Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 296
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 368
Привет и от нас, уважаеми дами!

Благодарни сме за всички въпроси, мнения, коментари. Всяко едно мнение е важно за нас.

Благодарим и за търпението, даваме и отговорите на поставените от Вас въпроси (ако сме пропуснали някой, не е умишлено  Confused )

MariyaS, можете да започнете употребата на Philips Lumea веднага щом приключите с кърменето Simple Smile

dechy, светлинните лъчи са с определена дължина - те са пригодени така, че да въздействат на космения фоликул, а не на кръвоносните съдове Simple Smile

Румяна88, процедурите са безболезнени Simple Smile Philips Lumea има различни настройки и можете да откриете най-подходящата за Вас. На линия сме за въпроси.

adamal, технологията IPL (Интензивна импулсна светлина) се използва като метод на обезкосмяване от 1997 г. насам. От тогава насам няма регистрирани никакви странични ефекти или увреждания в резултат на продължителна употреба. Philips Lumea е разработен в сътрудничество с признати дерматолози и отговаря на всички изисквания към уреди за домашна употреба. Като всеки друг продукт за грижа за кожата е важно да се използва според инструкциите Simple Smile

rummi_pl, HAPPY,
, Приетата минимална възраст да започне IPL епилация е 14 години Simple Smile

И между другото, малко полезна информация: в Технополис в момента Philips Lumea SC2009 e на цена от 849 лв. + подарък дамски тример Philips тип писалка   bouquet

Оставаме на разположение.

Поздрави,
Екипът на Philips Bulgaria

# 136
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Някак се изнервих с първоначалната ви идея да пишат само имащи продукта ви досега. Не са толкова много.
И ви казвам чао.

# 137
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
А каква беше наградата?

# 138
  • Варна
  • Мнения: 6 377
То беше "ама всички сте добре дошли", ама не съвсем.  Laughing
И закъснелите включвания от фирми недолюбвам. Когато някой имал време-тогава се включил. Я по- сериозно.  Казваш срок-и се включваш с отговор, ако искаш да ползваш за аудитория толкова много хора, каквато е бг мама, ще се научиш.
Знам, че си плащате за реклама, ама се ядосах. Мен ме загубихте. Все ще се справим с космите на детето.

# 139
  • Мнения: 368
Стейси Грей, здравейте! Simple Smile

Съжаляваме, ако сте останали с грешно впечатление - разбира се, че темата беше, е и остава отворена за всички Simple Smile Затова и ви писахме, че очакваме въпроси от всеки, на когото можем да бъдем полезни...

В никакъв момент не сме ограничавали и селектирали потребителите, които да ни пишат - напротив Simple Smile Иначе какъв е смисълът да бъдем тук изобщо? Simple Smile

Както ви казахме и в самото начало, за нас вие сте най-ценният източник на обратна връзка, затова и от "стъпването" на Philips Lumea на пазара досега не пропускаме възможност да получаваме такава...

Включваме се днес с отговорите на д-р Елмира Павлова, като уточняваме, че по всяко време можем да ѝ изпращаме такива.

Въпросът дори за нас не е в "плащането за реклама", а в реалния диалог с вас... Дори и в този, който водим в момента Simple Smile Очакваме обратна връзка от потребителите на Lumea сред вас - затова молим да не го приемате като закъснение  bouquet

Благодарим за отделеното време и се надяваме, че ще Ви спечелим отново! Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 10 704
Как се ползва този уред при наличие на бенки и лунички? С риск да се повторя, но го купих и върнах на следващия ден.  Меко казано ме притесниха противопоказанията... основно исках да го ползвам на ръце, крака- без бедрата и триъгълник, но няма как да пропусна зона с бенки.  Какво би станало ако все пак се ползва?

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 00:07 от magnet_for_happiness

# 141
  • София
  • Мнения: 1 954
За бенките доколкото знам се използва бял молив, с който се оцветяват, защото иначе леко може да потъмнеят. Аз обаче не го правя.

