Юлски мами 2017

  • 38 786
  • 790
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 310
Добре дошла Манита и леко бременеене ! От тук изчакваш още 1-2 седмици и отиваш на гинеколог. Пази се от настинки, храни се с качествена храна и не забравяй да пиеш фолиева киселина. Това е! Дано съм ти била полезна!

# 16
  • Мнения: 1 380
Никой все още не е ходил на гинеколог, нали?

# 17
  • София
  • Мнения: 628
Здравейте момичета! bouquet И аз ще взема да се запиша, макар че е твърде рано и малко се притеснявам.
На 23ти видях втора бледа чертичка на теста. Вече съм с едва 2 дни закъснение. На 4ти имам записан час при док. и се моля да видим точица  Praynig На 27 г.  съм и в миналото имам 2 загуби - спонтанен аборт съвсем в началото и мисед в 10г.с.

# 18
  • Мнения: 224
Добре дошли,бъдещи мамчета  Hug ставаме все повече,дано да останем докрай и да станем още повече.Аз нещо май се разболявам,гърло ме боли,кихам по цял ден.Все се случват някакви неща,които да ме държат на тръни.Чудя се дали да ходя следобяд при личния или да си карам на лукчета и чайчета.

# 19
  • Мнения: 310
Добре дошла на Cherryto. КаИна не съм ходила на гинеколог. Маr4eto и аз съм така каката постоянно ми носи зарази от училище тъкмо си мислех, че ще прескочи и от вчера и аз със сополи. Та понеже сме съвсем в началото и е опасно писах на гинеколожката ми, тя ми каза да си взема Биозин мама. Четох и в нета за него поше че е ок да се ползва дори през цялата бременност та и кърмене, ако искаш си направи и ти консултация и пиши, моля те какво са ти казали че можеш да пиеш.

# 20
  • Мнения: 1 380
Дано ставаме повече и да изкараме до успешен финал  Praynig За настинки - парацетамол само, чай, за гърло - тонсилотрен и подобни. На мен за болно гърло много ми помага компрес с лимони.

Последна редакция: пт, 28 окт 2016, 12:02 от КаИна

# 21
  • София
  • Мнения: 628
И аз вчера се бях притеснила, че настивам. За щастие бях почивка, направих си пилешка супичка и откарах цял ден мързелувайки. Днес се чувствам доста по-добре. Притеснявам се че не усещам никакви симптоми. При миналата б. имах доста силни режещи болки  и страшно се бях притеснила, че е извънматочна. Оказа се, че било имплантационни болки и заради разширяването на матката. Сега обаче няма такова нещо. Вчера се ''вслушвах'' в себе си цял ден и на моменти усещах разни работи, но толкова леки, че си мисля че по-скоро си втълпявам. При вас как е?

# 22
  • Мнения: 178
Dursita благодаря за съвета, наистина в момента всичко ми е тъмна Индия хахх. Пия фолиева киселина доста отдавна, но с храненето ще имам малко трудности, че съм една злояда,капризна, не се храня повече от 2 пъти на ден. Така, че ми предстой да си изградя един добър хранителен режим.
Ще се допитвам до вас, момичета за съвети, тъй като сте с повече опит от мен Simple Smile
Относно симптоми и при мен няма почти никакви. На моменти чувствам някакви много леки тръпки в корема. Болят ме гърдите, но не кой знае колко по-различно от ПМС.

# 23
  • Мнения: 310
КаИна аз знам че уж тези хомеопатични са безвредни, но се притеснявам тъй като съм в 4г.с а в началото се иформят всички органи и системи .Ти сигурна ли си че могат да се приемат в начална бременност?      Cherryto при мен в началото имах симптоми на ПМС. Няколко дни след като правихме бебето казах на ММ, че съм бременна, а той ми вика" Да бе от първия път" и ето .... И мен ме болят гърдите, за сега не ми се гади, по скоро съм малко изморена хихи

# 24
  • София
  • Мнения: 628
Dursita и аз съм съвсем, съвсем в началото. Заради миналите ми неприятни преживявания сега съм голяма паника, предварително моля да ме извините.  Rolling Eyes
За гърдите при мен май едва сега започва някаква по-голяма чувствителност. Сутрин си правя кафе по навик, но след като отпия ми става гадно та минавам с 2-3 глътки. Направи ми впечатление и че ставам чувствителна на миризми - цигарите днес ги надушвам от далеч. Но си мисля, че тези ''симптоми'' могат да са на психическа основа

# 25
  • Мнения: 1 380
Дурсита, поне това ми изписаха при първата бременност. Но, за да си спокойна, най-добре за всичко се допитвай до лекаря си!

# 26
  • Мнения: 7 987
Малко ме е страх, но и аз ще се похваля с две чертички. Няколко пъти не успява да се задържи, но засега чертичката е много ясна и всичко изглежда наред. Още нямам закъснение, но и миналия път в деня който трябваше да ми дойде чертичката беше също толкова ясна, както днес. Имам едно юлче на 4. А ме е страх защото след няколко дена ще съм кума на една сватба, а по принцип цикълът ми е много обилен и миналият път като се случи така за загубя бременността, освен, че беше още по-обилен, и доста ме болеше. Калкулаторите изчисляват ремин 8-ми. Мисля, че няма да мога много да ви чета, защото работя и уча, но все пак да не изпусна нещо важно, че сигурно съм забравила доста неща от предната бременност. Трябва да си запиша и час за доктор, но няма да бързам.

# 27
  • Мнения: 310
Добре дошла celika леко бременееееееене!   Мисля да си взема биозин мама и физ разтвор пък да видим Simple Smile)))

# 28
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета и аз съм за 3.07 с ранна ову видях две черти на 10 ден след ову.В 4 с.+5 съм по моя календар.Ходих вчера на ехо вътрематочна бременност и отговаря на 5 седмица това ми каза сега си записах час за 11.11 пия фкиселина, утрогестан слагам сутрин 2 и вечер 4 вагинално засега това от мен успех на всички

# 29
  • Мнения: 224
Момичета,ходих при личния лекар.Каза,че имам възпаление на гърлото и мога да смуча Ефизол (3х1),гаргара с лайка,за носа може физ.р-р и ксилометазолин по 1,2 капки и ако с това не се оправя и взема да вдигам температура или се появят налепи ми изписа антибиотик Дуомокс на 12 часа.Каза,че е подходящ за бременни

Общи условия

Активация на акаунт