Искам да кажа ... (92)

  • 59 109
  • 802
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 17 429
Борил не го ли Баннаха за мултиакаунт?

Явно тоя акаунт е спечелил в борбата и е останал активен  Grinning Жалко де, не знам кои са били другите му акаунти, но този е МЕГА досаден.

# 751
  • Мнения: 15 120
Спрете да му обръщате внимание и пак ще изчезне.

# 752
  • Мнения: 3 609
Пюрето, което аз правих беше от карфиол ( все ги бъркам тези зеленчучестите, бялото зелче). Мисля, че и с броколи ще стане. Каква е тая книга!?

а Борил мъж ли е верно?!  Whistling Бориле, душко, дай да оплакнем окото..  ако си мъж де, жени с фалшиви профили не ме кефят.

Абе, къде е моя приятел? Който пусна на мъжО прякора Никаквеца? Забравих му ник-а на тоя хубавец.. голям майтап ставаше с него  Joy

# 753
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Мария, не тебе бе момиче, помислих, че приятелката е на толкоз и се респектирах  Laughing
Захир и аз бях решила да са 3, ама след второто рязко реших друго hahaha
 Иначе за раждането - една жена може да роди и на 25, и на 35, и на 45, но не е като да няма разлика.

# 754
  • София
  • Мнения: 17 429
Спрете да му обръщате внимание и пак ще изчезне.

 Peace

# 755
  • Мнения: 22 036
Борил не го ли Баннаха за мултиакаунт?

Явно тоя акаунт е спечелил в борбата и е останал активен  Grinning Жалко де, не знам кои са били другите му акаунти, но този е МЕГА досаден.

Верно е супер досаден Simple Smile. А и май не е ясна половата му/и ориентация. За мен е доста дразнещо да се допуска подобно нещо, а да се банват потребители, които макар и досадни не са били фалшиви. Много ми беше неприятен Сандо, но поне си беше себе си, а не с 10 акаунта.

# 756
  • Мнения: 10 874
Пюрето, което аз правих беше от карфиол ( все ги бъркам тези зеленчучестите, бялото зелче). Мисля, че и с броколи ще стане. Каква е тая книга!?
Готварската книга, в първия пост на темата също има линк.
Поправям значи. Peace

# 757
  • Мнения: 18 060

Захир и аз бях решила да са 3, ама след второто рязко реших друго hahaha
 

Точно това щях да и пиша и аз, че ще говорим пак след първото раждане  Wink
Пожелавам и от сърце обаче да си сбъдне мечтата  Heart Eyes

Не знам дали ще се види:
https://www.facebook.com/147367705625816/photos/a.14793248556933 … ype=3&theater

 Laughing

# 758
  • Мнения: 13 085
Кой каза, че не сме убави 35 годишните?! Триста чуми да го тръшнат Joy Кой го каза тоя лаф, не помня, ама е як:)) Изобщо не смятам да се давам още, оня ден инкасаторката ме пита - майка ти у вас ли е:) Верно тя възрастна беше женичката, а аз се показах на терасата с розАви уши на Мини Маус, но все пак си е за хвалене:)))) Ако нямах здарвословен проблем НЕ свързан с възрастта ражадам още едно отма. Имам и енергия и всичко друго нужно.

# 759
  • Мнения: 22 036
Жаки, и на мен преди две седмици ми искаха документ, като се опитах да си купя алкохол, ама ....обсъждам лютеница в една друга тема  ooooh!.

Ха, Бърдс, така хубаво го е определила като "вторично загнездване" или подобно. Нали и аз изтрещях и вместо обувки си купих прахосмукачка Simple Smile.

Още не е пристигнала, но ако не прави кафе сутрин ще я връщам  Mr. Green.

# 760
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз ще съм на 38, когато бебето се роди, живот и здраве. Не си давах сметка, че се възприема като екзотика.

# 761
  • Мнения: 3 609
 Hug ох, днес съм бяла и добра. И така ви се радвам! Правя едни скучнотии в момента и само темата ме спасява от това да си забуча химикалка в окото   Crazy Crazy Crazy

 Hug Радвам се на всичко, което си пишем, всички тук са наистина приятни, сигурна съм и много красиви...  Crazy На всяка възраст!!!

Ъъъ Даун, от вчера си мисля да ти кажа, че си ми много симпатична! Всички имаме моменти, аз съм много чувствителна и редовно изпадам в мои си размисли и страсти, депресии и мисля, как съм изтървала момента..за нещо си.. И после разбирам, че живота е прекрасен. Че всяко нещо се случва тогава, когато си готов. И че нашата цел е да бъдем щастливи и в мир със себе си в настоящето. Пиенето на вино много помага за следването на това мото ....  Joy

# 762
  • Мнения: 22 036
Белинда, не е екзотика. Нали и аз казах, че повечето около мен на над 35 започват. При мен е различно, защото имам много голям син и някак вече не съм на тази вълна.

# 763
  • Бургас
  • Мнения: 7 479
И ние искахме три деца. Засега, обаче, оставаме с две.
 Белинда, може би все пак има значение дали ще родиш първото или третото на 38  newsm78  

# 764
  • Мнения: 13 085
Хора, Рейн Еър имат билети по 2 евро, ама май само днес. Който има интерес да погледне. Това еднопосочно през ноември, произволно чекнах Стокхолм най- ниска двупосочна цена 25 евро ми даде.


Белинда, твоето е трето може:)))

Общи условия

Активация на акаунт