Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~101~

  • 47 003
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
Ми за убвото всеки се натиска бе  hahaha hahaha hahaha
Васе Heart Eyes Hug, Мичоно Heart Eyes Hug, Мим Heart Eyes Hug, Еми  Heart Eyes Hug

# 646
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Мераба, къзлар. Аз тези дни ще изледам серията на Кара Севда и ще коментирам. Приятен ден !  Hug Hug Hug

# 647
  • Мнения: 18 785
Ми за убвото всеки се натиска бе  hahaha hahaha hahaha

ма едно време га беше с хайдушкия мустак само ние с Мима го искахме  Mr. Green и си се скубахме двете  Joy

сега 100 накацали за меда  Joy Joy

# 648
  • Мнения: 30 820
Ми за убвото всеки се натиска бе  hahaha hahaha hahaha

ма едно време га беше с хайдушкия мустак само ние с Мима го искахме  Mr. Green и си се скубахме двете  Joy

сега 100 накацали за меда  Joy Joy
hahaha hahaha hahaha

Здрасти Hug Hug Hug

# 649
  • София
  • Мнения: 13 636
Привет момичета  Hug
Гледам доста са се наредили да бъдат бичувани от Бу
Но да ви предупредя че него го охраняват яко особено от такива напористи фенки - този Али бди непрекъснато и е неотлъчно до него

# 650
  • Мнения: 18 785
Ми за убвото всеки се натиска бе  hahaha hahaha hahaha

ма едно време га беше с хайдушкия мустак само ние с Мима го искахме  Mr. Green и си се скубахме двете  Joy

сега 100 накацали за меда  Joy Joy
hahaha hahaha hahaha

Здрасти Hug Hug Hug
Здрасти Ренку  Hug  Mr. Green

така де....ние и в добро и в лошо си го харесваме  Joy Joy

# 651
# 652
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
Ми за убвото всеки се натиска бе  hahaha hahaha hahaha

ма едно време га беше с хайдушкия мустак само ние с Мима го искахме  Mr. Green и си се скубахме двете  Joy

сега 100 накацали за меда  Joy Joy
Разхубави се и гледай ги ти калпазанките  Joy Joy Joy
Даже и бой са готови да ядат щом е от него  Mr. Green

# 653
# 654
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета Hug
Аз обаче не искам да съм в групата за наказания.....не съм съгрешила Joy Joy Joy Joy
Благодаря за превода...  bouquet bouquet bouquet
За серията какво да кажа...Емир го каза ясно...."...когато те открадна от мен остави  доказателство за себе си, сякаш е прокламация за независимост....." Whistling Whistling Whistling
колкото и да се дърпа Кемал ...да определя ден на сватбата си с Асу....Нихан е в сърцето му и в нейното е Кемал.....остава само да бъдат достатъчно смели да си го признаят отново и да го отстояват в името на Дениз....но за това има време до края на сезона Wink

# 655
  • Мнения: 10 486
Ми за убвото всеки се натиска бе  hahaha hahaha hahaha

ма едно време га беше с хайдушкия мустак само ние с Мима го искахме  Mr. Green и си се скубахме двете  Joy

сега 100 накацали за меда  Joy Joy
Разхубави се и гледай ги ти калпазанките  Joy Joy Joy
Даже и бой са готови да ядат щом е от него  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy
Що ли не се учудвам Laughing кога Патроня го изкараха кат клошар, само аз и Ренка си го аресвахме Laughing а глей кво стана после Laughing

Ирка Hug Heart Eyes Ренка Hug Heart Eyes Гости Hug Heart Eyes

# 656
  • Мнения: 9 530
Привет на всички -виновни, невинни всички са за бой , включително и аз както казва Ирка , НО боят е от Патрончето /ако знаете каква фигура показа снощи   Heart Eyes /Буболин и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Мустакатия с кривите крачка и страшния поглед  Twisted Evil Под всички разбирайте всички от нашата тема -такива,които само ни четат /хайде престрашете се и пишете /,такива, които пишат по-рядко /хайде пишете малко по-често / ,тези които напоследък ни поизоставиха /връщайте се по-скоро /и такива 'които още поддържат огъня !Така,че боят /и то от кои знаете / е привилегия .Вдигайте полите и се приготвяйте за налагане с пръчки  Mr. Green newsm48

# 657
  • София
  • Мнения: 13 636
Я какво и подаряват на Несли  този момък иска да я опияни  Heart Eyes

# 658
# 659
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Привет на всички -виновни, невинни всички са за бой , включително и аз както казва Ирка , НО боят е от Патрончето /ако знаете каква фигура показа снощи   Heart Eyes /Буболин и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Мустакатия с кривите крачка и страшния поглед  Twisted Evil Под всички разбирайте всички от нашата тема -такива,които само ни четат /хайде престрашете се и пишете /,такива, които пишат по-рядко /хайде пишете малко по-често / ,тези които напоследък ни поизоставиха /връщайте се по-скоро /и такива 'които още поддържат огъня !Така,че боят /и то от кои знаете / е привилегия .Вдигайте полите и се приготвяйте за налагане с пръчки  Mr. Green newsm48
Laughing Laughing LaughingВеднага отивам да слагам минижупа и се нареждам за патроня,подчертавам патроня без допълнението към него. 
привет на всички  Hug Hug Hug
спрятам една кино вечер ей сега, че съм изостанала с по два епизода с патроните

Общи условия

Активация на акаунт