Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 14

  • 78 402
  • 662
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 434
Дух, аз само хубави работи съм чела за АС.
От днес съм на детокс, изпуснах последните месеци и се чувствам задръстена... Grinning

# 646
  • Мнения: 2 601
В групата за плодолечението по Лидия Ковачева и доктор Емилова четох доста негативи

# 647
  • София
  • Мнения: 576
Дух, за първи път чувам, ме не е полезна. Др Михайлов ми беше казвал, ме млга да я ползвам постоянно, всяка седмкца по един ден и всяко пълнолуние- по 3 дни.
Да, бременна съм и не смея сега да оравя детокса, но като родя ми се иска..

# 648
  • Мнения: 290
Момичета, някой за тази да е седмица ентусиазиран?
Мисля да го карам на диня.  Ще се радвам на съмишленици!

# 649
  • София
  • Мнения: 1 272
Здравейте!
Преди години редовно превех това пречистване с яйца и грейпфрути. Чувствах се отлично.
Имам нужда от детоксиация, но пия лекарства едно от които е за кръвно и се пие на гладно. Някой правил е детоксикацията при такива условия?
Мислех тази седмица да го правя, даже си упих англ. сол, но се  чудя. На всичкото отгоре не мога да ям грейпфрути сега с лекарсвата.

# 650
  • Мнения: 2 601
Чук, чук, има ли някой за това пълнолуние?

# 651
  • Мнения: 12 993
Кога се пада?

# 652
  • Мнения: 2 601
Утре вечер в 8 е пълнолунието. Аз изпуснах вчера, късно се усетих. Тази сутрин пих солта и направих сока.

# 653
  • Мнения: 13
Има ли някой с мен? Не съм правила детокс много време. Днес ми е трети ден. Чувствам се добре.

# 654
  • Мнения: 2 601
Тук съм, на мен ми е втори. И аз не съм правила от години.

# 655
  • Благоевград
  • Мнения: 54
Привет, привет! В мамата не съм влизала не помня откога. Има ли някой, който е на февруарския детокс? Аз засега удържам фронта, от години не съм го правила и смятам да възобновя практиката, че минах четиридесетака.

# 656
  • Мнения: 667
Аз стартирам от днес, да видим🤭
Иначе и аз чуквам 40г. тази година, имам да свалям и 10кг. от бременността, но най-вече искам да изчистя доколкото мога лимфата. Стимулации, лекарства… имам си нужда. Да не говорим, че ми се появиха болки в ставите след раждането, а четох, че детокса много добре повлиявал. Така че, успех и ще пиша 😉

# 657
  • Благоевград
  • Мнения: 54
Ей, браво! Аз след третото дете доста трудно свалям килограми, имам натрупани 12-13 кг. Колко пъти започвам и всяко чудо за 3 дни. След едно доста стресово лято, взех да работя върху себе си и лека полека любовта към мен започва да трепти. Зеолит също включих.

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте, някой намислил ли е детокс този месец? На 25.03.е пълнолуние.

# 659
  • Мнения: 290
Аз не бях мислила, но с вашето подсещане май ще го направя.

Общи условия

Активация на акаунт