Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
pkoprinkova, съжалявам Sad
Не мисли за отказване. Това май ти беше второто инсе и първото стимулирано. Нали знаеш, че обикновено са необходими няколко опита. Почини си хубавичко и после с нови сили...
Ва,  KayRenn, радвам се за вас.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
pkoprinkova много съжалявам Confused,
Само не се отказвай моля те. Почини си добре както те посъветва Лекси И ако можеш един месец не мисли за това. Просто се отпусни и се радвай на пролетта   Nature Sunny
Следващия път ще се получи Praynig

# 17
  • Мнения: 1 320
Копринкова, съжалявам! Не се отказвай!

На Ва честито подобрение.

Ирини, аз правих лапаро при д-р Стаменов. Много съм доволна. За съжаление, до момента той няма сключен договор със зк и цената в клиника Малинов е 950 лв.
Друг лекар, към който можете да се обърнете е Попов от Шейново, там би трябвало да може да се направи по касата.

# 18
  • Мнения: 553
KayRen, честит ти хубав резултат от хидротубацията. Сега стискаме палци скоро да се похвалиш с  EFP

Благодаря ви момичета за милите думи  Hug Така или иначе този месец ще почивам, пък накрая ще стане каквото ми е било писано. Явно този месец не е било писано да стане и всичко беше против мене. Дано след почивката нещата да вървят по-добре.

# 19
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Весела и успешна седмичка и от мен, момичета.
pkoprinkova , съжелявам но не се отказвай.
Ва,KayRen браво.  love001

# 20
  • Мнения: 7 716
Копринкова, съжалявам. Sad
Ва-ва, браво. Laughing

# 21
  • Мнения: 4 023

Здравейте, момичета! Привет за тази седмица от мен, нека нещата, които ни натъжават са все по-малко и по-малки и всички до една да постигнем мечтите си!
На Момиче, честита кола (със закъснение от една седмица) – уважавам всички жени, които умеят и не се страхуват да карат. Дано скоро да дойдат и дорите новини от Здр. Каса!
 
Бързам да ви кажа, че вчера мина операцията при д.р Кацаров, дано възстановяването да мине бързо! А за реално подобрение – ако е рекъл Господ!!!

Копринкова, и за се учудих, че лабораториите масово не работиха по празниците, защото и на нас ни трябваха изследвания един ден преди операцията (но го направихме в петък в крайна сметка). А ти не се отчайвай – думата “последно” звучи много категорично и съдбовно. Няма да се предаваш, нали?

KayRen – браво за хубавата спермограма! Стискам палци!  Flutter

# 22
  • Мнения: 553
Благодаря blueeyes  Hug Желая ви успех възможно най-скоро след операцията  Praynig

Ами не знам още какво ще реша, но сега честно казано се радвам, че имам принудителна почивка  Simple Smile. Не ми се иска да се предавам, но понякога човек трябва да каже "стига толкова", не мога до безкрайност да продължавам. А и годинките ми не са малко и не знам дали има смисъл...

Момиче, честита ти кола! Извинявай, че съм го пропуснала  Embarassed. И аз много харесвам смартчетата, но не съм шофьор за съжаление, че с това движение в София ми се вижда доста страшничко да си зад волана  Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 029
Петя...почини си някой и друг месец, но не се отказвай миличка!
Ще дойде и твоят ред, ще видиш! Hug
blueeyes, дано скоро имате хубави резултати след операцията.  bouquet

Аз се чувствам заредена с нови сили след 6 месечната ни почивка и осъзнах, че наистина човек понякога има нужда.
Не, че спрях да мисля, но поне не чаках да не ми дойде М.
Иначе днес имахме потвърждение за генетичните мутации и от Кременски.
Аз не разказвам много, но описвам нещата, които върша в дневникът си в Зачатие.
Успешна седмичка отново и много хубави новинки ви желая, мацки!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 320
Синеочке, леко възстановяване на твоя мъж. Дано пък да се реши проблемът!

