След Великденска седмица 24 - 30.04.2006

  • 3 666
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430


Честито Воскресение Христово Wink
После ще се включа, че сега татито ни е тук Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 017
Хей, Дидка, мина ли ти коремчЕто?   bouquet

Аз качвам снимките от Стокхолм и след малко Ще ги споделя....(то голяма дума да не казва, де...)

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 334
Дидка, наздраве  Grinning

# 18
# 19
  • Мнения: 1 017
http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Stokholm_04_2 … rent=100_0308.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Stokholm_04_2 … rent=100_0305.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Stokholm_04_2 … rent=100_0296.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Stokholm_04_2 … rent=100_0294.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Stokholm_04_2 … rent=100_0342.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Stokholm_04_2 … rent=100_0291.jpg

Елииии, къде си??  Hug  bouquet Heart Eyes

Това са чАст от обеЩАните снимки, момичЕта  Heart Eyes  bouquet НЕ ми стигнаха нервите да качА оЩе  Embarassed
Утре пак Ще опитам, ако нета се държи прилично  Flutter

Приятна вечЕр  Heart Eyes  bouquet

ТАтянка, пратих ти мноооооого слънчице (ти чЕте ли си посреЩАнията от миналата седмица  Heart Eyes?)

# 20
  • Мнения: 2 959
Дидка, честит ти нов аватар! Страхотен е! Heart Eyes Започвам снимките на Мама Б!

# 21
  • Мнения: 7 430
Дидка, честит ти нов аватар! Страхотен е! Heart Eyes Започвам снимките на Мама Б!

Мерси, мерси Hug...вчера пи няколко капки бирачка и се напи  Mr. Green ама ти не казваш кога ще качиш снимки да ви видим Sad

Мамо Б, страхотни снимки - а Гогича е удрязъл главатата - да не си го раждала ти Heart Eyes
Много ми хареса на снимката с книгите  Hug каква физиономия само е направил Wink

харесаха ми кафенцата, снимката къде си чете в самолета Wink тропическата гора  Peace на пристанището, където има една страхотна ладия...абе всичките снимки.
Само тебе дето никъде те няма Tired

# 22
  • Мнения: 7 430
Звездичка, мерси за хубава картина  Wink такова хубаво настроение придава, макар, че днес при нас е бррр...студ ooooh!

Ели, честито ви гостуване при мама  Laughing Браво на малката госпожица за доброто поведение Mr. Green да си починеш и заради нас Peace

Татянка, видяхме я макар и на малка снимчица сладурката ... много хубаво, че си поспива, а и ти можеш да си починеш Wink
Върви ли кърменето Wink

Амейка, какви чаршафчета шиеш newsm78

Кали, какъв е тоя плод - я дай някой фото Wink

Мамо Б - мина ми корема, е от време на време пак боли, ама по по - малко, ама аз съм майка героиня Mr. Green
Днес сестра ми пак ми "напомни" колко ще ми е трудно, ама аз НЕ  Naughty никак не се отчайвам Laughing

Маймунка, ще и изям сладките бузи и хубавоте очи на тази принцеса, че и Шуменско пие  Mr. Green ще станат аверчета с ВИки Grinning

# 23
  • Мнения: 533
Мамо_Б, стахотни снимки! С такова вълнение разгледах особено тези от музея на Астрид Лингрен - това ми е любимата детска писателка! А твоя хубав младеж ми заприлича на любимия ми герой Емил от Льонеберя. От много одавна съм решила, че един ден ако имам момче ще го кръстя на Емил от Льонеберя  Laughing Laughing Laughing.

# 24
  • Мнения: 1 017
[
Мамо Б, страхотни снимки - а Гогича е удрязъл главатата - да не си го раждала ти Heart Eyes
Много ми хареса на снимката с книгите  Hug каква физиономия само е направил Wink

харесаха ми кафенцата, снимката къде си чете в самолета Wink тропическата гора  Peace на пристанището, където има една страхотна ладия...абе всичките снимки.
Само тебе дето никъде те няма Tired[/tt][/size]

Ами нали аз снимам, Дидка  Wink МАй имах една някъде, в едно кафе. Ще потърся  Heart Eyes

Ди, и на мен така, А. Линдгрен ми е една от любимките  Hug НЕ знам кой беШе по ентусиаст да види музея  Wink ВсъЩност знам, аз  Laughing ОбачЕ Гого само като влезе, като поразгледа...и 6 часа вътре  Hug Има една разходка с влак (ама то не е точно влакче, а седиШ на пейка, в неЩо като ливт, и те "разхождат" и навлизаШ в едни сцени, на различни етажи, и всичко е част от нейните истории...в едната зала е карлсон, отварят се врати и виждаШ Льонеберя, Емил и сестричката му, и чуваШ гласа на баЩа му, и виждаШ килера с дървените фигурки, дето ги изработваШе като го накажат...и изобЩо ако се впусна да разказвам... Crazy) Аз след като разгледах подробно всичко там, седнах в кафето, в което сервират кюфтенцата на КАрлсон, палачинките на Пипи, и десетина други Шведски специалитети, зачетох книги, а Гого не спря да играе в къЩата на Пипи  Hug

# 25
  • Мнения: 2 959
Маймунка, страхотна принцеска си имаш. С незабравими очички! Малка, но вече добре се ориентира в качествената бира. Heart Eyes

МамоБ, страхотни са снимките/ заслужаваше си чакането/, а също и твоя разказ за музея на Астрид Линдгрен. Караш ме да мечтая! Hug

...вчера пи няколко капки бирачка и се напи  ....
Дидка, ама то малко човече и не може още да носи, ама чакай още година две и ще видим. Hug

# 26
  • Мнения: 7 430
Дидка, ама то малко човече и не може още да носи, ама чакай още година две и ще видим. Hug

Знаеш ли какви танци удряще на АББА като си пийна  newsm68....ехееее Party

# 27
  • Мнения: 2 959
Дидка, ама Викито и  Ивана са страхотна бирена агитка! Peace

# 28
  • Мнения: 7 430
Дидка, ама Викито и  Ивана са страхотна бирена агитка! Peace

Нали Heart Eyes....ех как ми се пийва и на мен Шуменско Crazy с цацичка Mr. Green и морски вълни не бих отказала Wink

ти проучваш ли вече за билети newsm78

# 29
  • Мнения: 6 390
Привет момичета  Hug
Пак сте се разписали  Wink с Бадемка сме навън пак или с гости у дома, а тя май вече не върви изобщо след мен ами след баба си  ooooh! Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аклиматизацията стана повече от бърза  Whistling Laughing

Бобсън...
ама страхотни снимки душа  Hug  bouquet
Този приказния рай там при вас... то поне за това си заслужава човек да дойде, кеф ти дядо Мраз, кеф ти Астрид Лингрен и нейните безбройни и много симпатични герой  Heart Eyes Laughing Направо супер  Party
........... ОбачЕ Гого само като влезе, като поразгледа...и 6 часа вътре  Hug Има една разходка с влак (ама то не е точно влакче, а седиШ на пейка, в неЩо като ливт, и те "разхождат" и навлизаШ в едни сцени, на различни етажи, и всичко е част от нейните истории...в едната зала е карлсон, отварят се врати и виждаШ Льонеберя, Емил и сестричката му, и чуваШ гласа на баЩа му, и виждаШ килера с дървените фигурки, дето ги изработваШе като го накажат...и изобЩо ако се впусна да разказвам... Crazy) Аз след като разгледах подробно всичко там, седнах в кафето, в което сервират кюфтенцата на КАрлсон, палачинките на Пипи, и десетина други Шведски специалитети, зачетох книги, а Гого не спря да играе в къЩата на Пипи  Hug
искам и ааааззз Party кюфтенцата на Карлсон, палачинките на Пипи, и десетина други Шведски специалитети  Crossing Arms Laughing Laughing Laughing
Гардеробчетата са направо страхотни  Wink а Гогата както винаги изглежда супер въодушевен на снимките  Heart Eyes   Hug
Ехххх пак много ми подобри настроението  Party Hug Party

Дидонке
ама Викича ще кръстоса кънките с тая бира  Wink Laughing и Иваничка като седнат един ден .... дръжте се майки и бащи  Wink Laughing

Калида
"Мангостийн" как изглежда това чудо и какъв вкус има / горе долу / Wink
Пусни ни и ти снимки малко  Hug

Хайде адиос за сега, за сега слънце няма ама е приятъно навън Wink

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 09:34 от Eli cz

Общи условия

Активация на акаунт