Февруарче грамове наддава и ритничета раздава

  • 55 293
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 73
Ние все още не сме стигнали до никъде с покупките.До сега се успокоявах,че има мн време до края на февруари,но след последната ФМ се оказа,че бебешока продължава да си е седалищно-краково разположен и ако не се обърне до 2 седмици ,ще трябва да насрочим ден за секциото,което трябвало да е около 15 дни по-рано от термина т.е. около 7.02.
Иначе пак добре ,че за количката горе-долу съм се ориентирала.Ето за тази мисля:http://baby.galix.bg/6098/бебешка-количка-3в1-zarra-new-цвят-тюркоаз.
Вие какво мислите момичета?

# 721
  • Мнения: 738
Ние все още не сме стигнали до никъде с покупките.До сега се успокоявах,че има мн време до края на февруари,но след последната ФМ се оказа,че бебешока продължава да си е седалищно-краково разположен и ако не се обърне до 2 седмици ,ще трябва да насрочим ден за секциото,което трябвало да е около 15 дни по-рано от термина т.е. около 7.02.
Иначе пак добре ,че за количката горе-долу съм се ориентирала.Ето за тази мисля:http://baby.galix.bg/6098/бебешка-количка-3в1-zarra-new-цвят-тюркоаз.
Вие какво мислите момичета?
На мен ми харесва  Peace
Аз писах и в фейса , но не знам кои са там , та да попитам и да се оплача и тук.
От няколко дни съм с болки като боцкания ниско долу , вечер чак се събуждам.Имате ли подобни и раждалите вече имате ли представа какво става  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 32
Ние все още не сме стигнали до никъде с покупките.До сега се успокоявах,че има мн време до края на февруари,но след последната ФМ се оказа,че бебешока продължава да си е седалищно-краково разположен и ако не се обърне до 2 седмици ,ще трябва да насрочим ден за секциото,което трябвало да е около 15 дни по-рано от термина т.е. около 7.02.
Иначе пак добре ,че за количката горе-долу съм се ориентирала.Ето за тази мисля:http://baby.galix.bg/6098/бебешка-количка-3в1-zarra-new-цвят-тюркоаз.
Вие какво мислите момичета?
Ние купихме същата, смятам че ще останен доволни, много е маневрена.Аз си я харесах,дори преди да забременея Grinning

# 723
  • Мнения: 73
Благодаря ви за отговорите момичета,много се радвам ,че я харесахте.Време е да спра да се чудя и да я поръчвам Simple Smile  Party

# 724
  • Мнения: 5
На какви колички се спряхте, защото аз не мога да избера ?
Какво мислите за количките с и без амортисьори ?

Моята е триколка cangaroo Sarah с амортисьори на предната гума. Понеже не исках с помпащи се реших поне амортисьори да има уж да омекотява.

Благодаря ти много!

# 725
  • Мнения: 5
Благодаря на всички за информацията.

# 726
  • Мнения: 24
Мами, чета на някои места, че в 9 месец трябва да се прави микробиология, но моят лекар не е споменал нищо за това. Аз съм в момента в 35 г.с. На вас пускали ли са ви такова изследване и дали е задължително за всички?

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 21:26 от milatamila11

# 727
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Мами, чета на някои места, че в 9 месец трябва да се прави микробиология, но моят лекар не е споменал нищо за това. Аз съм в момента в 35 г.с. На вас пускали ли са ви такова изследване и дали е задължително за всички?

И моето АГ не ми направи, а ми даде само направление за кръв и урина, и аз съм в 35 г.с. А пък и аз чета навсякъде, че трябвало  Rolling Eyes

# 728
  • Мнения: 738
Мами, чета на някои места, че в 9 месец трябва да се прави микробиология, но моят лекар не е споменал нищо за това. Аз съм в момента в 35 г.с. На вас пускали ли са ви такова изследване и дали е задължително за всички?
Аз ще пускам сега в 36та +.След това не знам дали пак ще пускаме.Може би не Simple Smile

# 729
  • Мнения: 67
Мами, чета на някои места, че в 9 месец трябва да се прави микробиология, но моят лекар не е споменал нищо за това. Аз съм в момента в 35 г.с. На вас пускали ли са ви такова изследване и дали е задължително за всички?
Аз ще пускам сега в 36та +.След това не знам дали пак ще пускаме.Може би не Simple Smile
На мен ми пуснаха сега,но от началото до сега не са ми пускали друга,а аз четох ,че се прави и в началото.От предната бременност нямам спомен какво са ми правили.
И аз от тази сутрин като се изправя и нещо сякаш ме дърпа и боцка отдолу...не знам на какво се дължи  Thinking
На каката пък и откриха някакъв стрептокок пиагениус ....или нещо такова ,без да има каквито и симптоми  Crossing Arms ooooh! и вече не знам за кое по напред да се притеснявам.За придърпването ,за коките,за раждането или....не знам и аз за какво.Ако някой може да каже добър УНГ в Плевен или региона,че поне с детето да изясним ситуацията

# 730
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Ние водихме малката в МЦ Галилео при д-р Божинова и бяхме доволни.
За микробиологията по здравна каса са 2-една в началото и една към края на бременността. С първата се прави и цитонамазка.

# 731
  • Мнения: 738
Ние водихме малката в МЦ Галилео при д-р Божинова и бяхме доволни.
За микробиологията по здравна каса са 2-една в началото и една към края на бременността. С първата се прави и цитонамазка.
+1 за Божинова Simple Smile
До сега са ми правени 3 микро на мен , но едната беше извънредна след лечение на гъби  Crossing Arms

# 732
  • Мнения: 112
Аз от няколко дни имам ужасен проблем...сърбежи по цялото тяло и тук таме малки ситни пъпчици....ужасно е,постоянно някъде ме сърби а почна ли да се чешам няма спиране 😣 казах на док и тя каза , че се случва често при бременните....даде ми някакви хапчета за сърбежите.. някоя от вас има ли моя проблем? 😕

# 733
  • Мнения: 337

NSTP246 ,здравей!До преди 2 седмици имах същия проблем със сърбежа като теб.Беше нетърпим,особено нощем или като се изпотях. Rolling EyesСърбеше ме цялото тяло и скалпа на главата,но аз нямах пъпки...Не съм ходила на лекар.Постепенно започна да намалява,и сега почти е отминал,да не казвам голяма дума. Praynig
Бях казала на гинеколога,и той ме посъветва да отида да си пусна изследвания за трансаминазите на черния дроб,но стана студено,започна грипната епидемия и аз не отидох никъде...Отмина лека полека.
Но беше ужасно нетърпимо. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 16
Мами, чета на някои места, че в 9 месец трябва да се прави микробиология, но моят лекар не е споменал нищо за това. Аз съм в момента в 35 г.с. На вас пускали ли са ви такова изследване и дали е задължително за всички?

Na men mi pusnaha takova izsledvane za mikrobiologiq min sedmica tochno vleznah v36g.sedmica i razbirase kruv i urina.
_____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 22:34 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт