Фраксипарин, клексан, аспирин протект - тема № 11

  • 70 541
  • 776
  •   1
Отговори
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Заповядайте в новата тема.
Ето линк към старата.

Проверявах днес, че има много клексан от 0,6 и 0,8 , но 0,4 по-трудничко се открива.

Тези дни ще имам  резултат какво е положението с 0,4
Герда прозвъних половината град, никъде не намерих даже една инжекция Sad
Марешки ги обиколих половината, а другата половина прозвъних ... и нищо. Сега ще подкарам останалите вериги аптеки и в най-лошия случай, ще търся в Македония, Сърбия или Румъния Sad

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 21:09 от AnMary

# 1
  • Мнения: 481
Да Синеока, пишете оплаквания, поне по мейлите не отнема много, а е хубаво да има черно на бяло, че има проблем и ние изпитваме затруднения в набавянето- Министерство на здравеопазването, агенцията по лекарствата, вносители, производители, навсякъде където се сетите по мейлите на политиците, медиите, с една дума просто гласност  Wink

# 2
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ще пиша, това е някакво безумие, даже ще помоля и приятели да пишат ...
Имам 18 инжекции, направо започвам да се притеснявам Sad

# 3
  • Мнения: 4 097
Наистина пиши, това просто е безумно. Докато родя и аз се видях в чудо с набавянето на фракси.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 454
На мен ми останаха 3 и искам да питам,ако не си намеря и остана няколко дни без клексан какво да правя.Става ли сутрин вместо клексан да пия аспирин протект докато си набавя.Или аспирина само вечер се пиеше?

# 5
  • София
  • Мнения: 877
В никакъв случай не пий аспирин, той действа по различен начин, има фраксипарин, другот забор ли се казваше? Може да вземеш и различна доза и да вадиш част от нея за няколко дни като компромис, но търси навсякъде, и в други градове.

# 6
  • Мнения: 237
Слагам фракси вече 2 месеца и от последните две бодвания, ми се подува леко около мястото става червено и ме сърби, дали вече съм се пренаситила или нз след ден съм на лекар, че да питам.

# 7
  • София
  • Мнения: 877
Бий на нови места, по-настрани. Вероятно уцелваш, вече травмирана тъкан и ти се наслагва. След като 2 м. не си имала проблем ,едва ли е алергична реакция. Ако те боли докато убождаш, извади иглата и потърси друго място.

# 8
  • Мнения: 405
Дали да не пишем до Господари на ефира newsm78?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 948
Колко време след раждане се препоръчва да се продължи поставянето на Клексан или е индивидуално? Притеснявам се, че няма да ми стигнат инжекциите, които съм си набавила, а съм в чужбина.
То затова няма в наличност, щото аз преди да замина ги изкупих :-

# 10
  • Мнения: 5 056
Здравейте Simple Smile Успех на всички ни.

Много неприятно положението с намирането на инжекциите, но в Сърбия знам, че лесно се намират. Хем е един добър повод да си направим разходка с пазар  Heart Eyes

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Към момичетата,които не усвояват ФК.Вие до кога пихте увеличената доза?Аз съм на 3х3,но от Гърция ми доставиха една от 5мл.,което се равнява на 12хапчета.Вече съм в 15г.с и май не е нужна.Вие до кога пихте и по колко?

# 12
  • Мнения: 481
Дали да не пишем до Господари на ефира newsm78?
Това е добра идея, аз писах към моята новина на Нова ама нещо не ме отразиха Crossing Arms
В Турция също го има на 60-62лв във всяка аптека, т.е. с една разходка до Одрин също може да се снабдите.

# 13
  • Мнения: 5 056
Момичета, на мен ми се отзова една телевизия и тези дни ще снимаме репортаж Simple Smile Аз работя и в една от най-големите онлайн медии, така че и там ще подхванем темата.

# 14
  • Мнения: 481
Момичета, на мен ми се отзова една телевизия и тези дни ще снимаме репортаж Simple Smile Аз работя и в една от най-големите онлайн медии, така че и там ще подхванем темата.
Коя е тв, кога да гледаме,ако искаш да ти пратя отговора на Санофи, вносителя за България?

Общи условия

Активация на акаунт