а аз нямам идея за име на момиче

  • 4 581
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
Кажи с коя буква предпочиташ и ще ни олесниш с предложенията . Wink

# 16
  • Варна
  • Мнения: 80
Много харесвам името КАРИНА . Ако крис беше се родил момиче щях да го кръстя така... Катрин също много ми харесва

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Катрин е хубаво име.

Ако чакаш да ти дадем предложения... ще получиш 1000+ предложения за имена Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 877
Зорница е хубаво и рядко  Wink

# 19
  • Мнения: 2 035
И на мен Катрин ми харесва  Grinning А ако искаш да е с вашата буквичка, може да я кръстите Ния на мен лично също ми харесва  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 513
Антоанета  Peace
Катрин е също интересно име.

# 22
  • Мнения: 345
ако говорим за буквата К ами Катрин е чудесно,моята кукла се казва Кристиана  Flutter
харесва ми и името
АЛЕКСАНДРА Peace

# 23
  • Мнения: 14 133
Ние си бяхме харесали Лора, ако е момиче.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много харесвам името Виктория,знам че е доста популярно ама ми харесва Simple Smile

# 25
  • Мнения: 216
На мен много ми харесва АНДРЕА,на моето бебе все още не се вижда  поларно ако е момиче 100% ще се казва така!

# 26
  • Мнения: 254
Ами и ние сме от групата с К.  Много мислихме м/у Катерина, Катрин и Карина.  Таткото беше за Катрин, но в крайна сметка надделях аз и избрахме Катерина. Харесва ми защото не е нито много популярно, нито много нестандартно и най-ве4е защото ми зву4и като ромулене на вода.

Ина4е харесвам сащо  Алис,  Ема и Лилия.  

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 239
Племенницата ми е Кетрин.Викат и на галено Кети.Simple Smile

# 28
  • Мнения: 962
На мен ми харесжат-Деница,Десислажа,Мартина,Надейда,Жикториq,Жиктор,Елица,Мом4ил....  newsm78  Peace

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 09:11 от Аурелия

# 29
  • Мнения: 68
Много обичам да мисля имена Heart Eyes
Мелина, Мелиса, Меган(меги), Станислава(на галено може и стаси,сиси,саня...), Карина, Алисия, Борислава,Велимира,Галена,Габриела,Далиа,Дейна,Емили,Ейми,Изабел,Евелин,Кейтлин,Натали,Палома,Паола,Паулина,Самара,Селина,Станимира,Тереза,Християна,Янина
.... после може да добавя #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт