Определяне на дата за раждане

  • 8 911
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364
Здравейте!

Абсолютно невежа съм по отношение на астрологията  и нумерологията , така че моля да ме извините ,  ако неправилно задам въпросите си и  за това, че  нахълтвам при вас .
Бременна съм и  по обективни медицински причини раждането  ще се наложи да е секцио , има още доста време разбира се , но  ако всичко е наред ще е  планово секцио .

При първото  ни дете   за дата на раждането  доктора    насрочи дата за операцията според неговия  график и ние я приехме.

Сега бихме искали     астролог   / нумеролог да определи подходящата дата .Питам от по- рано , защото предполагам   специалистите са натоварени и заети и да не е в последния момент   -да имаме време да се свържем  и така .

Моля за съвети към кого трябва да се обърнем  , какво е нужно като данни   , какво ориентировъчно  струва  това .


Ще съм благодарна на   всички , които се включат с препоръки .

Хубава вечер .

# 1
  • Мнения: 2 838
Аз съм чувала, че не е хубаво подобно насрочване на дата. Добре било детето само да реши кога да излезе, за да не му се промени съдбата така да се каже.
Иначе в интернет има доста подробна информация, вижте за астролог във вашия град и се консултирайте.
Здраво и щастливо бебе ви желая  bouquet

# 2
  • Мнения: 364
След  като е планово секцио , това така или иначе  не  е когато  то реши -нали така  ?

При първото дете  доктора попита ,ако искаме някоя дата  около тази , която беше преценил за  подходяща , но ние оставихме той да избере , така  че дали определя доктора или  астролога каква е разликата ?
 
Ако има обективна  и  аргументирана информация , че не било "хубаво " - ще се радвам за линк  да прочета , както писах не съм веща в темата .  Но  "чувала съм "  не   е довод - това звучи като приказките на бабите -чували сте , че не бива да се подстригва бременната жена  или да не си вдига ръцете   да простира , че детето щяло все  с вдигнати ръце да  иска нещо...
Дали астролога ще е от моя град или друг има ли значение - нали по   датите само се  работи ?
Да, има в нета много информация    и точно защото  е много , моля за  насоки   към вещи  астролози ,а  не   шарлатани .

Благодаря още веднъж.

# 3
  • Мнения: 5 259
Но  "чувала съм "  не   е довод - това звучи като приказките на бабите -чували сте , че не бива да се подстригва бременната жена  или да не си вдига ръцете   да простира , че детето щяло все  с вдигнати ръце да  иска нещо...
Цялата астрология е на този принцип Simple Smile Когато го осъзнаете, ще разберете, че най-добре е бебето да се роди възможно най-близо до термина, защото тогава ще е най-готово за среща с външния свят и по биологични и по психически показатели.
Ако единствената причина за секциото е, че е след предишно секцио, то определено можете да си позволите да почакате максимално близо до естествения момент на раждане.

Лека бременност и успех!

# 4
  • Мнения: 3 260
Изборът на дата и час е доста деликатна тема и няма никаква гаранция, че и "професионалист" ще ти свърши добра работа. В повечето случаи не се гледа в дълбочина и детайли, а се спазва някакъв общоприет шаблон, с изразени предпочитания към "късметлийски" знаци и аспекти. Де да беше толкова лесно и гарантирано. Но обикновено астрологът няма достатъчно широко поле за изява и му се дава някакъв интервал, от който да се изберат 2-3 подходящи дати, т.е. с по-малко негативни планетни аспекти. Същевременно се гледа и с хороскопите на родителите да има що-годе добра съвместимост, все пак в това семейство детето ще се отглежда и обгрижва минимум 20 години. Много зависи и от астролога - някои се съгласяват, но с повече мрънкане и пъшкане, други го възприемат като начин за печелене на пари (бременни много, деца със секцио винаги ще се раждат), има и някои по-категорични, които отказват да се натоварват с такъв избор, смятат го за голяма отговорност пред Бог и вселенските закони. Конкретно по въпроса кой астролог би се ангажирал с такъв избор - търси от по-комерсиалните. Ако е само за избор на дата, без ангажиране с час (точният час много трудно може да се спази, изцяло зависи от лекарския екип), по-лесно може да се нагласи и е в пъти по-малко труд. Тук не говорим за нумерология, а за астрология.

# 5
  • Мнения: 2 239
Но  "чувала съм "  не   е довод - това звучи като приказките на бабите -чували сте , че не бива да се подстригва бременната жена  или да не си вдига ръцете   да простира , че детето щяло все  с вдигнати ръце да  иска нещо...
Цялата астрология е на този принцип Simple Smile Когато го осъзнаете, ще разберете, че най-добре е бебето да се роди възможно най-близо до термина, защото тогава ще е най-готово за среща с външния свят и по биологични и по психически показатели.
Ако единствената причина за секциото е, че е след предишно секцио, то определено можете да си позволите да почакате максимално близо до естествения момент на раждане.

Лека бременност и успех!

Съгласна съм с това мнение! Ако просто искате някой да ви каже ден, за да може вие да се почувствате по-добре за деня, който сте си избрали... ами каква е гаранцията, че няма да бъде обратното на всичко, което астролога ви каже. Просто съобразете ден най-близък до термина и най-удобен за всички, за да може и вие и семейството и екипът да се чувствате добре. Ами ако нещо се обърка, лекаря закъснее и не се получи на деня назначен от "вещия астролог", представете си разочарованието, което това може да породи. Майка ми не е вярвала в зодии и звезди и силата им да определят съдбата ни, но много е искала да се родя на 08.03 за да й бъда подарък едва ли не, но аз съм си решила 7ми. От тогава си правя каквото си искам  и така съм приела и за себе си, че човек сам трябва "да си реши", ако ли не изберете дата най-близка до термина. Ако пък трябва да е наистина избрано по по-специален начин използвайте малко повече въображение и организирайте някаква семейна игра в няколко етапа, в която най-близките членове на семейството да изтеглят някой от възможните за избор дати, час и тн...Така по-голямото братче или сестриче може да изтегли деня, таткото/бабата/дядото часа, минутите и тн.  Ест. няма да е с точност, но всички ще се забавляват. Заснемете го и ще остане незабравим спомен за всички и история, която ще разказвате, далеч по-интересна от това дали Меркурий е ретрограден или не... #Crazy Simple Smile

Btw, мисля че повечето поверия и суеверия като това с простирането и бебетата са били измислени от хитри баби, които са искали да накарат булките с кореми да си седят на дупетата и да не се морят или излагат на опасност. Хванали са много добре една тънкост, че бременните жени са доста податливи на суеверия и само така може да ги сплашиш добре, за да не вдигат тежките легени Stuck Out Tongue hahaha


Каквото и да решите, да ви е живо и здраво детенцето.

# 6
  • Мнения: 919
Добре, аз бих задала въпроса така - вие имате ли представа какво е астрология, какви философски принципи изразява и вярвате ли в тях?

Лично моето мнение е, че каквото и да е раждането, детето със сигурност се ражда в най-подходящия за него момент. Ако датата е избрана от лекаря, но за детето тя не е правилната, то ще се случи нещо и то няма да се роди тогава. Ще започне да се ражда по-рано, или в конкретния ден на вашият лекар ще му се наложи да оперира някого по спешност или каквото и да е друго. Тези неща наистина се координират от по-"висши" сили и илюзия е, че ние избираме датата, ако ще и на двеста астролози да сте отишли.

Но все пак, целият този разговор има смисъл, защото би довел до замисляне по темата - какво е астрологията, в какво вярваме, какво знаем изобщо за тези неща и защо търсим астролог за да определя дата. Има хора, за които това би отворило цял нов портал в познанието и себеразвитието. Има и други, разбира се... Те си знаят всичко Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 301

Лично моето мнение е, че каквото и да е раждането, детето със сигурност се ражда в най-подходящия за него момент. Ако датата е избрана от лекаря, но за детето тя не е правилната, то ще се случи нещо и то няма да се роди тогава. Ще започне да се ражда по-рано, или в конкретния ден на вашият лекар ще му се наложи да оперира някого по спешност или каквото и да е друго. Тези неща наистина се координират от по-"висши" сили и илюзия е, че ние избираме датата, ако ще и на двеста астролози да сте отишли.

 Peace Именно! Тези неща се контролират "от горе".Моя приятелка имаше определена дата за секцио от лекаря,не от астролог.Отива ден по-рано за тестове и подготовка и лекаря й каза - Хайде днес да е,4е съм по-свободен?....И така и стана...."нещо" се намеси в "плана"  Peace Няма неподходяща дата.

Към авторката - питай твои познати да те насо4ат към астролог.По форуми няма как  Peace Успех и здраво бебе Wink п.с в коя седмица си?

# 8
  • Мнения: 364

Ако единствената причина за секциото е, че е след предишно секцио, то определено можете да си позволите да почакате максимално близо до естествения момент на раждане.

Лека бременност и успех!

