Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 14

  • 78 365
  • 662
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 284
Как е по-правилно според вас?
Според моята приятелка, дните трябва да са сряда-петък, защото това пълнолуние е в четвъртък чак към 21.30. Аз мислех да правя вторник-чвтвъртък, както сте споменали.
Чудя се.... май остана на моя план.

# 421
  • Мнения: 5 481
Нали не се гледат часове? Гледа се денят на пълнолунието, аз винаги така съм го правила, а и в книгата на Михайлов не се говори нищо за часове.

# 422
  • Мнения: 439
И аз  винаги съм гледала дните, а не часовете. Според мен вторник, сряда и четвъртък, а петък - захранване.
Купих портокали и лимони, англ.сол и едно помело.
Пия лекарства, които не мога да спра изцяло, та ме е страх от гейпфрута... Ще видим утре как ще съм. Страх ме е да не се откажа, но докато не пробвам, няма как да си преценя силите. Flowers Hibiscus

# 423
  • Мнения: 235
Вторник, сряда и четвъртък е.

# 424
  • Мнения: 284
В крайна сметка и аз така реших, пък и съм се настроила вече. Значи утре започваме. Аз пропуснах да се заредя изрично, но английска сол си имам.  Сок ще сътворя сутринта, също, от каквото имам - мотаеха се някакви портокали из хладилника.
Успех момичета! На всички да ни е леко и резултатно!

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Аз започнах, много се надявам да успея...

# 426
  • Мнения: 2 550
Много, много плахо пристъпвам насам. 2017 я правих и бях постигнала най-добрата си форма. Сега всичко е различно. Ще дам всичко от себе си да успея. Нямам английска сол, спонтанно го реших, за това до обяд ще съм на чай днес, а после ще си изпия солта и ще направя сока.

# 427
  • Мнения: 439
Дух, стъпвай смело! Много се радвам да те видя! Heart
Аз пих солта към 9 и след час започнах наливането с чай и вода!
След малко ще си направя чисто кафе. Купих си изтисквачка за цитруси от левчето! Голямо въртене ще падне в офиса днес, утре, в четвъртък...
Между другото в Лидъл са намалени лимоните, портокалите и помелото.  Не са лоши.
Пишете как сте момичета.
Успех! Yellow Heart

# 428
  • Мнения: 284
Браво, момичета! Страхотни сте!
Решенията в последния момент са супер, сработват брилянтно, няма време да се разкандисаш. Аз така между Коледа и новата година два дни направих и се чувствах прекрасно.
Пих сол още в 7 и нещо. За към 600мл. сок стигнаха цитрусите ми. Сипах в 1.5л. бутилка и допълних с вода. Това ми е до към 16.00, после ше се сдобия с още.
Ще се справим!

# 429
  • София
  • Мнения: 576
Здравейте,
Попаднах случайно в тази тема. Страхотно е, че има цели 14 теми свързани с детокса на д-р Михайлов. Аз съм негова пациентка от есента, той ме насочи към ежеседмичен детинс с английска сол и само гореща влда/чай. И месечно при пълнолуние тридневен детокс с цитрусови сокове. Правих детокса ноември, декември не успях, но от тук нататък всеки месец смятам да го правя. Днес си изпих сутринта английската сол, до момента съм изпила 2 литра течност сок разреден 1:1 с вода.  Следобяд ще си допия другите 2 литра след това ще мина на чай.
Успех на всички!

# 430
  • Мнения: 2 550
Бебе и аз много се радвам да те видя и много благодаря, че сподели за Лидъл. Сега успях да изляза и ще се заредя с плодове и английска сол.

# 431
  • София
  • Мнения: 2 434
.......... Аз съм негова пациентка от есента, той ме насочи към ежеседмичен детинс с английска сол и само гореща влда/чай.....
Може ли да споделите целта на ежеседмичния детокс? След това прави ли се пак захранване? И нещото, което ме притеснява е честото пиене на английска сол, какво е неговото мнение по въпроса?

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Аз се сдобих с главоболие, мислите ли, че е нормално?

# 433
  • Мнения: 2 550
Чела съм, че е симптом на прочистване. Даже на първа страница пише за него, пишеше нещо за топла вана на краката. Погледни.

Аз си изпих солта и почнах греша. Бях забравила колко е гадна

# 434
  • Мнения: 5 481
Да, главоболието е нормално. Пий повече чай, може да добавиш и лъжичка мед, ако е много силно. При мен веднъж се наложи да прекратя детокса и то след като бях преполовила - на втората вечер. Такова главоболие, че едва дишах и не ми беше първи детокс. Хапнах една салата и като с магическа пръчица ми мина. Не ми е било времето тогава. Слушайте си телата - ако главоболието е непоносимо, просто прекратете. Ако се трае - пийвайте повече течности и ще мине.
Аз английската сол я пия много рано сутрин, даже си настройвам алармата, пия на екс със много топла вода и пак си лягам да си доспя. След 30 минути ставам и си почвам кафе, сок и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт