Юлски мами 2017

  • 38 847
  • 790
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 380
Аз така и не разбрах къде и коя е тази група... Ако някой ми прати линк или ме добави, ще съм бкагодарна! За мазането - както и с първата бременност ще ползвам изисканото и екзотично мазило "домашна свинска мас".

# 751
  • Мнения: 63
Аз така и не разбрах къде и коя е тази група... Ако някой ми прати линк или ме добави, ще съм бкагодарна! За мазането - както и с първата бременност ще ползвам изисканото и екзотично мазило "домашна свинска мас".



премиваш лия под  течаща вода или направо така си я ползваш?

# 752
  • Мнения: 1 380
Направо бъркам в буркана и мажа телесата Simple Smile Нямам никакви стрии!

# 753
  • Мнения: 173
Аз се мажа с какаово и кокосово масло,редувам ги. И преди да забременея само с това се мажа. Крем за лице също си правя сама,ефекта е много по-добър от купешките скъпи кремове,пълни с химии.

# 754
  • Мнения: 2
Здравейте!
И аз да се похваля с 2 черти.Вече съм в 6 седмица.Термина ми е за 13
07.2017.Това ми е трета бременност.
имам 2 момчета на почти 9 и на 1 год и 3 мец.Силно се надявам сега да е момиченце😉

# 755
  • Мнения: 63
Здравейте!
И аз да се похваля с 2 черти.Вече съм в 6 седмица.Термина ми е за 13
07.2017.Това ми е трета бременност.
имам 2 момчета на почти 9 и на 1 год и 3 мец.Силно се надявам сега да е момиченце😉




Добре дошла,и ние за това се борим,но каквото такова само да е живо и здраво!

# 756
  • Мнения: 304
Добре дошли нови мами!! Не мога да смогна да чета 😉
Аз също се мажа с кокосово масло, че яко ме сърби кожата. Моят преглед е чак на 28-ми и вече подивявам от нетърпение, а в същото време корема взе да изпъква... как да кажа, че съм бременна, като още не знам дали се развива нормално  newsm78

# 757
  • Мнения: 1 288
И аз се мажа с кокосово масло,три бременности изкарах без стрии,дано и сега да е така.
Дени,как си правиш домашен крем,преди си купувах такъв от една жена,но за съжаление почина,правеше ми от най-различни масла.
Поли,браво за куража,дано е момиченце!

# 758
  • Мнения: 173
Мари-в момента ползвам за нормална кожа-кокосово масло,бадемово масло,восък и дестилирана вода. Има един сайт domashensapun.com купувам всичко от там. Имат готови стартови пакети за кремове. Цената е между 7-10 лв. като от един пакет излиза 200 мл крем. Отделно чистите масла са на много досъпна цена,като се има в предвид,че са наистина натурални. Мен лично ме грабнаха първо със скромните на външен вид опаковки,лъскавото не винаги е качественно(личен опит). Силно препоръчвам сайта и продуктите им.

# 759
  • Мнения: 1 288
Дени,златна си,много ти благодаря,аз досега купувах от Зоя.бг,но там са доста скъпи,арганово,кокосово,какаово,но пък наистина са качествени.Всичко това вари ли се?Ще погледна сайта,защото не ползвам химии отдавна.

# 760
  • Бургас
  • Мнения: 168
Здравейте, и аз съм от тези, които много им се иска да правят прически и да купуват кукли 😂 Някоя мама да се похвали с бременност с момиченце, без да е повръщала, че май по това най- вече проличава? Иначе и аз се мажа вече с кокосово масло. От първата бременност имам малко стрии, дано този път ги избегна.

# 761
  • Мнения: 178
Да ви споделя резултата от днешните ми премеждия. Както бях споделила по-рано днес, гинеколога ме върна, поради неправилно направление ( до сега не бях ходила на този гинеколог). Ходих до личния лекар, чаках на опашка 2 часа с болни. Смени ми направлението, но много се възмнущаваше на факта, че са ми отказали преглед.
След като тръгнах от личната , реших да отскоча пак до дадената болница и да попитам някое от АГ, което проследява бременност, дали има някакъв шанс да ме вземе. Нямаше да първия отказ за ден  Laughing За мой късмет попаднах на човек, който съм си харесала за ЖК, прие ме без проблем жената. Тя също беше много учудена от колежката си, че ме е върнала....но както и да е.
Резултата : Тупкащо сърце , бебе отговарящо на 7г.с + 5 дни, всичко нормално  baby_neutral
Обясни ми къде и кога да отида за БХС и кога да се запиша за ЖК.

П.С. относно крем против стрии, аз използвам олио за разтягане на кожата на Maternea. Моя близка ми го препоръча. От няколко дни го ползвам. Малко не ми харесва как мирише ( аромат на олио, без други ароматизатори)

# 762
  • Мнения: 7 995
Аз не вярвам във връзката, но имам момиченце, а не съм повръщала с едно изключение от миризмата на боклука. Дори не ми е ставало лошо. Сега ми е прилошава, но пак не повръщам.
Против стрии ползвах крема на Мустела през миналата бременност.

# 763
  • Бургас
  • Мнения: 168
celika, много се радвам да чуя. Че досега ми става малко лошо само от глад. Моят преглед е за 25ти и е частен, за ЖК ще искам направление след месец може би. При първата бременност отидох да се записвам рано-рано и имам неприятни спомени от разкатаване и коментари.

# 764
  • Мнения: 310
Много се радвам за новата мама чакаща трето Simple Smile Дано да в момиче! Аз съм в обратна позиция с две моми и искам МЪЖ Simple Smile Едната е почти 10, а другата 2.1г Живи и здрави!  Аз съм с две момичета, не съм повръщала но ми е било малко лошо сутрин. И аз си мъкна постоянно глезлата, но тя с дрехите е 10 кг въпреки че е на 2.1г. Ще питам доки като отида на преглед, ако вие отидете по-рано споделяйте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт