ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 8 [224]

  • 40 704
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 27 735
вай бе, възхита посяхме  Joy Joy  Ви, ВИ  Laughing  
нИдейте, моля! И не пишете на БТ-ВИ, и те трябва да се хранят  Joy Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha

https://www.instagram.com/p/BL6Pr1Gj8Cd/

тоз вярно отслабнал  Joy Joy

# 616
  • Мнения: 15 391
Привет, девойки  Hug Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes



припоти му се г**а от както се върнаха от хАмериката да тича нагоре надолЕ  Joy Joy Joy Joy

# 617
  • Мнения: 27 735
Към Ани  Naughty Naughty  Joy 
        по Нова видях З Бахаров  Sick , който каза - след Игра на тронове нищо особено не се случи  Naughty  Mr. Green 





 Heart Eyes Heart Eyes

# 618
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

Нащу си е купило френски каскет Joy Joy ади, стана френски пич, оффисиално Heart Eyes Heart Eyes

Уу, то пък да не кривне човек малко, изядохте ме! За едни черни очи... пишман станах, че ви казах, бях си приготвила още един линк, ама няма да ви го пратя JoyJoyJoy Hug


      Лу,ми той си е чисто сигане бе мила  Flutter Crazy

  Около мен такива колкото щеш,се красавци с черни очи  Mr. Green Sick ooooh! ooooh! ooooh!

   Ади дай и другият линк  Heart Eyes Hug Hug
 

# 619
  • Мнения: 618
Здравейте, мили момичета! love001 love001 love001
Кудкудяциииии, ма много сте добри, джанъм!  smile3501 smile3501 smile3501
Страхотна бързина, качество и всеотдайност проявявате! bouquet bouquet bouquet
Обичаме ви и ви пращам нещо любимо мое! newsm20 newsm20 newsm20
Благодаря за всичко, с  което радвате дните и повече нощите ми! newsm51 newsm51 newsm51




А туй го поентвам, щотУ красотааааа неземна, та дори и небръснат и дългокос, Убавото си е Убаво!
И да знаете, не винаги имам време да ви пиша, ама ви чета задължително... и ви обичкааааам! Hug Hug Hug

# 620
  • Мнения: 849
Добър вечер!

Изгледах серията и ясно, много ми хареса.
Ашкът ще бъде май игра в играта newsm78 newsm78 newsm78
Ама двамата млади сладури ще взривят и Джелял, и Йешим, и  мама Фюсюн, и Мерт/Умут, и Ейлем, и Директора, и цял Истанбул Grinning Grinning Grinning
Много ми е интересно как ще хванат Давуд и дали той няма да се усети за проследяващото устройство?
Ужас е този Давуд, с какъв чалъм само уби човека. ooooh! ooooh! ooooh!

Рени, Hug welcome
Скрит текст:
Много хубава държава си посетила. Видя ли фиордите



# 621
  • София
  • Мнения: 4 381
Кудкудяк тиииииийм  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  страхотни сте




Ренка  Hug Heart Eyes добре си се завърнала. И за пътешествията обичам да те чета  Hug Heart Eyes


Лили  Hug Heart Eyes фея магьосница си ти  Hug Heart Eyes

# 622
  • Мнения: 24
 #Crazy

аз съм тая У лЕво  Flutter Flutter  туй розАвкото мноУ ми ходи  Party Party
ти откъде се барна с тоя гердан  hahaha hahaha hahaha


джадъъ, мислиш ли, че ще е фотосесия?  Crazy Crazy баси готиното  Crazy Crazy
 Crazy Crazy Crazy Crazy

 Peace Peace  сигурна съм  Joy

гердана ми е от Монте Карло  Whistling Whistling скромен подарък ...  hahaha hahaha
а дано си права и този път за фотосесията  Crazy Crazy Crazy

През седмицата по нощите го пускат, в събота в 20:30  Joy



      Ей нема угодия за нас бе  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Вярно ли е че в понеделник няма да го дават........ ooooh!

не, не е вярно  Hug Hug  джадъ се пошегува и вие повярвахте  Joy Joy Joy



ох успокои Laughingх се

# 623
  • Мнения: 25 351
Възхищавам се на преводите Ви ShockedГоляма грешка направиха от БТВ,че не използваха Вашия превод на Приливи и отливи SadТолкова хубави неща не се чуха CryНито една песен не се преведе Sad Sad Sad.Ако БТВ купят ВЪТРЕ съм се зарекла да им пиша и да Ви препоръчам.Нека да се плаща на хора,които вършат наистина качествена работа!!!Благодаря Ви отново bouquetЗА ВСИЧКО... Hug Hug Hug

 Hug е, чак пък толкова  Hug няма нужда  Joy Joy

Аз изгледах 5-та серия  Party Party на ТВ-то - баси кефа  Crazy Crazy
Вярно сме мноУ добри  Whistling Whistling Whistling Party Party и епизода беше трепач  Crazy Crazy
Някои неща съм ги изпуснала при онлайна и после като хвърлях по едно око на преводите  Laughing например онзи, който Мъника го удуши бил и педофил  Sick Sick Sick малко му беше душенето  #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Чудех се какво прави Ейлем в полицейското  newsm78 обаче се сетих, че тя водеше полицейската хроника.  Thinking Много е готина Ейлем.  Heart Eyes много ме кефи.  Heart Eyes Някаква е такава емоционална  Heart Eyes сладурка.  Heart Eyes

Ама с превод Чачи още по-добър бе  Crazy Crazy Crazy Joy  понеже тук се спомена бтв .. аз да кажа, че не искам да гледам сериал с Чачо .. с дублаж  Whistling Whistling нИ моЙ го изтърпя  Naughty .. да не чувам Чачовото гласчеее  Heart Eyes то затвоа и не гледам други турски сериали  hahaha щото го нЕма Чачи в тях.  hahaha

Няколко игри в игрите има ...  Party Party много готино.  Heart Eyes

Гледах целувката няколко пъти на ТВ-то  Heart Eyes ама мноУ са добри. Ади Чачо го знам, ама Бенсула .. бравУс.  Crazy  Laughing И сИга като се крият .. поне нЕма се държат за ръце и да си вдъхват аромата  Mr. Green Joy Joy

Валееее,  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes ами като четеш, драсвай по някой ред де  Party

Към Ани  Naughty Naughty  Joy  
        по Нова видях З Бахаров  Sick , който каза - след Игра на тронове нищо особено не се случи  Naughty  Mr. Green  





 Heart Eyes Heart Eyes

И какво е трябвало да се случи бе, джадъ?  Thinking
Ако Чачи се появи в троновете за 10-15 минути .. ще се случат много работи  Whistling Whistling

И още нещо се сетих  Joy няма да се учудя, ако татко Джелял знае какво се случва зад кулисите  Whistling Whistling още един вид тест  Whistling и после му казва да пази Мелек  Whistling Whistling  hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 22:12 от Ани (Aniska)

# 624
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 934
Димана Hug,

Скрит текст:
бях командировка, даже и Осло не можах да разгледам като хората, а по тъмни доби. Фиордите ги оставих за някои друг път, когато ще отида на екскурзия Joy

За серията - показват ни грешки и в единия, и в другия лагер. Освен това ми е интересно чий човек е Баръш. Thinking Залагам на Мерт Joy СМел... ми сладури са Heart Eyes Мелек иска да седи далеч от Сарп, но хич не й се получава. И съдбата, и тя самата създава възможности да се сближат още повече.

# 625
  • Мнения: 849



Перфектно си играят ролите двамата и Чачо и Арас. Браво! smile3501 love001

Много интересно ми стана Сарп как така се появи  в костюм,бяла риза и вратовръзка, след като живее там в бунището, както го определи Мелек.

# 626
  • Мнения: 618
Изгледах епизода, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes вай, беееее красота финал, и тоя комикс накрая ..... произведение на изкуството! smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Ама нашту се сети за игричките на Стареца! А пък Давутаааа... малеееее, ужас... #Crazy

Цитат
Гледах целувката няколко пъти на ТВ-то  Love ама мноУ са добри. Ади Чачо го знам, ама Бенсула .. бравУс.  Crazy  Laughing И сИга като се крият .. поне нЕма се държат за ръце и да си вдъхват аромата  Mr. Green 35 35

А целуфан беше един път.... Crazy Heart Eyes Crazy Heart Eyes Crazy Heart Eyes Сарпчи пръска сексапил, тази русата леля "султанка" ще го изяде за закуска... Sick
Мерт - много симпатичен... smile3501 И тая майка, как налучка струните на душичката му... Heart Eyes

# 627
  • Мнения: 4 830
Привет, прекрасни! Hug Hug Hug
Благодаря на Кудкудяк тийм за работата върху превода на поредния епизод..  Hug Hug Hug Hug Да сте ми живи и здрави! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моят подарък за вас..   Peace Peace Peace За всяка птичка от Кудкудячения отбор.. Превода на репортажчето на Чачко за списание L’ OFFICIEL HOMMES..
Не съм превела уводните думи на човека, направил репортажа, защото ми звучи много сладникаво.. Ама пък се повтарят все едни и същи неща..  По-важно е да знаем какво казва нашето момче.. Peace Peace

Скрит текст:
Репортаж на Чаатай Улусой за L’ OFFICIEL HOMMES

Въпрос: За новия си сериал Ичерде се преобрази в съвсем различна визия. Как мина този етап на промяна във външността ти?
Чаатай:  Всъщност от доста време се подготвям за този сериал. През времето, когато бях в САЩ бяхме започнали да оформяме характера.. Сарп има много силни физически качества. И за това удвоих спортните си тренировки. Взех уроци по стрелба и бойни спортове. И от друга страна започнах да правя промени във визията си.. Скъсих си косата. В развитието на историята в сериала има скок във времето. И това във физически аспект наложи да има промяна..

Въпрос: Когато се преобразяваш в нов характер как по-точно се подготвяш? Какво си налагаш, за да се идентифицираш с него?
Чаатай: Първоначално се опитвам да опозная характера.. На какво място е израснал, образованието му, личния му живот, какво харесва, какви навици има.. Откриването на всички тези неща е много важно за мен.. Интересувам се кои събития или явления са го превърнали в личността, която е сега.. Когато намеря отговорите на тези въпроси в главата си, тогава вече започвам да мисля аз какво мога да добавя към този характер, какво мога да направя за него..

Въпрос: Ичерде е сериал с много екшън. Наистина какво е вашето темпо? Може отчасти да ни обясниш на какво се дължи магията на тези сцени..
Чаатай: Да, във всяка сцена се вълнуваме отделно. Това е проект, в който има сцени с много динамични действия.. Не можем да подминем това как режисьорът ни Улуч Байрактар направлява играта ни в тези трудни сцени. Когато работиш с професионален екип магията на тези сцени и чувствата, които те пораждат у теб, стават много по-смислени.. Вършим много изморителна и трудоемка.. И според мен на зрителя се хареса този адреналин. И сега вече всеки понеделник минава като бомба..

Въпрос: Каза, че заради характера Сарп си вземал уроци по бойни спортове. По-рано интересуваше ли се от тези неща?
Чаатай: Винаги съм се интересувал от спорта.. Играя баскетбол, плувам, гмуркам се, занимавам се със скиийт стрелба.. А с бойните спортове започнах да се занимавам, когато Сарп влезе в живота ми. Научих, че при тях човек полага много сериозни физически и умствени усилия и те ти помагат да отхвърлиш натрупания стрес. И най-важното - научават те след серия от поредни движения да направиш точния удар.. Според мен това е качество, което е нужно на човек във всяка сфера от живота му..

