sad
Вчера ги видях в София Ринг Мол. Бая бройки имаше, та не вярвам да ги изкупят
И как да няма, като пропускат течностите и не задържат топлина.
Преди три дни си взех, но не съм доволна. Но, да не те подведа, ако съм изтеглила късата клечка Sick

# 674
  • Мнения: 5 062
Свинското в интерес на истината и на мен ми е ок като миризма и поведение. Само пилешкото не ми е  ooooh! Но затова и не купуваме. Но пък да взема охладено свинско и то да е на кристалчета половината....

От италианската седмица ще вземем евентуално някои колбаси. Мортаделата става ли? Взимал ли я е някой?

От сирената повече ще уважим...

Общи условия

Активация на акаунт