Слънчеви очила от Disney

  • 3 116
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 98
Цитат:А би ли казала къде има Рейбан и до колко години се водят детски и са на тази цена?Правя си една тънка сметка да купя и на баткото,който е на 10 години.   
 
Не знам до колко години са водят детски модели на Рейбан с цена около 30 лева. Но тези за 10-годишно дете са от 80 лева нагоре. В магазина на "Алабин" преди два месеца имаше намалие и бяха по 50 лева.

# 16
  • Мнения: 193
В оптика "Сиопси" казаха че ще направят по поръчка очилата(купувам рамката и те слагат стъклата)но сега правят ремонт и ще отворят след 2 седмици.
А аз нямам търпение,и въобще не обичам да чакам.

кажи ми някаква цена, ако знаеш

# 17
  • Мнения: 918
Цитат:А би ли казала къде има Рейбан и до колко години се водят детски и са на тази цена?Правя си една тънка сметка да купя и на баткото,който е на 10 години.   
 
Не знам до колко години са водят детски модели на Рейбан с цена около 30 лева. Но тези за 10-годишно дете са от 80 лева нагоре. В магазина на "Алабин" преди два месеца имаше намалие и бяха по 50 лева.

Точно тогава съм ги купувала Thinking, просто избрахме най-малките! Аз останах с впечатление, че всичките са по толкова. Утре мога да проверя, стига да работят.

# 18
  • Мнения: 1 645
В оптика "Санти" казаха че ще направят по поръчка очилата(купувам рамката и те слагат стъклата)но сега правят ремонт и ще отворят след 2 седмици.
А аз нямам търпение,и въобще не обичам да чакам.

кажи ми някаква цена, ако знаеш

Ами рамките струват около 20 - 25 лв. + стъклата около 10 лв.
Значи около 35 лв(готови струват над 90лв)
Тува си е доста хубава цена Peace
А и аз и мъжът ми имаме очила от там и сме много доволни, но пусто му нетърпение Embarassed

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 14:54 от doda

# 19
  • Мнения: 8 463
Цитат:А би ли казала къде има Рейбан и до колко години се водят детски и са на тази цена?Правя си една тънка сметка да купя и на баткото,който е на 10 години.   
 
Не знам до колко години са водят детски модели на Рейбан с цена около 30 лева. Но тези за 10-годишно дете са от 80 лева нагоре. В магазина на "Алабин" преди два месеца имаше намалие и бяха по 50 лева.
Ако са 80 лева то май е по-добре да му избера рамки и стъкла и да поръчам очила в някоя оптика,така,както е описала doda.Поне ще съм сигурна,че няма да си купя някое скъпо менте и стъклата наистина ще предпазват.Ще проверя как стоят нещата.

# 20
  • Мнения: 1 881
Миналата година купих "полароид" за племенника ми, бяха 30 лева, със сигурност са поляризирани. Даже имаше за детските подарък моливчета и калъфче. Купих го от магазина на "Полароид" на Патриарха.

# 21
  • Мнения: 7 640
На Алабин(към Гарибалди) , след Витошка от лявата страна, има един голям магазин, за очила и часовници. Мисля, че ще му станат детските модели Peace
това е най-добрата оптика- и промоциите са им много хубави!

# 22
  • Мнения: 193
Миналата година купих "полароид" за племенника ми, бяха 30 лева, със сигурност са поляризирани. Даже имаше за детските подарък моливчета и калъфче. Купих го от магазина на "Полароид" на Патриарха.
10x doda.
a za тези на набесна някой да зане в пловдив?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 295
А варненки ще ми кажат ли къде да търся детски очила за големия ми син? Thinking

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Момичета,аз купих на дъщеря ми също очила на "Дисни",бяха 13лв. Провериха ги на такъв апарат( и то на друго място) пред мен и се изписа,че имат максималната УВ защита-400. Може би ти си купила някакви ментета? newsm78 Нашите бяха с оригинална опаковка,с етикети.

# 25
  • Мнения: 5 622
А варненки ще ми кажат ли къде да търся детски очила за големия ми син? Thinking

Хм..и на мен ми е интересно. А проверявала ли си в магазина на Полароид, който се намира на ул. Шипка(така ли се казва), която води към хали Шипка надолу? КАто се отива в посока центъра, се падя от дясната страна, съвсем близо до бул Мариа Луиза.

Моля ви кажете ми къде във Варна могат да ми направят проверка на очила за УВ защита?  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 13 512
А варненки ще ми кажат ли къде да търся детски очила за големия ми син? Thinking

Хм..и на мен ми е интересно. А проверявала ли си в магазина на Полароид, който се намира на ул. Шипка(така ли се казва), която води към хали Шипка надолу? КАто се отива в посока центъра, се падя от дясната страна, съвсем близо до бул Мариа Луиза.

Моля ви кажете ми къде във Варна могат да ми направят проверка на очила за УВ защита?  Rolling Eyes

Във всяка оптика във Варна могат да ти ги тестват безплатно

# 27
  • Мнения: 5 500
А варненки ще ми кажат ли къде да търся детски очила за големия ми син? Thinking
Аз купих на Рей Бан от магазина под ТД Файд, срещу С. Тачини.

# 28
  • Мнения: 1 645
Хайде Пловдивчанки, кажете къде в Пловдив продават Полароид  Praynig
Много искам да купя на детенце слънчеви очила, а хич не ми се обикалят всички оптики

# 29
  • Мнения: 5 713
Аз купих тези на Чико. Проверила съм ги, имат си защта.

Общи условия

Активация на акаунт