Въпрос: В сериала  Сарп ще срещне трудната любов.. В реалния живот при такова положение ти с какви съображения правиш своя избор?
Чаатай: Сарп е имал много труден живот и затова той се е научил да бъде постоянен и упорит.. И ще му се наложи и заради любовта си да се бори, но той никога няма да се откаже.. Досега никога не ми се е налагало да правя такива избори. И затова не знам как бих постъпил.

Въпрос: В същото време в сериала се разказва за историята на двама братя. И ти имаш брат. Ти какъв батко си? Със сигурност той те взема за пример в живота.
Чаатай: Израснах в такава семейна обстановка,  където имаше много любов и много силни ценностни възгледи.. Винаги се опитвах да се доближа до брат си не като негов батко, а като негов приятел. Разбира се, все пак си имаме малко авторитет на батко.. Винаги искам най-доброто за него. И без друго цялото семейство полагаме усилия за това.. Отговорът на това какъв батко съм аз не е у мен, но аз имам брат като лъвче. Гордостта, която той изпитва с мен, аз я изпитвам още повече с него..

Въпрос: Емир, Ахмет, Яман, Баръш и Сарп.. Характери, които са много различни един от друг. А ти си още по-различен от тях- Кой от тях ти е чужд? Или кой ти е близък?
Чаатай: До ден днешен не съм забравил нито един от характерите, които пресъздадох. Всеки един от тях си стои вътре някъде в мен. И  най-вероятно много добре се разбират помежду си, защото те са много стабилни характери. Силата на  характера е една от най- общите им и забележими качества. Всичко друго им е различно.. Гледната им точка за живота, през какво са преминали, какво са изживели, материалното им положение. От всеки един от тях съм научип нещо.

Въпрос: Всеки познава Чаатай Улусой.. Няма човек, който да не е чувал името ти.. Разбира се, ако не живеят в някоя пещера. Сигурно има някои черти на характера ти, за които през цялото време никой да не е разбрал.. В края на краищата зад всеки характер, който си пресъздал, все пак ти си имаш свой собствен живот. Коя е онази черта на характера ти, за която никой не подозира?
Чаатай: Може би е това, че обичам тъмнината. Обичам да наблюдавам усилията на звездите на небето да се опитват да светят на едно толкова тъмно място.. Със  своите противоположности превръщат една друга в много ценно нещо. Или пък това да остана сам със себе си в тъмнината и да мисля, ми се отразява добре. Нали в тъмното можеш да видиш светлината много ясно. И това май  е нещо такова. И аз в тъмнината много ясно виждам светлината, която ми показва пътя вътре в мен.. Чувствам, че когато вземам решения, свързани с живота ми, тогава  вземам най-правилното и точно решение, с много по-здрава логика гледам през един широк прозорец. Някои хора не обичат тъмнината, тя за тях изглежда плашеща, но аз я обичам, защото тя си има своята откровеност и яснота..

Въпрос: Хората повтарят едно и също клише.Това, че не са се променили.. Но всъщност промяната е хубаво нещо. Да приемеш случващото се и да се обновиш.. Според мен ти досега как се промени? Коя особеност на характера ти още повече изпъкна или пък какво ново прибави към себе си?
Чаатай: Винаги съм се държал така, какъвто съм. Откровеността е най-важното нещо, което ценя в човешките отношения.. Със сигурност съм се променил, но не съм загубил ценностите си, които съм притежавал преди да тръгна по този път. Нещата, които тръгнаха с мен, не съм ги оставил по пътя, те все още вървят с мен. Същата картина пък със същите чувства гледам. Промени се само ъгълът ми на гледане.. Вече гледам от много по-различно място. И най-важното гледам, за да видя онова, което искам. Накратко, знам какво искам. Чувствам че в сравнение с преди малко по-интензивно изживявам някои събития. Но въпреки това все още съм много спокоен и много по-издръжлив към всичко.. И с душевното състояние, в което съм сега, много по-добре разбирам хората. Може би професията, която работа, е развила телепатичните ми чувства. В края на краищата върша работа, която се опира на чувствата..

Въпрос: Тогава тази професия за толкова кратко време е добавила много неща в живота ти.
Чаатай: Абсолютно.. Има много неща, които научих от актьорството. Тази професия ми даде много положителни неща, научи ме да бъда отговорен. Когато си отговорен към работата, която вършиш, когато чувстваш, че проявяваш необходимото уважение и си откровен, не можеш да опишеш спокойствието и щастието, което чувстваш.. Това удовлетворяващо чувство според мен е най-ценното нещо, което спечелих от  работата, която върша. За много кратко време се научих да  бъда щастлив не с материалната страна на нещата, а с духовната..

Въпрос: В този сектор извън актьорството в коя друга сфера би искал да се реализираш? Какво те вълнува най-много? Режисьорството или писането на сценарий?
Чаатай: Обичам да изполвам въображението си, да напрягам мозъка си. Работата зад камера е много ценна. Там е място, което не се вижда от екрана, но дълбочината на която чувстваш непрекъснато и навсякъде. На човек му става любопитно и се питаш: Сценаристът какво ли е чувствал, докато е пишел сценария?  Режисьорът  с какви чувства ли е режисирал тази сцена? Филмът или сериалът се правят с много различни чувства. И аз винаги съм бил любопитен да знам какви са те. Понякога пиша някакви чернови или снимам нещо, колкото са ми способностите..Но тези неща не ставата така бързо. Аз все още съм само един наблюдател..

Въпрос: От Делибал и Меджезир много добре знаем за връзката ти с музиката..Дори преди тази фотосесия, може би 100 пъти съм слушал Мутлу сонсуз. Сигурен/а съм, че хората имат някакви очаквания от теб във връзка с това.. Винаги така като изненада ли ще ни поднасяш песните, или имаш някакви планове, свързани с това?
Чаатай: Засега нямам планове, свързани с мюзикъл. Приоритет ми е актьорството и искам в работата си да участвам в различни, добри и запомнящи се проекти.

Въпрос: В същото време си рекламно лице на Колинс. Как се събрахте с марката?
Чаатай: Дънките на Колинс са марка, която следа от години. Извън Турция на глобалната арена също имат много важен пазар..Това, че Колинс  е межнународна марка, със своя енергичен и младежки стил изигра  много важна роля в приемането ми на тяхното предложение да им бъда рекламно лице.. И след това с марката се споразумяхме за дълго и силно сътрудничество..

Въпрос: В социалната мрежи феновете ти са много активни. И без това ти непрекъснато подчертаваш, че мястото на твоите фенове в живота ти е много специално. Може би имаш послание към тях, което искаш да им предадеш чрез нас. Сигурен/а съм, че всички с четири очи чакат да чуят нещо от теб.
Чаатай: Аз съм човек, който следи социалните мрежи, но не ги ползва активно. Винаги уважавам мнението и подкрепата на феновете си. Това, че мога да установя връзка с тях чрез социалните мрежи. Със своите чувства, с моментните им реакции и коментари винаги са ме карали да се чувствам добре. Защото тогава осъзнаваш, че една много голяма енергия се е съсредоточила в една и съща точка. Вярата им в мен, хубава енергия, която дават на човека, когото обичат, за мен са едни от най-добрите мотивации. Оттук още веднъж искам да им благодаря много за подкрепата, която ми оказват и че винаги са с мен!







Къз, джадъ,  Hug Heart Eyes изненадата беше превода на репортажечто, че и още нещо.. Peace Peace Peace Затова си  чакам  гифчетата с Ушко Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Ето ти го видеото, обезателно искам гифче, когато казва камон, камон.. Party Party Party Party Party

https://www.youtube.com/watch?v=4NRIFiXbO9g

Докато превеждах репортажчето в слушалките ми звучеше непрекъснато тази песен..Слагам я и вие да я слушате, докато четете Peace Peace

# 628
  • Мнения: 15 391
Ама си едно такова добро човече  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря ти, Лили! Hug Hug Hug
За превода, за всеотдайността, за хубавите думи!



