За колелетата

  • 1 785
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
На бащата колелото е на терасата. Не е най-доброто място, но иначе ще трябва да спи между нас  Laughing. На дететУ засега е в коридора,но скоро ще го споходи съдбата на бащинУтУ таквоз. И без т'ва постоянно трябва да се внимава къде се стъпва и на какво се подпираш, щото не се знае, какво може да ти се стовари на главата или да ти се окаже в краката....

# 16
  • София
  • Мнения: 39 764
О, аз моето редовно го отнасям. Особено ако котарака се завърти около колелото и обърне предната гума, и препречи коридора.

# 17
# 18
Ние живеем в къща и имаме голямо стълбище с три площадки та на най долната близо до входната врата , но е само едно на детето .Мама още не се е доредила Twisted Evil

# 19
  • все тук
  • Мнения: 1 716
В мазето.

# 20
  • Мнения: 3 164
 при нас положението е трагедия-1 на мъжа ми и лятната количка са на балкона, 1 на малкото е вътре в коридора, а на баткото за сега все още е в мазето понеже много не го кара а аз се възпалзвам като имам сгоден случай.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
В коридора или на терасата откъм детската стая.

# 22
  • Мнения: 1 526
Това което карат вътре - по стаите, където го оставят, а външното + мини скутера и камьоните на балкона ги прескачам.

# 23
  • Мнения: 510
В общо помещение на входа ни  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 858
На таткото в мазаето(рядко го кара) а на детето вътрешното колело си седи в стаята за постоянна употреба. За рожденния ден на Светли ще купим ново, което ще е за навън и къде ще го слагам незнам!

# 25
  • Мнения: 603
имаме перално помещение. Тати направи стойка там на стената  и ги окачаме там. Така заемат по-малко място.

# 26
  • Мнения: 479
В коридора или на балкона, но е само едно и е малко - Тедйовото

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 709
И трите са на терасата, а за да не пречат татито ни ги окачва на едни куки до стените, защото на същата тераса се и простира прането, което обикновено е постоянно присъствие на терасата.

имаме перално помещение. Тати направи стойка там на стената  и ги окачаме там. Така заемат по-малко място.

И ние имаме перално помещение, но за там не сме се сетили да ги окачим. По-добре ще е наистина - там няма да им вали дъжд.

А на малката колелото е на всякъде из апартамента - зарязва го там, където й омръзне да го "кара" (още си използва краката за придвижване)

# 28
на коридора плюс още две бебешки колички.

# 29
  • Мнения: 415
На баткото - в мазето, но моторът му се мотае по стаите, плюс кончето - люлка на малкия, две колички.....

Общи условия

Активация на акаунт