# 142
  • Мнения: 524
моята кожа е бяла с много бенки и лунички - това значи ли, че уреда не става за мен, тъй като е невъзможно всичките бенки да покрия с бял молив

# 143
  • Мнения: 48 201
Мда, и аз имам доста лунички
И не видях дали назад се коментира за разширени вени и капиляри  newsm78

# 144
  • Мнения: 30 083
Имам въпрос, на който не мога да намеря отговора.
Лампата, с която работи фотоепилаторът, "изхабява" ли се и, ако да, колко дълъг е "животът й"?

# 145
  • Мнения: 9 865
Имам въпрос, на който не мога да намеря отговора.
Лампата, с която работи фотоепилаторът, "изхабява" ли се и, ако да, колко дълъг е "животът й"?
Имат живот в брой импулси, актуалните модели са с над 250 000 импулса. Като години съм чела различни изчисления (от 5 до 10 и дори 15 г.), но не знам доколко са достоверни и кой на каква база смята, а и зависи от честотата на употребата на уреда, все пак.  Peace

# 146
  • Мнения: 30 083
Ясно, благодаря, Бона!

Чудя се колко намаляват косъмчетата, че, каквото и да си говорим, цената си е височка.... Mr. Green newsm78 Tired Whistling

# 147
  • Мнения: 368
Добро утро на всички!  bouquet

magnet_for_happiness, jjenq, с IPL устройства не трябва да се работи върху бенки или лунички, тъй като съществува опасност да бъдат раздразнени.
Затова в повечето случаи препоръчваме, ако е възможно, да бъдат покрити с малки "шаблончета" - много дами прилагат този подход.

dechy, благодарим и за Вашия отговор!

Heart HAPPY Heart, коментирахме, че можем да твърдим, че с Philps Lumea разширените вени ще се повлияят положително, тъй като уредът е създаден, за да въздейства на космения фоликул, но със сигурност при разширени вени и капиляри бихме посъветвали за консултация с дерматолог, за може именно той според индивидуалната за Вас преценка да даде препоръка дали Lumea е подходяща за Вас  bouquet

Natali_, Бона е много права за това, че е наистина е индивидуално (Бона, благодарим за експертната намеса)...в зависимост от интензивността, с която правите процедурите.
С толкова импулси, при импулсите, с които разполага Lumea, редовната му употреба ще доведе до абсолютно превъзходни резултати. Още повече, че в повечето случаи се забелязва значително намаляване растежа на косъмчетата само след 2 процедури, извършени в интервал от две седмици, както и видими и дълготрайни резултати след 3-4 процедури. Всяко следващо третиране  ги прави все по-редки и тънки, докато накрая опадат.
Резултатите, според нас, си заслужават Simple Smile А и ние сме на линия, за да помогнем с избора на най-подходящия и изгоден за Вас модел.

Както вчера споменахме, в момента, например, уредът е на промоция в Технополис + подарък дамски тример Philips тип писалка   bouquet

Оставаме на разположение.

Поздрави!

# 148
  • Мнения: 30 083
Благодаря Ви за отговора, Philips Bulgaria!  bouquet

Може ли да обясните повече за тези импулси? След изхабяването им уреда не може вече да се използва, така ли? Или се подменя лампата?

# 149
  • София
  • Мнения: 1 646
Ясно, благодаря, Бона!

Чудя се колко намаляват косъмчетата, че, каквото и да си говорим, цената си е височка.... Mr. Green newsm78 Tired Whistling

Natali_ според мен при всеки различно намаляват косъмчетата в зависимост от интензивността на процедурите, степента на която се извършват, типа кожа и косми. Моите намаляваха в началото на петна там където косъма е "изгорял" до корен веднага и остават зоните в които косъма е в друг стадий на растеж и тези, които не са се повлияли.
След 3тата процедура някъде оставаха определени зони (все по-малки) където има косъмчетата вече са по-тънки, които трябва да се заграждат и да се третират само те. За 4 сантиметра зона, която дефакто обхваща един импулс тези косми при една или две процедури на по-висока степен също падат.

Що се отнася до цената, си е инвестиция, но аз го взех на изплащане за 6 месеца и не усетих как го изплатих Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 10:25 от Линдичка

Общи условия

Активация на акаунт