Копринкова, не би ли помислила за инвитро? Рано е още да се отказваш, още по-рано е да се отчайваш. Никакви такива!  Naughty

Данидан, какво ви препоръчаха да правите сега?

Благодаря на всички за пожеланията.
Аз реших-ще правим хистероскопия, само да се върне доктора от отпуска.

# 25
  • Мнения: 957
Копринкова, какви са тия приказки! Има жени на 40 раждат първо дете. Не си престаряла чак толкова! Тук в Австрия жените на 30 си  казват * Имам още 10 години* и не им пука. Масово раждат на по 35-38.
Вярно, че всичкото чакане и всички усложнения натоварват психически, но ако наистина искаш нещо много силно, ми се вижда глупаво да се отказваш на средата, освен ако има наистина непреодолими пречки. Дай си кратка почивка, и пробвай пак, но не се отказвай. Човек рухва още повече психически, когато загуби надежда или изпада в безразличие, което пък намирам, че е още по-лошо. За мен и двете неща са пагубни. Това си е все пак само мое мнение.

# 26
  • Мнения: 553
Копринкова, не би ли помислила за инвитро? Рано е още да се отказваш, още по-рано е да се отчайваш. Никакви такива!  Naughty
Ами не знам  Thinking. Първо ужасно ме е страх, че няма да стане, второ се притеснявам да не стане положението по-зле след това (заради възрастта ми), та съвсем да нямам никаква надежда и трето не знам дали ще ни стигнат силите за повече от един опит  Embarassed. Но и аз като Дани май се нуждая преди всичко от малко почивка, пък после ще мисля на свежа глава  Simple Smile

Дани, чудесно е, че си си починала. Сега с нови сили ще гледаш напред. Стискам силно палци скоро всички проблеми да са само един лош спомен  Hug

# 27
  • Мнения: 553
Копринкова, какви са тия приказки! Има жени на 40 раждат първо дете. Не си престаряла чак толкова! Тук в Австрия жените на 30 си  казват * Имам още 10 години* и не им пука. Масово раждат на по 35-38.
Вярно, че всичкото чакане и всички усложнения натоварват психически, но ако наистина искаш нещо много силно, ми се вижда глупаво да се отказваш на средата, освен ако има наистина непреодолими пречки. Дай си кратка почивка, и пробвай пак, но не се отказвай. Човек рухва още повече психически, когато загуби надежда или изпада в безразличие, което пък намирам, че е още по-лошо. За мен и двете неща са пагубни. Това си е все пак само мое мнение.
Благодаря ти elfljo  Hug Ами и аз гоня 40-те  Wink. Сигурно си права. Е, няма съвсем да се отказвам, обещавам. А и стигна ли до там, не знам какво ще правя ...

# 28
  • София
  • Мнения: 4 272
pkoprinkova , съжалявам Sad Но не се отказвай! Почини си и после продължи напред!
Аз във вторник влязох в болница с Боби. Повръщаше силно и беше на системи 24 часа. Вчера ни изписаха. Това бяха най-кошмарните ми дни. Сега се моля само за едно - да сме здрави Praynig В момента въобще не ми се мисли за бебе. Другият месец ще реша какви да ги върша.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
lea, скорошно оздравяване на Боби!
И сега док. не успя да ми вземе цитонамазка Cry Не знам вече какво става. Половин час преди да тръгна за клиниката видях, че имам леко тъмно зацапване. Помислих си дори, че може да е евентуално от инплантиране /7 - 8 ден след ову ми е/, но док. каза, че най-вероятно е от цервикалния канал или недостиг на прогестерон. Взеха ми и кръв за изследване на прогестерона. Док. държи много да направим цитонамазката - трябва да му се обадя, когато вече няма кървенее. Не знам какво да си мисля. До сега на два пъти съм имала раничка на шийката /и двата пъти е горена/, но такива "екстри" е нямало. Страх ме е да не е нещо по-лошо.
Меслех, че преди няколко месеца в Св. София са ми направили цитонамазка, но се оказа, че е само микробиология..

Общи условия

Активация на акаунт