Картички за децата от домовете година 12

  • 30 156
  • 334
  •   1
Отговори
# 285
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Ако в момента попадате в темата, не сте закъсняли, с последните пристигнали списъци има нужда от                  10 желаещи  да се включат. Правилата са на стр.18 горе, ще получите 4 или 5 деца, които да зарадвате за Коледа с една съвсем реална истинска хартиена Коледна картичка (купена или направена, няма значение). Ще станете една от Коледните Фей (както казва Снежи) и ще подарите усмивка. Децата всяка година очакват с нетърпение този момент! Gift Heart

# 286
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Аз мога да поема още няколко деца ако няма други желаещи.

# 287
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Включвам се

# 288
  • Мнения: 32
Здравeйте, ако не е прекалено късно, бих желала и аз да се включа. Картичките ще бъдат пратени от Стара Загора. Simple Smile

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 13:55 от Mihaela_VD

# 289
  • Мнения: 416
Искам и аз да включа в това прекрасно начинание.

# 290
  • София
  • Мнения: 4 560
Здравейте. Сега видях тази тема, беше пуснат линк към нея в друга тема.
Ще се включа, ако все още има нужда. От България (София, по-точно, ако има значение).

# 291
  • София
  • Мнения: 2 302
Ако не е късно и още има нужда, ще се включа и аз. От София.

# 292
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Miriel, Mihaela_VD, deivi, ves+, Илейн Simple Smile, sali, благодаря ви момичета. Christmas Tree Пратих ви лично. Ако имате нужда от идеи какво да пишете или някакви въпроси пишете тук и с удоволствие ще ви се отговори.

Nature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature Snowman

Ако сега влизате в темата: не е късно да се включите  и да зарадвате децата

Christmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas Tree

# 293
  • София
  • Мнения: 4 560
Ако имате нужда от идеи какво да пишете
...
Мдам, би ли споделила? За първи път участвам в подобна инициатива...

# 294
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Идеята е всяко дете да получи картичка с пожелание до самото него (например: Маги, желаем ти здраве и т.н.). Пожеланията са за щастие, здраве, усмивки, късмет, обич, веселие, успехи в живота, успехи в у-ще, радост, здрав дух, да са добри, да са старателни в училище, да са ведри и да носят щастие на другите, да не се отказват, да са силни духум, да могат да разчитат на себе си, да помагат на другите, да имат много приятели, да научат поне две нови весели игри, да си лягат с усмивка, да направят най-големия снежен човек в града, да се научат да плуват, да сънуват приказно, да четат с фенер под одеалото, да се пренасят с книгите в далечни царства, да си намерят поне едно животинче, за което да се грижат...и т.н. - зависи от годините на децата избираш няколко пожелания и ги разменяш като думи: Боби, нека да си..., Марче, бъди ..., Петя, пожелавам ти ... и т.н.)

Картичките са обикновени (може и правени), не 3D и не музикални, не се слагат други неща - стикери и т.н., за да не се натъжат другите деца, че за тях няма.

Картичките до децата се слагат в собствения си плик надписан до детето и после всички се изпращат в един общ плик надписан до дома.

Сметнете и кога да ги пуснете по пощите за да стигнат преди Коледа (знаете, че тогава има забавяния), не е проблем да стигнат рано, персонала на дома ще ги задържи и ще даде всички картички на децата по едно и също време когато са заедно за Коледа.

Моля желаещите да участват да се включат в темата или да ми пратят лично.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 21:46 от mamamia

# 295
  • Мнения: 839
Със семейството ми отново бихме искали да се включим. Ще изпратим от София.

# 296
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Със семейството ми отново бихме искали да се включим. Ще изпратим от София.
Здравей B.L.A.Z.E Nature Snowman, имаш лично

# 297
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте, бих желала да участвам и аз. Моля, изпратете ми нужната информация за децата.

# 298
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Здравейте, бих желала да участвам и аз. Моля, изпратете ми нужната информация за децата.

Здравей, пратих ти лично. Правилата са на стр.18, но може да прегледаш стр.19 и 20 за подробности. Ако след това имаш въпроси, пиши ми тук или на лични. Nature SnowmanNature SnowmanNature Snowman

# 299
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Момичета надявам се, че вече измисляте най-хубавите пожелания за децата и ги надписвате на най-празничните картички. Nature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature Snowman

Аз минавам да кажа, че тази година благодарение на добрите ви сърца ще подарим усмивки на 218 деца. People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa

Ако сега влизате в темата: не е късно да се включите  и да зарадвате децата. Към момента имам списъци за  още 2-ма желаещи да участват в инициативата.
Christmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas Tree

Общи условия

Активация на акаунт