Съжителство с две жени

  • 29 284
  • 219
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 861
Децата ще ходят на прихотерапия докрая на живота си; сигурно и техните деца.

# 106
  • София
  • Мнения: 1 447
Според мен това е пълен абсурд  Grinning В'Съдебен спор' миналата седмица май беше даваха една такава жена дето живее със съпругата на мъжа си 20 години мисля,че беше и сега ходи да се излага по телевизията как не издържала.Стига това е..нямам думи аз никога не бих се съгласила,ако мъжа ми ми изръси подобна глупост ще излети с шутове от нас.За мен като жена това ще бъде унижение и не неуважение към всичко,което сме имали и сме създали заедно.Като искаш много деца и много жени се разведи и си прави деца,бъди с колкото искаш жени.Защо искаш да причиниш подобно нещо на съпругата и на децата си най-вече? newsm78

# 107
  • Мнения: 2 811
Общо взето и мен това ме притеснява, обществото и колегите трудно биха приели такова нещо. Трудно ми е да формулирам и самата идея.Две жени и един мъж под един покрив.Правим всичко заедно като семейство, почивки, роднини... Възможност за някого да бъде майка, съпруга, домакиня без да е притисната от финансови проблеми, възможност да отгледа и възпита децата си, да е близо до тях.Това е свързано с отказ от кариера от нейна страна.

абе има такива семейства в някои религиозни общности, и не само. има разни полиаморни ненамси какви си. Според мен, шансовете да се разберат две жени под един покрив, са минимални.

# 108
  • Мнения: 2 811
Хич не вярвам на рецепти от щастие в нета. Откакто се оказа, че мацката от плаката "What's your excuse"е качила 10-15 кила и се е развела; човекът-минималист със 100 предмета покъщнина е накупил пак луксове...вече не вярвам:)
лелееее кога съм ги изпуснала тези шедьоври?

особено за уотс йор екскюз ми е смешно, защото такъв шум се вдигна.

# 109
  • Мнения: 1 894
пич, няма такова животно дето го искаш. предполагам си чул за opportunity cost.

# 110
  • Мнения: 58
Сега да ти кажа пич. Не си попаднал на точното място. Определено това може да се случи, както и се случва, но малко са осъзнатите хора, за да могат да го възприемат. Виждам, че тук разбиране няма да получиш. Така, че намери други хора, с които да го споделиш.

# 111
  • Мнения: X
Така, че намери други хора, с които да го споделиш.
Със съпругата си, например? Може и с тъщата.  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 1 427
Това е добра идея-да покани у тях  на гости с престой тъщата, тъста, неговите родители, братя и сестри ако имат...та да видим след седмица дали пак ще копнее за голямо задружно семейство  Mr. Green

# 113
  • Мнения: X
Това е добра идея-да покани у тях  на гости с престой тъщата, тъста, неговите родители, братя и сестри ако имат...та да видим след седмица дали пак ще копнее за голямо задружно семейство  Mr. Green

...ако е жив. Mr. Green

# 114
# 115
  • Мнения: 11 504
Идеалист  Mr. Green

Две жени и общи деца  Wink такова съперничество и ревност ще бъде.

# 116
  • Мнения: 1 384
...Повече жени-повече ангажименти и главоболия,водещи до инфаркт. Laughing
http://kanal3.bg/news/lifestyle/lubopitno/6346-Dve-dzeni---sigur … arkt-za-edin-madz

# 117
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Тази тема сериозна ли е?Пълен абсурд е това....
Съпругата как приема тази идея?Ако това е истина , то автора въобще не уважава и обича жена си.И за какво му е втора жена, за разообразие ли, за какво....?Тройка ли мисли да правят или ще ги редува през вечер?Не може ли просто да си намери любовница.На децата какво ще се обясни?Човека да не е психично болен?

# 118
  • Мнения: X
Човека да не е психично болен?

Мне, просто малко бой е ял.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Човека да не е психично болен?
Мне, просто малко бой е ял.
Това ще се промени като покани тъста и шурея на гости и им каже, че мисли да си вземе още една жена. Мхм. Те разбира се много ще се зарадват, че тяхната дъщеря/сестра не му стига.

Общи условия

Активация на акаунт