За много кратко време се научих да  бъда щастлив не с материалната страна на нещата, а с духовната..


Колко и дали е заучена фраза не се знае - но аз истински му пожелавам на Чачуни да е на това ниво.  Нека му мноооооого щастие!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лиленце, песнята много 'убава  Peace цъкнах и нея в албума  Peace

# 629
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Привет, прекрасни! Hug Hug Hug
Благодаря на Кудкудяк тийм за работата върху превода на поредния епизод..  Hug Hug Hug Hug Да сте ми живи и здрави! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моят подарък за вас..   Peace Peace Peace За всяка птичка от Кудкудячения отбор.. Превода на репортажчето на Чачко за списание L’ OFFICIEL HOMMES..
Не съм превела уводните думи на човека, направил репортажа, защото ми звучи много сладникаво.. Ама пък се повтарят все едни и същи неща..  По-важно е да знаем какво казва нашето момче.. Peace Peace

Скрит текст:
Репортаж на Чаатай Улусой за L’ OFFICIEL HOMMES

Въпрос: За новия си сериал Ичерде се преобрази в съвсем различна визия. Как мина този етап на промяна във външността ти?
Чаатай:  Всъщност от доста време се подготвям за този сериал. През времето, когато бях в САЩ бяхме започнали да оформяме характера.. Сарп има много силни физически качества. И за това удвоих спортните си тренировки. Взех уроци по стрелба и бойни спортове. И от друга страна започнах да правя промени във визията си.. Скъсих си косата. В развитието на историята в сериала има скок във времето. И това във физически аспект наложи да има промяна..

Въпрос: Когато се преобразяваш в нов характер как по-точно се подготвяш? Какво си налагаш, за да се идентифицираш с него?
Чаатай: Първоначално се опитвам да опозная характера.. На какво място е израснал, образованието му, личния му живот, какво харесва, какви навици има.. Откриването на всички тези неща е много важно за мен.. Интересувам се кои събития или явления са го превърнали в личността, която е сега.. Когато намеря отговорите на тези въпроси в главата си, тогава вече започвам да мисля аз какво мога да добавя към този характер, какво мога да направя за него..

Въпрос: Ичерде е сериал с много екшън. Наистина какво е вашето темпо? Може отчасти да ни обясниш на какво се дължи магията на тези сцени..
Чаатай: Да, във всяка сцена се вълнуваме отделно. Това е проект, в който има сцени с много динамични действия.. Не можем да подминем това как режисьорът ни Улуч Байрактар направлява играта ни в тези трудни сцени. Когато работиш с професионален екип магията на тези сцени и чувствата, които те пораждат у теб, стават много по-смислени.. Вършим много изморителна и трудоемка.. И според мен на зрителя се хареса този адреналин. И сега вече всеки понеделник минава като бомба..

Въпрос: Каза, че заради характера Сарп си вземал уроци по бойни спортове. По-рано интересуваше ли се от тези неща?
Чаатай: Винаги съм се интересувал от спорта.. Играя баскетбол, плувам, гмуркам се, занимавам се със скиийт стрелба.. А с бойните спортове започнах да се занимавам, когато Сарп влезе в живота ми. Научих, че при тях човек полага много сериозни физически и умствени усилия и те ти помагат да отхвърлиш натрупания стрес. И най-важното - научават те след серия от поредни движения да направиш точния удар.. Според мен това е качество, което е нужно на човек във всяка сфера от живота му..

Въпрос: В сериала  Сарп ще срещне трудната любов.. В реалния живот при такова положение ти с какви съображения правиш своя избор?
Чаатай: Сарп е имал много труден живот и затова той се е научил да бъде постоянен и упорит.. И ще му се наложи и заради любовта си да се бори, но той никога няма да се откаже.. Досега никога не ми се е налагало да правя такива избори. И затова не знам как бих постъпил.

