Пазаруване онлайн от kolibri-fashion.com

  • 3 200
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 206
Не видях подобна тема, затова отварям нова.
Въпросът ми е някой пазарувал ли е онлайн от kolibri-fashion.com, доволни ли сте, има ли разминаване в цени, модели, материи в сравнение с рекламираните в сайта?
Ето и линк: http://www.kolibri-fashion.com/product/6557/cherno-damsko-yake-d … pateshki-puh.html
Благодаря на всички, които се включат! Heart Eyes

# 1
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 314
Не можах да се сдържа ама гумени ботуши за 300 лева извинявай аз имам такива за 30 лева Simple Smile Високи са цените на сайта Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 206
Не можах да се сдържа ама гумени ботуши за 300 лева извинявай аз имам такива за 30 лева Simple Smile Високи са цените на сайта Simple Smile

Аз гледах палта и якета, обувки няма да купя онлайн. Подобно яке, което е в линка, по магазините е дори по-скъпо. Аз питах за сайта, дали някой е поръчвал и е доволен.
Сега разглеждам vip-fashion.com, но и за него нямам инфо..

# 3
  • Мнения: 73
Не можах да се сдържа ама гумени ботуши за 300 лева извинявай аз имам такива за 30 лева Simple Smile Високи са цените на сайта Simple Smile

Аз гледах палта и якета, обувки няма да купя онлайн. Подобно яке, което е в линка, по магазините е дори по-скъпо. Аз питах за сайта, дали някой е поръчвал и е доволен.
Сега разглеждам vip-fashion.com, но и за него нямам инфо..
Всичко е китаийско и в двата сайта с много завишени цени.Погледни  в алиекспрес същите дрехи с 100лв. по-евтини.

# 4
  • Мнения: 1 206
Не можах да се сдържа ама гумени ботуши за 300 лева извинявай аз имам такива за 30 лева Simple Smile Високи са цените на сайта Simple Smile

Аз гледах палта и якета, обувки няма да купя онлайн. Подобно яке, което е в линка, по магазините е дори по-скъпо. Аз питах за сайта, дали някой е поръчвал и е доволен.
Сега разглеждам vip-fashion.com, но и за него нямам инфо..
Всичко е китаийско и в двата сайта с много завишени цени.Погледни  в алиекспрес същите дрехи с 100лв. по-евтини.

Много, много ти благодаря!
Виждам, че си запозната с онлайн пазаруването. Би ли ми препоръчала бг сайт, търся яке с голяма яка от естествена кожа. Praynig Hug По магазините не мога да харесам нищо /от Пловдив съм/

# 5
# 6
  • Мнения: 73
Не можах да се сдържа ама гумени ботуши за 300 лева извинявай аз имам такива за 30 лева Simple Smile Високи са цените на сайта Simple Smile

Аз гледах палта и якета, обувки няма да купя онлайн. Подобно яке, което е в линка, по магазините е дори по-скъпо. Аз питах за сайта, дали някой е поръчвал и е доволен.
Сега разглеждам vip-fashion.com, но и за него нямам инфо..
Всичко е китаийско и в двата сайта с много завишени цени.Погледни  в алиекспрес същите дрехи с 100лв. по-евтини.

Много, много ти благодаря!
Виждам, че си запозната с онлайн пазаруването. Би ли ми препоръчала бг сайт, търся яке с голяма яка от естествена кожа. Praynig Hug По магазините не мога да харесам нищо /от Пловдив съм/
В нета намерих това                                                                                                                          https://www.facebook.com/1374410099535847/photos/pcb.16695122533 … ype=3&theater                                                                                                                                         https://badu.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%8F%D0%B … 2%D0%B0-c-10.html дано ти свърши работа .                                             

# 7
  • Мнения: 1 206
ММ70, благодаря още веднъж bouquet
Харесаха ми две якета от Дея, ще се свържа с тях за въпроси с размер и пр. Тези на Баду ми изглеждат яко китайски, те и манекените са с дръпнати очи newsm78..

Общи условия

Активация на акаунт