Неспиращо зацапване след цикъл.

  • 1 532
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте,

Цикълът ми дойде на 27-ми септември. От седмица не спира да ми зацапва. Болят ме също яйчниците и гърците. За първи път ми се случва такова нещо.
Правила съм секс без предпазни мерки във втория ден от цикъла ми.
По принцип имам нередовен цикъл,  а от месец и половина имам драстична промяна на физиката - -  25кг.
Още ми е рано да правя тестове и да ходя на лекар,  ако съм бременна.
Искам да попитам дали на някой му се е случвало нещо такова при бременност.

Благодаря за отговорите.

# 1
  • UK
  • Мнения: 4 311
Според мен си си бъгнала нещо хормоните още повече с драстичното отслабване.  Peace

# 2
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Здравей.

При мен едно такова неспиращо зацапване след цикъл (в продължение на 20 дни) се оказа извънматочна бременност.Първо си направи кръвен тест за бременност в някоя лаборатория и след това отиди на гинеколог.Аз направих грешката първо да отида на гинеколог , там нищо не се видя и ме пратиха да си ходя.Добре,че си направих този тест и разбрах по-късно какво ми е (влязох в болница за спешна операция),защото това състояние понякога е опасно за живота Peace

При теб може да е съвсем различен проблема,само споделям моят опит.
Стискам палци всичко да е наред Praynig

# 3
  • Мнения: 11 406
Как така -25 килограма за месец и половина?  Shocked Какво ядеш? Да не пиеш китайски хапчета за отслабване? От какво отслабна или нищичко не е променено в режима и храната ти?

ВЕДНАГА НА ЛЕКАР!
Идеята за кръвен тест за бременост е много добра - прави се по всяко време на деня и струва около 24 ;в.
Бремеността ти е най-малката вероятна заплаха.

КОга е последната цитонамазка?

Трябва да се увериш /с лекар/
- Че няма извънматочна;
- Че няма тумор или образувание на половата система;
- Че всичко с хормоните е наред - като се наблегне на щитовидната;
- Че няма бременост;
- Повярвай това е само началото но е важно поне този минумум да минеш.

Прави кръвен тест и веднага на лекар.

# 4
  • Мнения: 83
Здравей, моя съвет е същия като на LoVeLy Wife, пусни си кръвен тест за бременност. Имам спонтанен аборт(в 9.г.с.) и извънматочна бременност, започнали с такова неспиращо зацапване след цикъл. Успех мила, дано всичко бъде наред! 

Общи условия

Активация на акаунт