Бижута и бижутерски къщи

  • 68 613
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • BG-DE
  • Мнения: 5 098
Идеята не е лоша  Grinning  преди златната баня верижката ми тежеше 7.06 гр, след нея пак толкова  Simple Smile За колко микрона съм платила 14 лв. ти ще кажеш, нали си специалист  Wink   но явно бизнесът е печеливш, то иначе едва ли и мутрите от заложните къщи щяха към него да се насочат  Joy

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 01:14 от Menerva

# 76
  • Мнения: 990
Идеята не е лоша  Grinning  преди златната баня верижката ми тежеше 7.06 гр, след нея пак толкова  Simple Smile За колко микрона съм платила 14 лв. ти ще кажеш, нали си специалист  Wink   но явно бизнесът е печеливш, то иначе едва ли и мутрите от заложните къщи щяха към него да се насочат  Joy
Трябваше да отнесеш този въпрос не към мен, а към хората, които са ти извършили услугата и казваш, че си доволна.

# 77
  • Мнения: 2
За GeOro мога да споделя същото, че си купих една червена гривна със сърце и диамант. И конците, където се стяга гривната се разбридаха, ходих 2 пъти да я нося на ремонт. И те пак се разбридаха и ми казаха да ги залепя с каноконлит или друго лепило.
Качество няма какво. Чудя се, как може да има толкова безхаберни търговци.

# 78
  • Мнения: 990
Ужас Astonished Елементите за халкички ли са захванати за кордата? Ако -да, можете да си купите нова корда от някъде, дори имитационен елемент да има на нея, занесете двете гривни при златар, който да размени кордите.

# 79
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте,

Пиша за да изкажа възмущението си след посещението ми в магазин за бижута Фортуна (на Витошка в София) -> https://fortuna-jewellery.com/

сблъскахме с изключително непрофесионално, некомптентно и дори арогантно отношение от страна на персонала, в частност г-жа Шопова!

Имахме желанието да използваме услугите на това ателие за изработка на нова основа за годежен пръстен. След като разбра, че става въпрос за камък от мойсанайт г-жа Шопова ни набеди за мошеници, които искат да я излъжат по някакъв начин. Развиваше някакви теории какво менте е този камък и как това било някакво мошеничество. Това при положение, че ние просто искахме нова основа и прехвърляне на камъка и нищо повече!!! Не мога да опиша възмущението си от мутренското ниво на тази жена, никога не сме срещали подобно унижение като клиенти.

Изглежда както при г-жа Шопова, така и при голяма част от персонала (не само в тази сфера) в България липсват основни качества за работа с клиенти както и основни търговски умения. И положението сякаш става все по-зле...

# 80
  • Мнения: 990
Здравейте,

Пиша за да изкажа възмущението си след посещението ми в магазин за бижута Фортуна (на Витошка в София) -> https://fortuna-jewellery.com/

сблъскахме с изключително непрофесионално, некомптентно и дори арогантно отношение от страна на персонала, в частност г-жа Шопова!

Имахме желанието да използваме услугите на това ателие за изработка на нова основа за годежен пръстен. След като разбра, че става въпрос за камък от мойсанайт г-жа Шопова ни набеди за мошеници, които искат да я излъжат по някакъв начин. Развиваше някакви теории какво менте е този камък и как това било някакво мошеничество. Това при положение, че ние просто искахме нова основа и прехвърляне на камъка и нищо повече!!! Не мога да опиша възмущението си от мутренското ниво на тази жена, никога не сме срещали подобно унижение като клиенти.

Изглежда както при г-жа Шопова, така и при голяма част от персонала (не само в тази сфера) в България липсват основни качества за работа с клиенти както и основни търговски умения. И положението сякаш става все по-зле...


Мойсанитът е много рядък и е нормално да буди подозрение у колегите и за искат да бъдат по-внимателни. Аз лично не разбрах, какво сте искали. Имате годежен пръстен с брилянт и сте искали да махнат брилянта и да сложат на неговото място мойсанитът, така ли?

