Колко деца отглеждате сами?

  • 1 696
  • 17
  •   1
Отговори
# 15

parite sa vajni, oste v detskata gradina,  na 4 godini kazvat /Mitko ste ima komputur za Koleda a az nakakva si topka /  Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Едно гледам...

Макар че в кръга на шегата всъщност гледам 3... като добавим бившия и майка ми, които все искат нещо да правя за тях  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 634
     Вече съм самотен родител...звучи ми нереално и до известна степен непосилно...Въпреки,че имам подкрепата и помощта на родителите си и въпреки надеждата,че бъдещето ще е по-хубаво.Предстои ми развод,имам 2 съвсем мънички сладки дечица.Утешавам се и се успокоявам като ви чета с мисълта,че не съм само аз и щом толкова майки се справят и аз трябва да успея,но ми се струва,че никой друг не е успял да достигне рекорда ми - 2 деца за няма и 3 години брак с неподходящия човек... Thinking.Как ще успея да ги отгледам без нищо да им липсва и да ги направя хора?Ако има и други "себеподобни",моля ви дайте ми някакво успокоение!

Привет!

С 2 деца съм, сама с малко помощ от време на време от страна на майка ми.
Бившият почти се не сещаше, че има деца, но сега от месец на сам се е сетил и не спира да ми досажда с телефонните си обаждания.
Не е лесно да си сам с 1 дете, още по- малко да си с 2. Но не сме първите, нито последните. А и децата са тези които ни дават сили да се борим с живота. Мислила ли си какво би било ако тях ги нямаше? Е, да... лесно, може би. Но пък и сиво и тъпо. Няма ги малките ръчички да те докоснат когато ти е гадно. Няма ми малките устенца да прошепнат: Мамо, обичам те!

Пък и както са мъдрите казали- можеше да бъде и много по- лошо.

Общи условия

Активация на акаунт