Въпрос: В същото време в сериала се разказва за историята на двама братя. И ти имаш брат. Ти какъв батко си? Със сигурност той те взема за пример в живота.
Чаатай: Израснах в такава семейна обстановка,  където имаше много любов и много силни ценностни възгледи.. Винаги се опитвах да се доближа до брат си не като негов батко, а като негов приятел. Разбира се, все пак си имаме малко авторитет на батко.. Винаги искам най-доброто за него. И без друго цялото семейство полагаме усилия за това.. Отговорът на това какъв батко съм аз не е у мен, но аз имам брат като лъвче. Гордостта, която той изпитва с мен, аз я изпитвам още повече с него..

Въпрос: Емир, Ахмет, Яман, Баръш и Сарп.. Характери, които са много различни един от друг. А ти си още по-различен от тях- Кой от тях ти е чужд? Или кой ти е близък?
Чаатай: До ден днешен не съм забравил нито един от характерите, които пресъздадох. Всеки един от тях си стои вътре някъде в мен. И  най-вероятно много добре се разбират помежду си, защото те са много стабилни характери. Силата на  характера е една от най- общите им и забележими качества. Всичко друго им е различно.. Гледната им точка за живота, през какво са преминали, какво са изживели, материалното им положение. От всеки един от тях съм научип нещо.

Въпрос: Всеки познава Чаатай Улусой.. Няма човек, който да не е чувал името ти.. Разбира се, ако не живеят в някоя пещера. Сигурно има някои черти на характера ти, за които през цялото време никой да не е разбрал.. В края на краищата зад всеки характер, който си пресъздал, все пак ти си имаш свой собствен живот. Коя е онази черта на характера ти, за която никой не подозира?
Чаатай: Може би е това, че обичам тъмнината. Обичам да наблюдавам усилията на звездите на небето да се опитват да светят на едно толкова тъмно място.. Със  своите противоположности превръщат една друга в много ценно нещо. Или пък това да остана сам със себе си в тъмнината и да мисля, ми се отразява добре. Нали в тъмното можеш да видиш светлината много ясно. И това май  е нещо такова. И аз в тъмнината много ясно виждам светлината, която ми показва пътя вътре в мен.. Чувствам, че когато вземам решения, свързани с живота ми, тогава  вземам най-правилното и точно решение, с много по-здрава логика гледам през един широк прозорец. Някои хора не обичат тъмнината, тя за тях изглежда плашеща, но аз я обичам, защото тя си има своята откровеност и яснота..

Въпрос: Хората повтарят едно и също клише.Това, че не са се променили.. Но всъщност промяната е хубаво нещо. Да приемеш случващото се и да се обновиш.. Според мен ти досега как се промени? Коя особеност на характера ти още повече изпъкна или пък какво ново прибави към себе си?
Чаатай: Винаги съм се държал така, какъвто съм. Откровеността е най-важното нещо, което ценя в човешките отношения.. Със сигурност съм се променил, но не съм загубил ценностите си, които съм притежавал преди да тръгна по този път. Нещата, които тръгнаха с мен, не съм ги оставил по пътя, те все още вървят с мен. Същата картина пък със същите чувства гледам. Промени се само ъгълът ми на гледане.. Вече гледам от много по-различно място. И най-важното гледам, за да видя онова, което искам. Накратко, знам какво искам. Чувствам че в сравнение с преди малко по-интензивно изживявам някои събития. Но въпреки това все още съм много спокоен и много по-издръжлив към всичко.. И с душевното състояние, в което съм сега, много по-добре разбирам хората. Може би професията, която работа, е развила телепатичните ми чувства. В края на краищата върша работа, която се опира на чувствата..