Момичета , като казвам , че медицински причини налагат секциo , значи е  така  -   тук не питах дали да  родя секцио или нормално-  това не е избор , който имам .
И - да знам  , че операцията трябва да е максимално близо до термин . Въобще не коментираме медицинската страна на въпроса .


Очевидно   форума тук не е подходящото място  за подбор на  подобна информация , защото   получих само лични мнения   , но   не и отговори  на това , което попитах .
Благодаря на всички , които се включиха  все пак .

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 10:58 от sladka_torat_vkusna

# 9
  • Мнения: 364
, мисля че повечето поверия и суеверия като това с простирането и бебетата са били измислени от хитри баби, които са искали да накарат булките с кореми да си седят на дупетата и да не се морят или излагат на опасност. Хванали са много добре една тънкост, че бременните жени са доста податливи на суеверия и само така може да ги сплашиш добре, за да не вдигат тежките легени Stuck Out Tongue hahaha
По-скоро  самите булки  са ги измислили , та да могат да  си починат .
Но спирам , че   с подобни разсъждения темата" съвсем отиде в ряката "както се казва и става излишен спам . 

# 10
  • Мнения: 1 196
Здравей,
като избирах дата за секциото на синът ми, прерових целия интернет за нумерологични календари.
Спрях се на няколко сайта, за съжаление основния от който черпех инфо не съм го запаметила, ако го намеря ща ти го изпратя и него!
Ето един сайт въведи желания ден за раждане и прочети. http://horoskop.rozali.com/birthday.php
А този е за наталната карта- http://vitamini.name/new/astro/ като въведеш данните,после четеш където пише ,,интерпретация,,.
Ако се интересува и за името на детето,вибрация и значение, и такъв сайт ще ти пратя!
Успех! Grinning Grinning Grinning

# 11
  • Мнения: 364
AnnNikol ,  bouquet  благодаря  ,    много !!!  

Усмихнат ден  smile3525

# 12
  • Мнения: 5 122
Не мога да дам информация за астролози, не познавам нито кадърни, нито шарлатани.
sladka_torat_vkusna, имаш ли някакво вътрешно усещане към някоя дата? Отклонявам се от конкретното ти питане, но понякога интуицията е най-добрия съветник  Peace
Успех и безпроблемно раждане!  Hug

# 13
  • Мнения: 3 260
Сред мненията по-горе има доста интересни, макар и оцветени от лични впичатления. Субективният опит също не бива да се подценява, не е чак толкова безполезен. Препоръката на Lygia е достатъчно обоснована, това не са празни приказки. Малко ми прилича на "семейни констелации", но не съвсем. Всяко дете идва на този свят, за да изиграе отредената му роля в конкретната семейна единица. По невидимо споразумение с други членове на семейството, говорим за езотерични закони. И ако майката и останалите близки се опитат интуитивно да се свържат с него, може да се получи някакъв знак, нещата далеч не са чак толкова случайни и хаотични.

Ако все пак държиш да се довериш в това решение на някой професионалист, заповядай в една от съседните теми - "Правили ли са ви хороскоп?", там ще намериш повече имена и споделени конкретни впечатления. Набелязваш си някои от тях и започваш да прозвъняваш, докато не стигнеш до точния човек. Пък и казват, че всеки намира астролог, какъвто заслужава. Успех!  bouquet

# 14
  • Мнения: 919
Добре де, и все пак - при условие, че сама казваш, че нямаш никаква представа от астрология и нумерология, как реши, че ти трябва астролог. Ако ти беше интересно; ако тези науки изразяваха някакво твое вярване и разбиране за света и нашето място в него - ясно. Търсиш човека, който според теб, някак си ще разбере какъв живот си е избрало за това прераждане твоето дете и съответно ще му избере правилната дата за да си структурира така енергиите, че да привлича съответните събития и хора. Как ще разбере - не е ясно. Освен, ако не е някакъв невероятно силен ясновидец, каквито, ако отскочиш в темата за ясновидците, ще видиш, че никой не е намерил /а и няма как да намери/.

Защо се опитваш да живееш, а и да създаваш за детето си живот, който всъщност не е твоя. За неговия - още не знаем. Има доста време, докато се роди, порасне, научи се да чете, усвои основните познания за света и чак тогава започне да си търси своята философия за живота.

Искам да кажа, че хората си имат своите пътища и при условие, че теб по никакъв начин не те е привлякъл този на езотеричните науки - явно просто не е твоя. Тогава за какъв дявол са ти астролози /т.е. хора, които вървят по път, различен от твоя/? Та ти нямаш представа на практика дори какво искаш от този човек! "Правилна дата" - ама какво точно значи това? По кой критерий?

Общи условия

Активация на акаунт