"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 11

  • 70 108
  • 776
  •   1
Отговори
# 735
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 614
Сетих се за едни пари - нали имаше серия, в която Биляна беше в Генадиеви още, дойдоха крадци и отмъкнаха много пари, които намериха в кутия.
Как пък не стана дума, че липсват толкова много пари, или Генадиев-старши така е наредил пачките, че не забелязва, ако му липсват няколко (хиляди)?
Сигурно е забелязал, но май са от продажбите на бебета и си трае Thinking. Жени вероятно не знае за тях. Нали веднъж го укоряваше, че е станал гарант за заема от 50 хиляди за лечение на Камбуров, тъй като това са много пари за нея. Което ме подсети, че той изчезна през последните няколко епизода, също и санитарят Миро. Thinking

# 736
  • Мнения: 2 742
Каварджикова една сцена не може да изиграе убедително като хората, с едни треперещи ръце и нервно бъркане в чашата  ooooh!
+ 1. Големи надежди имах за нея, когато разбрах, че ще участва в сериала, а сега ми иде да превключа канала, когато я дават. Странно, в "Дървото на живота" играеше многократно по-добре. Тук защо така нервно и накъсано говори, не ми е ясно. Дори, когато сцената не го изисква, винаги е трепереща.

# 737
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 973
На мен ми хареса началото и сцената с Калин. Сашето стана шеф и се побърка като баща си.

Колкото да Каварджикова мисля, че трябва да го играе едва сдържаща се, нервна, тя дори не може да го погледне онзи в очите достатъчно дълго, че онзи да се почувства гузен. А той явно не се чувства гузен.

Според мен Биляна отиде да умъртви жената. Не послуша съвета на Калин. Отделно се питам защо няма достатъчно доверие в Сашето и не му сподели. Защото той ще си развали мнението за нея ли?

# 738
  • Мнения: 6 161
Епизодите във вторник по традиция са изключително тъпи.
Тия страсти и размисли за евтаназията силно ме отегчиха ooooh!
За сцените с ключа и пощальона нямам думи  Crossing Arms
Сестрата,която контактуваше с Генадиев пак беше най добре.Жени рецитираше като за последно ,забавно беше,че Генадиев започна да я мачка ,скоро може и за мацка да се огледа #Crazy
Калин и Биби пак се очертават като двойка _ тя не може да си споделя с праволинейния Сашко.
Може и да стане интересно Praynig

# 739
  • Мнения: 138
Сигурно заради това, но не е права. Той я утешава предния път и й каза, че не знаел дали той би имал нейната смелост. А тя го пита "Ти подиграваш ли ми се?" На мен много ми харесваха тези сцени, в които показваха как двамата се разбират един друг и присъствието на другия ги утешава. Този сезон го няма това.

А не мисля, че Биляна отиде да "помогне" на пациентката, а да откаже. Може нещо да съм изпуснала, защото прескачах все до кухнята, но така го виждам аз.

# 740
  • Мнения: 3 823
Едва ли Биляна ще се върне при Калин,въпреки,че бих се зарадвала.Тоя Сашко не ме кефи-нито визуално,нито като личност.Сива мишка ми е.Не буди никаква емоция в мен.

# 741
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 614
Мисля, че историята с евтаназията е прекалено тъпо измислена. Появява се някаква непозната, която твърди, че еди коя си жена иска да умре и Биляна, след кратка душевна борба, хуква да го извърши. Внушават ни, че едва ли не, на нея и харесва да убива хора Crazy
Историята с лимонадата и ключа беше още по-голяма простотия.

# 742
  • Мнения: 13 218
Да, този ключ...
Първо касов, пък голям като за дворна врата. После го гълтат без вода...
Да не говорим, че докато на едната и` го вадеха от стомаха, другата преспокойно можеше да извика ключар да и` отвори касата с невероятната рецепта...
 ooooh!

# 743
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Едва ли Биляна ще се върне при Калин,въпреки,че бих се зарадвала.
Би било много тъпо, страшно.  Sick

# 744
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 973
Да бе, Калин да си развали кефа и да се хване с жена, която обича друг. Тамън я разлюби Whistling

Според ме тя отиде да го извърши. Имаше съмнения пред блока, нерешителна, но когато разбра, че бабата е починала, от облекчение, си намери самочувствието и повиши тон. Може би и заради това не сподели накрая със Сашо. Дано се разбере какво е станало.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 40 964
Мнооого смотана серия и за мен Crossing Arms
И аз се питам тая Биляна що мълчи кат бльон и едвам Обичам те измрънка ooooh! Па взе та каза на Калин дето я изнудваше и едва не я изобличи Crazy И Сашко се утрепа да и звъни и дори при прегледа на жената с ключа...И кво са му виновни другите,че Б. е тъпа и не вдига Stop Ужас...

# 746
  • Мнения: 24 703
Каварджикова една сцена не може да изиграе убедително като хората, с едни треперещи ръце и нервно бъркане в чашата  ooooh!
А колко пъти си сложи и свали обиците Crazy
Няма да се върне при Калин Биляна, нали ще е бременна от Алекс. И то още в този сезон Mr. Green

# 747
  • София
  • Мнения: 23 130
Епизодите във вторник по традиция са изключително тъпи.
забавно беше,че Генадиев започна да я мачка ,скоро може и за мацка да се огледа #Crazy


 Жекова само чака да и падне възможност Grinning

# 748
  • Мнения: 1 408
И аз мисля, че Биляна отиде с намерението да го направи. Обяснението, че искала само да види жената, беше изключително плоско. И не разбрах защо го сподели с Калин-човекът, който я изнудваше точно заради това. Тази линия ще има продължение, надявам се да не я оставят ей така в нищото. Досега си мислех, че Галя си е спомнила всичко и прави постановка на Виолета, за да й отмъсти, но май не е така. Или все още не може да сглоби пъзела и се надява като се махне, да избяга и от откъслечните спомени, или наистина си спомня всичко, но си мисли, че Пеци се е върнал при жена си. Сега ще има сто серии да се гонят  Simple Smile
Епизодите във вторник по традиция са изключително тъпи.
забавно беше,че Генадиев започна да я мачка ,скоро може и за мацка да се огледа #Crazy


 Жекова само чака да и падне възможност Grinning
Оооо, без съмнение. Толкова е влюбена в него, отдалеч й личи  Simple Smile

Мазов и Хинова продължават да са ми тотални фаворити! Това признание в любов с каква цел беше  newsm78

# 749
  • Мнения: 48 104
А защо си мисля, че Сашко знае за предната евтаназия? Явно не помня добре...

Общи условия

Активация на акаунт