# 81
  • София
  • Мнения: 12 374
Ползвам темата, за да не отварям нова.

Някой с отзиви за магазин BirSe? Харесах пръстен, но съм в чуденка. От години не съм купувала златни бижута от БГ, последно бяха халките ни.

# 82
  • София
  • Мнения: 24
Ползвам темата, за да не отварям нова.


Някой с отзиви за магазин BirSe? Харесах пръстен, но съм в чуденка. От години не съм купувала златни бижута от БГ, последно бяха халките ни.

Здравей, да, много пъти съм купувала от там и за себе си и за подарък. Нямам забележки. Нормално злато 14к със стандартна изработка, нищо уау, но и нищо лошо не мога да кажа, а и цените са им добри 👌
(Но аз и страхотна изработка рядко съм срещала в Бг), като цяло препоръчвам Birse.

# 83
  • София
  • Мнения: 12 374
Ползвам темата, за да не отварям нова.


Някой с отзиви за магазин BirSe? Харесах пръстен, но съм в чуденка. От години не съм купувала златни бижута от БГ, последно бяха халките ни.

Здравей, да, много пъти съм купувала от там и за себе си и за подарък. Нямам забележки. Нормално злато 14к със стандартна изработка, нищо уау, но и нищо лошо не мога да кажа, а и цените са им добри 👌
(Но аз и страхотна изработка рядко съм срещала в Бг), като цяло препоръчвам Birse.
Много благодаря за споделеното. Вчера направо отидох до магазина им на Графа, но бях с кучето и не ме пуснаха вътре. Нямаше къде да я вържа отвън и ще трябва пак да ходя. Моя грешка де, не прецених добре.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 714
Ползвам темата, за да не отварям нова.

Някой с отзиви за магазин BirSe? Харесах пръстен, но съм в чуденка. От години не съм купувала златни бижута от БГ, последно бяха халките ни.

И от мен 1 положителен глас за тях.
Мнението ми е същото като на micky
Често губя обеци, та съм им станала почти постоянен клиент. Joy
Понякога пускат италиански изработки/ колко наистина са, не е много сигурно/, но има разнообразие. На Графа са  2 магазина- единият до Раковска, другият до Евлоги Георгиев.

# 85
  • Мнения: 2 257
Аз също съм много доволна от Birse! Купувала съм доста неща от там. Много са отзивчиви и можете да си поръчате по ваша изработка или вкус. Определено са в крак с нещата. Имах и удоволствието днес да си поговоря с дамата собственичка на бужетериите. Дама с много добър търговски нюх, в крак с времето и професионилст за сферата си. Определено съм много за!

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Oще един положителен глас за Birse.Освен,че са любезни и бижутата им винаги актуални,цените им също са много добри.

П.П Предлагат и бижута на Graziella.Много са красиви,а и цените им са по-ниски от тези, на бижутерските магазини,които предлагат марката в нашия град.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 11:42 от Nina_Z

# 87
  • Мнения: X
Преди дни си купих обеци и синджир от BirSe и си правих пръстен по поръчка. Възхитена съм от обслужването и вниманието, всичко беше перфектно. Цените им са добри. Пазарувах от магазина им на ул. "Граф Игнатиев" 53.
Ето го пръстена и обеците
Скрит текст:

Скоро правих пръстен по поръчка и в Georo, имат магазин в Скай сити и в Младост 1 в Сити поинт. Там златото е значително по-скъпо. Пръстенът е изработен добре и си го харесвам. Купих си и висулка за медальон, която е италианска изработка и си личи - много е фина.
Скрит текст:

# 88
  • Мнения: 2 677
В BirSe златото само 14 карата ли е?

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Май,че да,но най-добре е да ги попитате.Много са любезни по телефона.Не всичко качват в сайта си и ако някои определени бижута ви интересуват,изпращат детайлни снимки.

Общи условия

Активация на акаунт