Въпрос: Тогава тази професия за толкова кратко време е добавила много неща в живота ти.
Чаатай: Абсолютно.. Има много неща, които научих от актьорството. Тази професия ми даде много положителни неща, научи ме да бъда отговорен. Когато си отговорен към работата, която вършиш, когато чувстваш, че проявяваш необходимото уважение и си откровен, не можеш да опишеш спокойствието и щастието, което чувстваш.. Това удовлетворяващо чувство според мен е най-ценното нещо, което спечелих от  работата, която върша. За много кратко време се научих да  бъда щастлив не с материалната страна на нещата, а с духовната..

Въпрос: В този сектор извън актьорството в коя друга сфера би искал да се реализираш? Какво те вълнува най-много? Режисьорството или писането на сценарий?
Чаатай: Обичам да изполвам въображението си, да напрягам мозъка си. Работата зад камера е много ценна. Там е място, което не се вижда от екрана, но дълбочината на която чувстваш непрекъснато и навсякъде. На човек му става любопитно и се питаш: Сценаристът какво ли е чувствал, докато е пишел сценария?  Режисьорът  с какви чувства ли е режисирал тази сцена? Филмът или сериалът се правят с много различни чувства. И аз винаги съм бил любопитен да знам какви са те. Понякога пиша някакви чернови или снимам нещо, колкото са ми способностите..Но тези неща не ставата така бързо. Аз все още съм само един наблюдател..

Въпрос: От Делибал и Меджезир много добре знаем за връзката ти с музиката..Дори преди тази фотосесия, може би 100 пъти съм слушал Мутлу сонсуз. Сигурен/а съм, че хората имат някакви очаквания от теб във връзка с това.. Винаги така като изненада ли ще ни поднасяш песните, или имаш някакви планове, свързани с това?
Чаатай: Засега нямам планове, свързани с мюзикъл. Приоритет ми е актьорството и искам в работата си да участвам в различни, добри и запомнящи се проекти.

Въпрос: В същото време си рекламно лице на Колинс. Как се събрахте с марката?
Чаатай: Дънките на Колинс са марка, която следа от години. Извън Турция на глобалната арена също имат много важен пазар..Това, че Колинс  е межнународна марка, със своя енергичен и младежки стил изигра  много важна роля в приемането ми на тяхното предложение да им бъда рекламно лице.. И след това с марката се споразумяхме за дълго и силно сътрудничество..

Въпрос: В социалната мрежи феновете ти са много активни. И без това ти непрекъснато подчертаваш, че мястото на твоите фенове в живота ти е много специално. Може би имаш послание към тях, което искаш да им предадеш чрез нас. Сигурен/а съм, че всички с четири очи чакат да чуят нещо от теб.
Чаатай: Аз съм човек, който следи социалните мрежи, но не ги ползва активно. Винаги уважавам мнението и подкрепата на феновете си. Това, че мога да установя връзка с тях чрез социалните мрежи. Със своите чувства, с моментните им реакции и коментари винаги са ме карали да се чувствам добре. Защото тогава осъзнаваш, че една много голяма енергия се е съсредоточила в една и съща точка. Вярата им в мен, хубава енергия, която дават на човека, когото обичат, за мен са едни от най-добрите мотивации. Оттук още веднъж искам да им благодаря много за подкрепата, която ми оказват и че винаги са с мен!







Къз, джадъ,  Hug Heart Eyes изненадата беше превода на репортажечто, че и още нещо.. Peace Peace Peace Затова си  чакам  гифчетата с Ушко Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Ето ти го видеото, обезателно искам гифче, когато казва камон, камон.. Party Party Party Party Party

https://www.youtube.com/watch?v=4NRIFiXbO9g

Докато превеждах репортажчето в слушалките ми звучеше непрекъснато тази песен..Слагам я и вие да я слушате, докато четете Peace Peace




      Лили,благодаря за превода на интервюто Heart Eyes Hug Hug
  Наистина е хубаво  Peace
 Надявам се това което  казва Чачи за себе си,
да е самата истина Praynig  Crazy Grinning
  

Общи условия

Активация на акаунт