Operacia na vroden porok na sarceto

  • 3 155
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 190
Патувахме в 4угбина по друг повод,консултирахме се,предлогиха ни спе6на операциа,таи като ниама да се затвориат поне да не 4акаме да се увредиат и клапите и да не треперим за всиака настинка,4е моге да направи инфекциозен ендокардит,и да расте здраво и силно дете,не струва6е и стотинка и единствениат риск бе от сарде4ен стоп и смарт,но в пати по-нисак от тук.И така вси4ко мина добре,на 5иа ден ни изписаха без услогнениа.За сагеление мегдукамерниат дефект се отвори 4асти4но и сега се налага нова операциа,тук наблиудава6тите иа лекари са ми сардити,4е сам оти6ла другаде и ме уни6тогиха с коментари,4е сам си сасипала детето,4е са си оставили рацете,4е това не се прави така,а ина4е,4е вси4ко е напално"разпрано" и понеге много знам ето сега и те 6те направиат катетеризациа(инвазивно,интракардиално изследване,след,което се ре6ава операциа или не) и операциа.Да ама не ,мен ме е страх,за6то не го направиха преди ,а се разработиха сега,имат огромно само4увствие,говориат за светило в кардиохирургиата,като за касапин,а рисковете от много и угасни услогнениа тук са много пове4е.Молиа Ви маи4ици,ако сте минали по този пат помогнете ми,кагете каде,кои е наи-добар,как мина,как го понесе детенцето,колко време се вазстановиава,молиа ви за барз отговор,ниамам време триабва да ре6а,за сега мислиа да се варна там ,кадето направихме операциата.Благодариа ви много.Меди
 
Здравей,
Наистина много неприятно нещо се е случило с вас. Но аз не мога да разбера защо реши че в чужбина лекарите са по-добри от нашите /не, че те обвинявам за постъпката ти, просто ми е чудно/, само защото са ти казали да изчакаш ли? Направо не е за вярване. Щом са ти казали да изчакаш, то значи са имали нещо впредвид, все пак има определена възраст, когато е подходящо да се оперира едно дете. Плюс това междукамерен и междупредсърден дефект не е особенно тежка диагноза, а нашите хирурзи са достатъчно добри, а знае ли човек може би и по-добри. По отношение на катетеризацията - логично е, те трябва да видят какво е правено, а не да работят на сляпо и да не знаят какво ще видят, когато отворят детето. Така, че ако имаш възможност да отидеш там, където са правили първота операция, отиди там, те наистина знаят какво са правили и да си оправят нещата. Искренно ти пожелавам успех и да не се получават повече фалове от този род.  

# 16
  • Мнения: 574
Пропуснах да ти кажа ,че на мен са ми правили 3 катетаризации. Двете бяхя преди всяка операция. Те бяхя винаги за точна проверка на дефекта. Това е много лесна и бърза манипулация и не мисля ,че си заслужава да се безпокоиш. Наистина нашите лекари са много добри, поне тези ,които познавам.
Успех.

# 17
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Успех!!!Дано всичко да е наред! Praynig

# 18
Здравей,

моят братовчед като се роди му откриха нещо на сърцето, не затваряне на клапите или нещо подобно и лекарите казаха, че е наложителна операция, но преди да порасне и да тръгне на училище, защото децата тичат, играят, а това можело да се отрази  на сърцето. Ходиха в 3 градска болница (или Национален кардиологичен център), оперираха го, всяка година ходи на преглед там и сега детето е добре, вече е в 4 клас, а го оперираха като беше на 5-6 години.
Според мен лекарите в Националния кардиологичен център са много добри, сега баща ми ще влиза там за операция. Нищо не пречи да се консултираш там.
Желая ти успех, вярвам, че всичко ще се оправи.

# 19
сайта на Националната кардиология

http://www.hearthospital.bg/

# 20
Здравейте!!! Прочетох за Вашият проблем и искрено Ви съчуствам. Но искам да изкажа мнение по повод Националната кардиологична болница - на този етап в България те са най-добрите по повод детската кардиохирургия. Но след като сте недоволна от тяхното отношение, ваше право е да избирате! Не се притеснявайте от катетеризацията, тя се прави под пълна упойка, тъй като детето е малко и на вториа ден си отивате. Но може да се консултирате и в "Света Екатерина". Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт