Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 44

  • 99 532
  • 732
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 541
Тара Hug, не мога още да определя, не познавам играта на Бирдже въобще Naughty Но няма как, нали играе с Ибо, ще и дам шанс...всъщност и на двамата, щото ако сериалът е тъп, ще се откажа на мига..или в следващия...или в последващия миг Joy Joy

Тия другари май са се наредили на опашка да си искат хонорарите от фалиралата Ендемол-Турция, дъщерна на холандската едноименна фирма Wink И Ибрахим между тях Mr. Green



https://www.gecce.com.tr/haber-endemol-shine-turkiyenin-iflas-davasina-unlu-akini
-------

Апропо, гледах фрагман на ЕДНО от 73 епизод Shocked Този сериал си държи първите места Peace, много се хареса на турската публика. Радвам се за Дениз Чакър, но направо се стреснах от външния и вид...като черна смърт е. Дали пък не си отмъщава така хладнокръвно, защото са убили дъщеря и?
 
https://www.youtube.com/watch?v=GV_psQss6eU

 
 

# 271
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Абе и аз не съм я гледала Бирдже, но сега с тез гримаси, не знам Rolling Eyes

Да се чудиш как от това
 
през това







се е стигнало до това


То вярно, че  и Дениз Чакър е със специфична уста, но и плюс хлътналите орбити на очите ... не знам Thinking

Тия другари май са се наредили на опашка да си искат хонорарите от фалиралата Ендемол-Турция, дъщерна на холандската едноименна фирма Wink И Ибрахим между тях Mr. Green

Да, оказа се че актьорите и персонала на няколко сериала не са си получили хонорарите, което за мен е изненадваща, защото някои от сериалите имаха успех и добър рейтинг 

Не следя сериала на Дениз, но знам че са първенци. Не се и съмнявам в доброто и изпълнение. Тя е като хамелион - може да играе всичко



# 272
  • Мнения: 9 541
Тара Hug, разби ме със снимките на Бирдже Laughing Тя Бирдже или Бирче е?
Най ми хареса на предпоследната снимка newsm78
Освен ботокса, сега е видимо отслабнала ThinkingТова е положението...в днешно време талантът е второстепенно изискване, важното е да изглеждаш добре, пък другото ще го научиш до степен на
удовлетворяване на драгия зрител hahaha Горките актриси, особено тези, които тряба много "трансформации" да изтърпят Stop



Сега се мятам на 2 епизод на "Без протокола" Simple Smile, пък да видим.....


ПП. Минавкааа, превод на Извън протокола - 2 еп. йок Sweat

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 17:40 от lia-martin

# 273
  • София
  • Мнения: 6 287
Явно много скоро се е ботоксирала, защото тази снимка е скорошна, малко отпреди да започнат да снимат. Всъщност, какво и дали изобщо нещо си е правила тя си знае, но на промо снимката с Ибрахим е поиграл и фотошопа.

Като визия ми е далеч от "твърде невинна", каквато горе-долу я бяха описали героинята й в резюмето. За подобен тип роля по ми пасва Бергюзар Корел например, излъчва невинност, но тя и като игра би се справила блестящо.

Бирдже е правилно.

Ще взема да изгледам днес един филм с нея, да видя бива ли я, не я ли бива в актьорстването.

# 274
  • Мнения: 9 541


Зарани Hug, сега я разгледах Бирдже отново, вярно, че са и малко острички чертите, за да играе melek, дали е от фотошоп или не, не мога да определя. Предложението ти за Бергюзар би било наистина идеално Peace, но...... Crossing Arms

Скрит текст:
Бергюзар

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 17:10 от lia-martin

# 275
  • София
  • Мнения: 6 287
Второто "но" не го схванах  Laughing

За добро или лошо е заета с друг сериал. Обаче, дали би стояла добре до Ибрахим.  Thinking
Нещо ми се губи спойката представяйки си ги един до друг.

Два постера от Мерхамет



# 276
  • Мнения: 9 541
Благодаря за сложените постери, Зарани bouquet Йозгю нали щяла да се връща в бранша, аз много я харесвам Peace

Второто "но" от поста ми беше затова, че може би никога няма да имат общ проект Бергюзар и Ибрахим, въпреки че на години/ръст си пасват, какъв ли трябва да е сценарият за да ги съберат newsm78

Мисля, че и "общуването" на семействата в реала е доста разнопосочно, та не знам, но в крайна сметка всичко е възможно Simple Smile

# 277
  • София
  • Мнения: 6 287
Не знам дали някога ще си партнират, било то филм или сериал, но наистина всичко е възможно.
Не е необходимо обаче само желанието да събереш дадена двойка, трябва да има и подходящ сценарий. Всички виждаме, че в днешно време да попаднеш на нещо наистина стойностно е много трудно.




# 278
  • Мнения: 371
Лиа, Дениз изигра много добре ролята на опечалена майка. Признавам си, че оосбено последния епизод с погребението беше много тежък... Много ревах, хем знам, че актрисата отива да учи... ама на...

# 279
  • Мнения: 9 541
Лиа, Дениз изигра много добре ролята на опечалена майка. Признавам си, че оосбено последния епизод с погребението беше много тежък... Много ревах, хем знам, че актрисата отива да учи... ама на...

Да, аз дори от трейлъра настръхнах!!! Страхотна актриса е Дениз Чакър newsm10
Но веднага разбрах, че нещо се е случило с дъщеря и, въпреки че отдавна не съм гледала нищо Simple Smile
Най-страшното нещо - родител да загуби дете Sick А Дениз го изигра превъзходно smile3501



# 280
  • Мнения: 9 541
 Hug

На всички, отбиващи се тук, пожелавам слънчев ден! Hug

Една прекрасна снимка на Бурджу Кара със сина си Peace



А Ибрахим се весели Laughing Laughing

https://www.facebook.com/ibrahimcelikkoladdictedgreekfans/videos … 1520070294772351/

# 281
  • Мнения: 21 201
Привет Ви. wavey

Ибо е като момченце, Heart Eyes но не бих казала, че екранната му партньорката изглежда като момиченце.
Видяхте ли визията на Белчим в сериала "7 лиц"?
Никак, ама никак не ми се нрави.
Скрит текст:



Сладка Бурджу. Heart Eyes

# 282
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Лиа Hug

Браво, браво

То не може само работа....








разбира се с Харлей ... Wink


# 283
  • Мнения: 9 541
Тара Hug, разбира се, че с Харли Дейвидсън, с какво друго Joy Joy Joy Те и у нас ги продават, в София май бяха на Ботевградско шосе...аз съм се опитвала да изправя от легнало положение един такъв, ама йок, не стана Laughing, та зарязах идеята да си го купя Stop

Наде Hug, сега гледах при рускините, този сериал "7 лица" няма превод newsm78, дали вече се излъчва? newsm78 Ще участват бая харесвани от мен артисти newsm78 Но дали ще има превод? Да не стане като с "Извън протокола" Thinking



Скрит текст:
У каждого из нас есть свои тайны прошлого, которые мы скрываем от всех… Герои нового популярного сериала – не исключение. В их жизни были события, о которых эти люди не хотят вспоминать. Желание всё изменить граничит в них с невозможностью это сделать… Или, быть может, ещё есть шанс? Смогут ли герои измениться ради того, чтобы исправить совершённые ошибки? Возможно, именно это станет началом их нового будущего.

7 лиц. 7 историй. 7 уникальных сюжетов со своей драмой и развязкой. Хронометраж в 45-60 минут создаёт неповторимую динамику повествования. Над сериалом трудилось 4 разных режиссёра, каждый со своим оригинальным видением происходящего на экране. Разнообразие творческих взглядов создаёт неповторимый антураж картины. Она продемонстрирует вам симбиоз разных художественных стилей, а великолепная игра актёров продемонстрирует, каким должен быть человек, решивший кардинально изменить свою жизнь…

Да кажа и тук колко съм очарована от кримката CEMBER /Кръг/ newsm10

# 284
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Вече има излъчени 2серии мисля Thinking За Кръга само съм "чела" много го хвалят...

Общи условия

Активация на акаунт